מה אומרים הסווף לגמגום ?

KOSONNN

New member
מה אומרים הסווף לגמגום ?

שמעו הגמגום שלי במצב של פעם יש לי שתף פעם לא פעם כן!
והרבה מחשבות על זה וזה הייה חלק עיקרי בחיים שלי!
תמיד חשבתי שאינה נפטרה לי הבעיה ושוב חוזר המון פעמים נסיתי הכול וכלוםם לא עוזרר!!! ושאלתי אנשים בלי סוף ושום דבר לא עזר!
מה לא עשיתי ?? הכול נסיתיי!!

עד שהגעתי לאלון נחשון אמרתי לו אני מוכן לשלם לך אחרי הקורס וזה עם הבעיה תיפטר ! בגלל שלא הייה לו הוחכות מי אנשים שהוא פטר להם תבעיה אבל הוא אמר לי תשמע זו שיטה חדשה!שהוא גילה אותה לפי התורה
בסופו של דבר הגענו להסכם של 300 שקל כי הוא משקיע הרבה כסף גם על מכשיר מסוים ועל האתר שלו ויש לו הרבה הוצאות!
אבל הוא אמר לי שברגע שהבעיה נפטרת לך תפרסם אותי!! זה מה שבאמת יעזור לי

בהתחלה שתרגלתי עם אלון לא עבד.. עד שלאט לאט לאט התחלתי להרגיש שמשהו משתנה אצלי וניהיה לי שתף לא רגיל
עם אני קורא טקסטס מסוים סתם לדוגמא כתבה או ספר אז הייתי קורא עם שתף רגיל כזה אבל אחרי שלמדתי תשיטה עצמה ותרגלתי השטף התחיל לרוץ חלק ממש כאילו אני מסוגל לקרוא כתבה ממש במהירות ניהיה לי שתף לא רגיל! ובדיבור אני מרגיש מין זרימה של שתף משהו לא רגיל!! קשה להסביר את זה
והייו לי נפילות ועליות בגלל שבהתחלה לא עשיתי תשיטה בצורה נכונה !!! כי צריך ללמוד אותה !
ובהתחלה הייתי הכי אנטי בעולם ולא האמנתי בכלום באמת!!אבל הוא הצליח לשכנע אותי לא יודע איך אולי בגלל שהוא הייה נשמע אמיתי כולכך ולו כמו כול אחד!!
אבל הפעם אני באמת מאמין בשיטה!! אבל אני רוצה ליראות שזה עובד ומוריד תגמגום או לחלוטין, או ב80% או ב95% רק הזמן יגיד! ואז אני יוכל להגיד לכם מדויק .
בשיטה עצמה יש תירגול שאתה מתרגל בבית ויש איזה משהו מוסים שאתה אמור לעשות שאתה יוצא לדבר עם אנשים !
ואחד קשור לשני פשוט צריך להתרכז בנקודה מסוימת בזמן הדיבור!
ותאמיני לי שאני לא תמים ולא כלום אני פשוט הכי אמיתי שיש ואני מאמין עכשיו אמיתי שהבעיההולכת ונפטרת לחלוטין
אני כבר 3 שבועות עם שתף חבל על זה וכול זמן שעובר אני מרגיש עוד יותר!!
ואני נמצא במסגרת של לימודים מכללה ותחשבו כמה לחץ וכמה צריך לדבר ועדיין השתף נשמור!!
באמת אני קרוב לבטוח שזה הפיתרון לאחר הרבה הרבה הרבה מחקר שעשיתי!
אבל עד שאני לא בטוח וסגור ב100 אחוז שזה מוחק תבעיה לחלוטין אז אני לא רוצה להגיד סתם
אני רוצה ליראות לפחות עוד חודש מי היום !

בשיטה עצמה יש 3 תרגילים שבאחד התרגילים זה הסוד שכנרא פותר תגמגום לחלוטין!
רק 2 התרגילים עצמם זה רק דברים שעוזרים שהקול ייצא ברור וטוב יותר זה טוב גם לאנשים שלא מגמגמים וגם לשירה!
ובנוסף הייחס ממש טוב הוא בעצמו הייה מתקשר שעות על גבי שעות אולי דיברנו 200 שעות עד עכשיו!

אז לדעתי כדאי לכם לבדוק תנושא!

בנאדם מה נסגר עם השגיאות כתיב, אני לא מבינה

דבר...וזה נשמע כמו תעלול פרסומי...ככה לא משווקים נוכל ...

ככה לא משווקים נוכל? תתבישי לך..

כאן אלון נחשון.להוציאך מידי ספק, אני לא נוכל!ראיה לדברי, אם היית נכנסת לאתר שלי היית רואה שאני מזמין את כל מי שמעונין, לשיעור היכרות עם השיטה ועם מכשיר הביופידבק - חינם - וללא שום התחיבות!!!יותר מזה, אני כל כך בטוח בשיטה שלי שאני מבטיח לכל מגמגם שיבוא לשיעור החינמי ו"יצליח" לגמגם כאשר המכשיר נותן משוב תקין - סך 300 ש"ח על הזמן ש"בזבזתי" לו.כך שמה יש למטופל להפסיד? או מבחינתי לרמאות?או שאני חושף אותו לשיטה שתיפתור לו בוודאות את בעיית הגמגום,או שהוא בודק ורואה שהשיטה לא וודאית ואז הוא מקבל 300 ש"ח.זה נשמע לך רמאות או נוכלות (חס וחלילה)? וחוץ מזה איך את יכולה לכתוב עלי מילה כזו כשעדיין לא בדקת בעצמך את שיטתי ואת המכשיר???זה גם לא חכם וגם לא התנהגות ראויה!במיוחד במקום המוני כמו פורום.השכל "מחייב" לבדוק לפני שמביעים דעה!וכל שכן אם משמיצים!!נפגעתי ממך ואני מצפה להתנצלות,אלון נחשון

nataly401

New member
יצא לי להיות קצת בסביבת מכשיר ביופידבק...

ואני יודעת שהוא עובד בעיקר על הפגת מתחים, חרדה וכדומה... האם על זה מתבסס הטיפול?

למעלה