מגע של אמא ב-
אנשים

מגע של אמא ב-../images/Emo43.gif אנשים

בין השעות 19:00-20:00 יתארח בפורום מתגייסים מפקד בסיס האימונים של חטיבת כפיר, סא"ל עמית ימין ויענה על שאלות בנושא הגיוס לחטיבה, מסלול ההכשרה, אפשרויות השיבוץ והקידום. יש לכם שאלה באחד מהנושאים האלו? הוסיפו אותה לשרשור כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=164&MessageId=135879488
מהו "מגע של אמא" עבורכם? ספרו לנו על כך בפורום הורים לתינוקות. אולי תהיו אחד מארבעת הזוכים, שיקבלו לילה לזוג על בסיס לינה וארוחת בוקר במבחר בתי אירוח כפריים או ארוחת בוקר זוגית או כניסה זוגית לסרט - מתנת חברת נובי, ענקית מוצרי התינוקות מארה"ב: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3088
יצאה השן הראשונה? החיוך מתחיל להתמלא בשיניים? רופא השיניים המשפחתי או מומחה לרפואת שיניים בילדים? זה הזמן להתחיל לחשוב על הנושא. דר' אייל בוצר, מומחה לרפואת שיניים לילדים ומנהל מרפאת השיניים לפעוטות וילדים במרכז הרפואי ת"א (איכילוב), ישמח לעזור בפורום הורים לפעוטות. בואו לשאול ולהתייעץ מחר בין השעות 12:00-13:00: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1934&MessageId=135919402

../images/Emo207.gifלחובבי "לשיר בכל הכוח" הראשון, הנה השני

בהמשך ל"לשיר בכל הכוח" הראשון שעסק ב"מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה", ורגע לפני "לשיר בכל הכוח 3" עלה לרשת "לשיר בכל הכוח 2 - הנסיכה הקסומה", שהועלה בהצלחה בפנטסי.קון 2009 ובאייקון 2009 (פעמיים). בימים הקרובים יפורסם הטריילר לאירוע השלישי, שיהיה חלק מכנס "מאורות".

DDN

New member
יש סיכוי לשחזר מתישהו את אחד מהראשונים?

שנבצר לי להגיע אליהם? אגב, יש גירסה יחד עם השירה מהאירוע? זה פחות כיף בלי כל האנשים ברקע.

subatoi

New member
אולי מתישהו יהיה ש.ח. (נוסף).

ננסה לארגן כזה בעתיד, נראה. אגב, יש התארגנויות עצמאיות שביקשו מאיתנו עותק, כדי לעשות עם החבר'ה (או משהו כזה). גרסה עם שירה - כרגע לא, אבל זה רעיון מעניין. כרגע יש רק את הצילום ההוא מפנטסיקון, שניתן לראות ביוטיוב (יש קישור במסגרת הפרויקט). כל המופע צולם באייקון (משם זה הגיע לערוץ 10, גם מקושר שם). אנחנו מקווים להשיג מתישהו את הצילום, ואולי נעלה גם אותו, כמו שאתה מציע. תודה על הפידבק
ומקווה שתגיע ללב"ה3 (או ל-4!).

DDN

New member
עם השירה זה הכי נחמד

ישבתי עם אחותי, חלק מהלחנים כבר שכחנו, את הפרדינק (יחזקאל) ו"נתתי לו חייו" (נתתי לה חיי) כן ידענו לשיר. אבל הכי כיף מול קהל, כמו בהקלטה שם, זה נראה פשוט חוויהה היות ומעולם לא ראיתי את הנוסע, אני כנראה אצטרך לראותו אותו לפני שאבוא. אבל אני מתכנן לקחת חלק בחוויה. ישר כוח!

DDN

New member
של הנוסע? אני אתחיל מהראשון

סרטי אימה בד"כ לא עושים לי את זה.

subatoi

New member
גם לי בד"כ לא, אני לא יושב

לראות אותם. אבל הנוסע זה יותר מתח מאשר אימה "קלאסית". לא יודע אם כולם יסכימו עם זה, אבל אני מרגיש איתו יותר בנוח מאשר בסרטי אימה "רגילים" של רוצחים סדרתיים עם מסורים וגרזנים
מצד שני, אולי זה כי כבר ראיתי אותו מספיק פעמים. בכל מקרה, הוא לא כזה נורא, וגם ממשיכיו לא כ"כ. חוצמזה, שתמיד אפשר לראות אותו באור יום, ואז זה אפילו עוד יותר זורם. בהצלחה!

Y. Welis

New member
אור יום ינטרל אותו. חבל לוותר על הפחד ההיולי

ששורשיו במורשתינו האבולוציונית, שהסרט הזה מעורר... הוא בנוי לקולנוע. על המסך הקטן - רק אחרי חצות ובבית חשוך. אני צופה קשיים ביציאה ממקומות מוארים...

למעלה