מדוע לא מתייחסים אלי כל הרופאים?

keren86

New member
מדוע לא מתייחסים אלי כל הרופאים?

שלום, ברצוני להפנות את תשומת לבכן לסיטואציה בה נקלעתי ולהעלות אותה לדיון. הגעתי לאתר במקרה ע"פ כתבה שקראתי היום בעיתון מעריב שעסקה בטיפולי פוריות. במידה והדיון לא מתאים לפורום קבלו את התנצלותי. הנני עוסקת ברפואה סינית מזה 7 שנים, למדתי בארץ ובסיןוהתמחתי בגניקולוגיה. בתקופה האחרונה ניסיתי לפנות למספר בתי חולים, ולגניקולוגים באופן אישי ע"מ להעלות בפניהם אופציה לשפר את סל הטיפול הניתן במרפאותיהם. כידוע נשים רבות שעוברות טיפולי פוריות נמצאות לעיתים בלחץ שבעקיפין משפיע לרעה על הצלחת קליטת העובר ותהליך ההפריה ( את זה אפילו הרופאים מאשרים). כמו כן ע"פ ניסיוני האישי יש גם הצלחות בנשים שיש להן בעיות בביוץ או בעיות באיזון ההורמונאלי. תשובה שקיבלתי מרופא שאת שמו לא אזכיר היא " אינני חושב שמשהו יכול להרגיע נשים שעוברות טיפולי פוריות" .... !! סליחה? מדוע לפסול מייד ולא לבדוק?? אינני מגיעה בגישה שיש צורך לעזוב את הרפואה המודרנית. להפך!! דעתי היא שיש צורך לשלב את שתי הגישות! אולם כל פעם שיוצא לי לדבר עם הרופאים הם לא תומכים כלל ונראה לי שזה נעשה מסיבות אדמינסטרציה או "אגו" של אנחנו עושים את זה הכי טוב ותעזבי אותך משטויות... ואני שואלת מדוע? תוצאות יש כבר בספרות המקצועית, קופות החולים מאפשרות טיפול ברפואה סינית, מדוע לא לקיים מקום שבו ניתן יהיה לאחד את הרפואה הקונבנציונאלית והסינית במסודר ולתת למטופלות את הטיפול האולטימטיבי? מניסיוני יש לרפואה הסינית מענה לבעיות שצצות לפני ותוך כדי הטיפול. אני מאמינה באמת ובתמים שיש צורך במתן עזרה ותמיכה מדוע מונעים ממני זכות זו ? האם היה לי יותר קל אילו היתי הבת של אחד מהרופאים?? מה דעתכם?

למעלה