מהו הסדר המומלץ לראיית סרטי באטמן?

הודור

New member
מהו הסדר המומלץ לראיית סרטי באטמן?

אני רוצה לראות את סדרת סרטי באטמן. למיטב הבנתי יש שישה סרטים רלוונטים. 1. באטמן - סרט קולנוע מצליח המבוסס על דמות הקומיקס, בבימויו של טים ברטון 2. באטמן חוזר - סרט ההמשך, בבימויו של טים ברטון 3. באטמן לנצח - הסרט השלישי בסדרה, בבימויו של ג'ואל שומאכר 4. באטמן ורובין - הסרט הרביעי בסדרה, בבימויו של ג'ואל שומאכר 5. באטמן מתחיל - סרט באטמן הפותח סדרה חדשה של סרטי באטמן 6. האביר האפל - סרט המשך לסרט באטמן מתחיל איזה סדר אתם ממליצים? תודה

DDN

New member
דעתי

הסדרה הראשונה - לפי הסדר - 1,2,3,4 מהסיבה הראשונה שב3 מופיעה דמות שב2 לא וב4 היא כבר קיימת ללא הסבר. הסדרה החדשה - לפי הסדר - קודם באטמן מתחיל ואז האביר האפל. בין הסדרות - אתה יכול לצפות באיזו סדרה שאתה רוצה רק צא מתוך הנחה ש: הסרטים של ברטון נוצרו בסוף שנות ה80 והדגש הוא על ויזואליות. הסרטים של שומאכר. . .. .. והסרטים של נולאן הם יותר עכשוויים ומנסים ליצור סיפור מציאותי יותר.

Or Amit

New member
באותו נושא (כמעט)

ה'סאן' הבריטי מפרסם שמייגן פוקס לוהקה לתפקיד ה'קאט וומן' בסרט הבא של באטמן.

DDN

New member
לא!!!!!!

למה? אני מקווה שזו שמועה בלבד. יש סרטים שלא מלהקים את התפקיד הנשי בגלל שהיא נראית טוב וזהו. פשוט לא. .. .

Ex Machina

New member
עד כמה שהייתי שמח לראות אותה בבגדי עור צמודים

אני חושב שמדובר בטעות בליהוק. מייגן פוקס מאוד יפה, אבל שחקנית בינונית ומטה, שרק תביך את עצמה אם תופיע לצד שחקנים כמו כריסטיאן בייל, מייקל קיין ומורגן פרימן.

למעלה