מדי פעם אני שואל את עצמי

מדי פעם אני שואל את עצמי

איפה היתה החשיבה בלתכנן את קניון ערים כקניון "פתוח" (בניגוד לקניון "מרגליות השרון" שבנוי כמבנה). הרי זה לא ממוזג (חוץ מבחנויות), זה הרבה יותר "פרוץ" לואנדליזם, וקשה מאוד לשלוט על תנועת האנשים במבנה (שימו לב לכמות השוטרים בערים ,לעומת קניון באותו סדר גודל - קניון רננים (שבמעט יותר גדול מערים), שבו יש חצי מהשמירה. יש למישהו דעה?

כן קניון ערים זה חרא של קניון

מבחינת המבנה העלוב. אבל תחשוב על זה שכשבנו אותו המצב היה קצת יותר רגוע מהיום.

אל תזלזל.....

קניון ערים הוא אחד מהיפים (מבחינת תכנון) בארץ. מבחינת פרקטיות - לא משהו.

איזה אחד היפים??

אני אראה לך עוד 4-5 קניונים בארץ ויותר שנראים פי כמה וכמה יותר יפים מקניון ערים. הוא סתם קניון פתוח, בקיץ חם שם, בחורף יורד עליך בפנים גשם עד שאתה לא נכנס לאיזו חנות ובקיצור קניון דרעק.

אמר לי פעם מישהו שלמד שיווק

יכול להיות שתכננו אותו ככה שעם חם לך, אתה נכנס לחנות ממוזגת, וככה קונה יותר! אה, איזה ראש יהודי?

xyxyxy

New member
דעתי...

צריך להרוס את הקניון ולשים קזינו במקום..

Klinger

New member
למה קזינו ? אפשר לשים שם:

* מחששה * בית זו*ות (לא רציתי שהאוזר יצנזר) * מכבסה (להלבנת כספים) * אסלה ע-נ-ק-י-ת * בסיס צבאי * אחלהקרח כפ"ס * מרכז מיקו (בדיחה פרטית)

xyxyxy

New member
עכשיו אתה מדבר לעניין

* מחששה שמחלקים שם קוק בחינם (+ בונוס מיוחד לגייז, קוק אמיתי מניגר) * בית זו*ות
בהחלט נמאס לי כבר לנסוע לתל אביב כל פעם * מכבסה
, בשביל מה יש נשים? * אסלה ענקית? למה? יחש לך תחת כזה גדול? * בסיס צבאי?
ובגדול * אולי.. במקום אחלהקרח נרחיב אם הבית זו*ות ונעשה אחלהזיון * אם זה בדיחה פרטית, היא בטח כל כך לא מצחיקה

badboy3919

New member
אפשר גם לשים:

מרכז חזן, אה לא יש כבר אחד כזה , אני מתפחלץ... או שכונת יוקרה (בנה ביתך) או את האקדמיה ביייייייי אבל הרעיון של הקזינו נראה לי נחמד, תחשבו כמה תיירות זה יביא לעיר ואיך העיר תתפתח

תיירות?

קזינו מביא: 1) תיירות 2) פשע 3) פיתוח השוק השחור (הקזינו הוא ה-מקום להעלים כספים) 4) המצב בארץ הוא כ"כ קשה, אנשים יהמרו על הקצבת ביטוח לאומי של ה28 לחודש, וגם את זה יפסידו, מה יגמר כאן?

badboy3919

New member
אמממ בקשר לפשע ושוק שחור...

נראה לי שטיפה הגזמת, עובדה שאפילו בממשלה דיברו על פתיחת קזינו באילת או בדרום, אז משום מה נראה לי שהממשלה יודעת על מה היא מדברת והיא לא תפתח מקום כדי להעלות את הפשע, ככה נראה לי לפחות וחוץ מזה כל מקום בעולם שפתחו קזינו, ברב המיקרים זה רק לטובה..

badboy3919

New member
עומרי, אל תדבר שטויות...

אתה יודע מה הסיבה האמיתית שחוק נגד פתיחת קזינו בארצנו: החרדים, אני חושב שזה קשור משהו לתורה (אסור להמר) ומה לעשות שהדתיים\חרדים יש דעה במדינה הזאת.

xyxyxy

New member
../images/Emo45.gif הכל בגלל החרדים

צריך לעשות חוק נגד להיות חרדי

זאת נראת לך הסיבה?

טחחחחחחח, הדתיים מענינים למדינה את ה... (לפחות בנושא הזה). הסיבה היא פשוטה, בכל העולם, קזינו מביא פשע - משוואה שתמיד נכונה!

למעלה