מדריכת פילאטיס שרלטנית

דנדנה18

New member
מה חוצפה בזה?

אם את לא רוצה שאנשים שיראו שאת שמנה אז תעשי את הפרופיל חסום. או תעשי דיאטה

זה שאני שמנה לא אומר שאני רוצה לרדת במשקל!

לכן זו חדירה לפרטיות!
ולא, לא בא לי לי הפוך את הפרופיל שלי לחסום.

AuraMe

New member
אני מזמינה אותך לתכנית אימונים למוח ולהעלאת איי קיו

אני רואה שאת לא כל כך מיומנת בכל הנושא של חשיבה וחדות מחשבה, לקות מוחית כזאת אפשר לתקן בעזרת מספר מפגשים בו תקראי מאמרים מעמיקים ותישאלי עליהם שאלות, וכן תשתתפי בדיונים עם מיטב מוחות העולם. אל תתייאשי, טיפשות אפשר לתקן! מבטיחה שתוך מספר חודשים תהיי חכמה או לפחות נורמטיבית!

אוי סליחה, העלבתי אותך? הבעתי דעתי על הרמה השכלית שלך למרות שלא היית מעוניינת לשמוע אותה? טוב לך עם רמת האיי קיו הנוכחית שלך?

אז אם את לא רוצה שאנשים ידעו שאת טיפשה תנמיכי פרופיל, אל תכתבי הודעות מטומטמות... או שפשוט תהפכי לחכמה

מדריכת פילאטיס שרלטנית

שלום, אני רוצה לשתף ולהתייעץ. אני וחברה טובה הצטרפנו לקבוצת פילאטיס שהגענו אליה דרך הפייסובק - יותר נכון "מדריכת הפילאטיס" הגיעה לפרופיל של חברה שלי, כנראה בגלל שהיא דיי מלאה וזה ניכר בתמונת הפרופיל שלה.

אותה מדריכה הציעה לחברה שלי להצטרף לקבוצה מקצועית ואינטימית שלא כוללת יותר מידי בנות, והבטיחה לה ירידה משמעותית במשקל תוך מספר שבועות.

הצעה לירידה במשקל זו הצעה שתמיד מפתה כל בחורה מלאה, ובלי לחשוב יותר מידי או לבדוק ולקבל המלצות החלטנו להצטרף לקבוצה.

השיעורים התקיימו בביתה של המדריכה, וכשהגענו הופתענו לגלות שאנחנו הלקוחות היחידות. כששאלו איפה יתר הבנות, היא טענה שזו קבוצה אינטימית שאליה נרשמו מספר מצומצם של בנות, ושחלקן לא הצליחו להגיע היום.

נכנסנו לחדר - היה בו ציוד מקצועי של פילאטיס והתחלנו לעבוד. המדריכה הייתה מאוד לא מקצועית. הייתי בעבר בשיעורי פילאטיס וזה לא היה אפילו דומה.
כאן כבר חשדתי שנפלנו על רמאית שסתם רוצה לגזול את כספינו. לשיעור הבא כבר לא הגענו.

פילאטיס זה תחום מאוד ספציפי ואני מאמינה שצריך לעבור הכשרה מאוד מסויימת בכדי לעבוד בתחום. הייתי שמחה לדעת מה אפשר לעשות בכדי לא ליפול בשנית.
צריך לבקש מהמדריכה להציג תעודות? איזו הכשרה היא אמורה לעבור? האם אפשר לרדת במשקל בצורה משמעותית תוך מספר שבועות אז שזה עובד יותר על חיטוב?

תודה.

Ofri232

New member
טיפ מספר 1 - לא להיות פאתי!

יש המון נוכלים ברשת, ואם גולש פונה אליך בעצמו - צריך לחשוב פעמים. במקרה הזה לא מדובר כנראה בהרבה כסף, אבל צריך להיות זהירים בעולם הזה.

קל מאד לא ליפול

להתאמן במקומות המיועדים לכך- סטודיו, חדר כושר...
וכמובן לשאול מהי ההכשרה והנסיון ולבקש המלצות.

שלמתן?

לא ראיתי שום דבר דרמטי בסיפור שלך

סך הכל - העבירה שיעור פלדינקרייז, הזיעה יחד איתכם (לא לקחה כסף ונעלמה).
אולי המדריכה מתחילה ולא מספיק מקצועית?
נכון, סיפרה שמתחילה קבוצה, שיהיו עוד בנות. בטח סיפרה שביאתוצאות מדהימות. הרבה אנשי מקצוע מספרים לך מלא דברים שיווקיים, חצאי-אמת, ניסוחים לא שיקריים אבל רחוקים מאמת-לאמיתה, מה לעשות.
ככה זה כשצריך למכור את עצמך בים של היצא, וכשלקוח מפונק עד כדי כך שלא יתפתא לשום דבר פחות מפלא. אלה מאפיינים של ימינו, שום קשר להונאה, תרמית, מזימה או גזל...

dudi4321

Member
זו מדריכה בתחילת דרכה

גם ההכי טובים התחילו בקטן, אולי במחסן או בביתם הפרטי.
כמעט בכל בעל מקצוע יש טובים ויש גרועים ומה שבינהם.
אני הייתי מנסה עוד פעם ואם נכוותם ממנה לבדוק באמת תעודות. תגידו שאתם היתם במכון אחר יותר טוב.

zuxitani3

New member
יש הבדל עצום

ברמה של מורים לפילאטיס.
יש הרבה מורים לפילאטיס שהיו להם הרבה כוונות טובות ונרשמו ללמוד ולא ידעו שמה שמלמדים אותם זה פילאטיס ברמה נמוכה ביותר.
האמת שקשה לדעת מי זה מי כי כבר ראיתי מורים סבירים מבתי ספר גרועים ומורים לא מי יודע מה מבתי ספר טובים.
בגלל זה רצוי לבקש שיעור נסיון, אני מורה לפילאטיס (לא עובדת כרגע) ולוקח לי בדיוק דקה לדעת מי מבין מהחיים שלו, אם יש לך נסיון טוב עם פילאטיס אז שיעור נסיון אחד צריך להספיק לך בשביל לדעת עם מי יש לך עסק.

למעלה