מדינת ישראל לא מוכנה למשפחת האמפרי?!

PrincesSnoWhite

New member
מדינת ישראל לא מוכנה למשפחת האמפרי?!

היום פורסם בפנאי פלוס קטע שמתאר פליאה על כך שאמנם בארה"ב גוסיפ גירל מצליחה מאוד (בלשון המעטה) בארץ היא לא כל כך תפסה. הקטע הזה רק הצטרף לתחושה שיש לי בזמן האחרון, שאחרי הסתובבות בארה"ב בעיקר גדלה, שגוסיפ גירל קצת התפספסה פה. למה לדעתכם מעלליהן של סרינה ובלייר לא תופסים? מה הסיבה שהם לא מתחברים? יאלללה שוטו
תפציצו פה באיזה דיון אינטלקטואלי

מורןן123

New member
תאמת נראה לי שיש כמה סיבות טובות

הסדרה משודרת בערוץ שלא לכולם יש, והוא לא מוכר יחסית לשאר הערוצים.. הסדרה משודרת פעם בשבוע, זה די קוטע את הרצף של הסדרה, לי בכל אופן לא היה פרסום מאסיבי לסדרה כמו שבד"כ יש לסדרות בהוט לדעתי רוב גדול של צופי הסדרה ראו אותה בהורדות.. לסיכום נראה לי שאם הוט רוצים ללמוד לקחים לשנה הבאה כדאי להם לפרסם פירסום מאסיבי ולהעביר אותה לפחות לערוץ 3 כדי להשיג את כמות הצופים המקסימאלית.
מה דעתכם?

פייטי

New member
מה הקישקוש

לי אין לא יס ולא הוט וגיליתי את זה באתר של cw כשבדקתי על מגרש ביתי אז התחלתי לברר ולראות עצמאית וגם בארה"ב זה משודר פעם בשבוע ככה זה יוצר מתח וציפיה וכולם מחכים בדריכות.... תחשבי שאם היו מסיימים את זה מהר יותר בזמן קצר זה היה פחות מושך פחות מעניין ואפחד לא היה ממשיך לעונה שניה כשהמתח גדל וגדל אפשר להשיג הרבה תוצאה ,רייטינג מעולה וכו' וכו'

מורןן123

New member
אבל ברור לך שלא הרבה נכנסים לcw

כדי לבדוק על מגרש ביתי, נכון!? ולכן הפרסום לא ממש עבד פה מצד יס\ הוט!

פייטי

New member
תגידי נראה לך שכל תוכנית שיקנו יעשו לה פירסום

ושילטי חוצות? אל תשכחי שאנחנו עדיין גרים בישראל דלת התקציב

ליאור XX

New member
בואי נגיד שבשביל ליצור באזז על סידרה בארץ

צריך יחסי ציבור טובים

Robin Sparkles

New member
נראה לי שהוט מעדיפים לפרסם את הדבר המוזר ההוא

שיש בVOD או משו...עם הבובות נוו..כאילו שזה עדיף.

korely

New member
צודקת!!

זה ככ" נכון אני לא עושה הכללות אבל רובם שזה מגיע לטעם ולריח יש המון מה להתווכח!! ישראלים מעדיפים סידרות על ערסים ופרחות (כמו הבורר יאק)שוב אני לא עושה הכללות אולי זה המונולוגים הארוכים שמתישים אותם או הבדיחות בסידרה שהם לא מבינים חחח

ליאור XX

New member
בגלל שהסדרה משודרת בהוט חח

והוט לא עשו הרבה יחסי ציבור כמו באמריקה באמריקה שמו על אוטובוסים את הסדרה

JAP Noa

New member
אז בואו ניקח את זה צעד קדימה..

איך אנחנו יכולים לגרום לזה שהעונה השנייה כן תהיה מפורסמת?

למעלה