מגרש משחקים

• פותח הנושא guya1
  • פורסם בתאריך

guya1

New member
מגרש משחקים

שלום אני מעוניינת לבנות מגרש משחקים לקווקר שלי. האם יש לכם טיפים עבורי? איזה גודל של מגרש מומלץ?

מגרש משחקים לתוכים בינוניים

בעקרון בארץ לא מייצרים/מייבאים מגרשי משחקים, כך שהאפשרות היחידה היא לבנות אחד כזה. מצורפת דוגמא למרגש משחקים לתוכים בינוניים, קוקטייל, קוואקר, מזמרים. אם תרצי טיפים בבניה, איפה להשיג מחברים עגולים אשמח לעזור.

champ

New member
גם לשמוליק ../images/Emo118.gif יש מגרש פרטי ../images/Emo45.gif

שהורכב מכמה חלקי סולמות ועוד...

champ

New member
ועוד דוגמא למגרש משחקים (לא שלי)

guya1

New member
מגרש משחקים

מהו גודל טוב למגרש משחקים? אני מדברת על החלק התחתון של המגרש.

guya1

New member
מגרש משחקים

אף אחד לא יכול להגיד לי איזה גודל המגרש צריך להיות?

רואי

New member
נראה לי

נראה לי שגודל סביר לתוכי בגודל של קווקר יהיה חצי מטר לרוחב ולגובה אבל הכל פה שאלה של מקום... ברור שהתוכי יעדיף מגרש כמה שיותר גדול, תעשי לו את המגרש כמה שיותר גבוה ולא לרוחב כי תוכי אוהב לטפס... אם את רוצה מידות הייתי אומר שהבסיס יהיה חצי מטר רוחב על חצי מטר אורך והגובה יהיה גם חצי מטר של סולמות ושרשראות בהצלחה

מגרש משחקים - כל הפרטים

הנה הלינק לאתר המוביל בבניית מגרשי משחקים... באופציה של הפרטים הנוספים תוכלי למצוא מידות ועוד כל מיני..

B l o F

New member
כל הכבוד

דברים מגניבים רק שממש הגזימו במחירים........ מה קרה?!

champ

New member
זה באמת נראה קצת יקר.. ../images/Emo31.gif

אך הרעיונות שם ממש נחמדים
עושה חשק לבנות משהו דומה...

guya1

New member
תודה

ותודה לכל מי שעזר. עצוב כמה נושא מגרש המשחקים לתוכים עלוב בארץ.

עלויות ורעינות...

כמו שכבר נאמר, מצב מגרשי המשחקים בארץ עלוב. המחירים באתר ההוא באמת מטורפים ככה שאין טעם בכלל לחשוב בכיוון של לייבא כזה מגרש. אבל... אם לוקחים הכל ביחד עם עוד קצת סבלנות אפשר ליצור משהו טוב בהרבה במינימום השקעה. אם לוחים מהם רעיון_אחד ומשלבים בו רעיון_שני מקבלים מגרש משחקים משולב, מפה והלאה הכל תלוי במקום שאפשר להקדיש... מבחינת עלויות במקרה שלי מגרש ברוחב של 80X80 ובגובה של 1.90 לא עלה על 120 ש"ח. בקרוב תמונות של כל שלבי הבניה... בהצלחה לכולם

למעלה