מהגיגיו של אוהד ותיק (-B

danistar

New member
מהגיגיו של אוהד ותיק (-B

תתפלאו אבל אפשר לדבר גם אחרת . יש גם צד יפה בכדורגל שלנו , רק חבל שהוא נבלע בפן המכוער של האלימות וההון שמשנה לשנה מאפיל עלינו . אני אוהד הפועל משנות השבעים . המשחק הראשון שראיתי היה הדרבי הגדול בבלומפילד . בהפועל שיחקו אז שיע פיגנבויים הענק , גימי טורק , אקהויז והשוער בז`ראנו המיתולוגי . הפועל הפסידה 2:0 ואלו היו הימים .. מאז עברו הרבה מים ושחקנים ראינו את משה סיני וחבורתו- האליפויות הדגולות של שנות השמונים , ירדנו ליגה ועלינו ( מי לא זוכר את עלילות אלי כהן וההסתדרות ... ) , שנות ה 90 התפלות בניהולו של משה סיני המאמן .. וכמובן התקופה הנוכחית בקבוצת הניהול . ככל שהתקדמנו בשנים ראינו כיצד הנשמה מתחלפת בכסף אצל השחקנים אבל את הנשמה האדומה של האוהדים שום סכום לא יקח. היום אין נאמנות כמו שראינו אצל שיע ( נשמה אדומה ללא מעצורים ) , הכסף משחק תפקיד חשוב וזה פוגע לצערי במשחק . צריך ליצב את הנושא הזה ולהחזיר את הנשמה למשחק ובכלל למדינה שלנו . ועוד משהו קטן .. חבריה ( במיוחד הצעירים ) בלי אלימות !! הכדורגל הוא משחק וצריך לקחת הכל בפרופורציות , אלימות היא דבר הרחוק מאוד ממני ומחברי האוהדים הוותיקים ומקומה אינה איתנו. בסך הכל אנחנו עם אחד ואלימות ושנאה לא !! יריבות - כן , אלימות - לא !! כולנו משרתים בצבא וכולנו חיים פה .. בברכת יאללה הפועל ( אך ,נחשו מי הקבוצה היחידה בארץ שההמנון שלה לא מתחלף .. ) דני

דני...

אתה צודק , אבל לא לגמרי.... עדיין נשארו שחקני נשמה , הם אומנם בודדים ונדירים...אבל הם קיימים. קח למשל את שחקני הבית שמשחקים כיום באגודה : שמעון גרשון , פיני בלילי והיה גם את פליקס חלפון עד לפני שנתיים. זה אומנם בטוח לא כמו בתקופת שנות השבעים , אבל זה עדיין קיים. עדיין ישנם שחקני נשמה. שייק`ה

danistar

New member
שי ידידי מהאגדות (-:

צר לי לאכזבך .. גם הרשימה הזו שנתת ( ולא יהיו טעויות אני בעדם ) תמורת סכום נכון תעבור דירה. גרשון לא נבחן באוורטון ?? דני

דני...

תראה , הכל בהתאם לתקופה...ובהתאם לתקופה הזאת של הכסף ושל אירופה , כשאני מגדיר ``סמל`` , זאת הגדרה מאד יחסית...אבל השחקנים שהזכרתי(במיוחד בלילי) לא ישחקו בארץ לדעתי בשום קבוצה אחרת... שייק`ה

למעלה