מגה גלופלקס.

11אורנה

New member
מגה גלופלקס.

שלום לכולם, על גבי האריזה של מגהגלופלקס מומלץ מינון של כדור שלוש פעמים ביום, ושאלתי- האם ניתן לקחת את כל הכדורים יחד פעם ביום ? תודה עבור תשומת הלב.

11אורנה

New member
שאלתי היא האם ללקיחת שלושה כדורים

של מגה גלופלקס יכולה להזיק ?

11אורנה

New member
יכול להיות שלא התנסחתי בבהירות,

אנסה להסביר את עצמי שוב. על הקופסה של מגהגלופלקס כתוב שיש לקחת כדור 3 פעמים ביום. אני הייתי מעדיפה לקחת את שלושת הכדורים פעם אחת ביום...בבת אחת ולגמור עם זה. ושאלתי היא האם לקיחת כל הכמות המומלצת ליום בבת אחת יכולה להזיק.

tommythecat

New member
תשובה

אחד המרכיבים בתוסף נקרא גלוקוזמין והוא סוג של פחמימה. אני מ-ש-ע-ר שלקיחת כל הכדורים יחד תגרום לעליית אינסולין גבוהה יותר מאשר אם היית לוקחת אותם בנפרד דבר שע-ש-ו-י להיות בעייתי -א-ם- את סוכרתית. עכשיו, אחרי ששמת לב כמה הסתייגויות יש בתשובה שלי, תתקשרי ליצרן ותשאלי אותו (מה שהיית אמורה לעשות מלכתחילה). יוסי

11אורנה

New member
יוסי, אני מודה לך על הטרחה שטרחת עבורי,

היה לי הרבה יותר נעים לקבל את עזרתך ללא תוספת הציניות בה שזרת את דבריך. כשאתה נותן משהו תן רק אם אתה עושה זאת מכל הלב ולא בכוונה לקחת בחזרה...

ykliger07

New member
מאיפו הרעיונות ההזוים האלה

כמות הפחמימות היא כל כך קטנה בערך 1-2 גרם בכדור כך שההשפעה על רמת האינסולין נמוכה ביותר. השאלה היא לגבי האפקטיביות. בדרך כלל כאשר לוקחים תרופה או תוסף רוצים להגיע לרמה קבוע בדם לכן הפזרים את לקיחת הכדור במשך היום (steady state), לפי מה שאני יודע לוקחים את הגלוקוזמין 3 פעמים ביום עם האוכל. ואם שכחת פעם אחת פשוט תקחי יותר בפעם השניה (זו לא תרופה אז אין מה לדאוג - במינונים האלה אין ככל הנראה חשש לאובר דוז).

למעלה