מה, אין שרשור מסיבות פורים?

mylordsound

New member
../images/Emo151.gifConcrete Jungle-

MY LORD SPENCER SENSI SOUNDS ARE PROUD TO PRESENT: CONCRETE JUNGLE מסיבת פורים עם חזית הראב א דאב ראגאמאפין, ראגא ג'אנגל, סאונד מטורף, לוקיישן מפחיד, נראה כמו בריקסטון באנגליה, רחבה לסקייטרים, מיקרופון פתוח, אלכוהול זול- אוריג'ינאל אנדרגראונד- with no appologie 2.3 יום שישי הזה רח' העליה 49 - כניסה מאחורי הבניין (רח, מולדת) 35 ש"ח. תודיעו גם לבני-דודות מנתניה ולדודה מנס ציונה.

sajah

New member
מסיבת אפרו רגאיי השבוע חמישי 1/3

לא לפספס פרטים בלוח ארועים או 052-8367120

mylordsound

New member
My space linx

myspace.com/mylordstation myspace.com/spencersound http://www.myspace.com/sensisound420 check it out be there and not elsewere!

yaarasta

New member
מה, אין שרשור מסיבות פורים?../images/Emo154.gif

הנה יש !!!! ואיפה חוגגים השנה את פורים??? בהודנא !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בסימטה הכי הכי הכי GHETTO STYLE שיש! או במונחים שלנו: שכונה !!! והפעם: רעידת שכונה!!! המסיבה השנה בסימן יומולדת חגיגית לשני אנשים: לבאדמאן הכי קרבי בארץ, והאמ.סי הכי רוצח: טבסקו
ולי
על העמדה בסטים רוצחים אחד אחד:
איימאר סאונד
אפיקומן
אלארם
יסאייה
סקראף (איפיוז)
רוד-בוי סאונד (בסט יומולדת רוצח במיוחד!!!) הולך להיות חריףףףףףףףףףףףףף במיוחד, אז כולם לרשום: יום שבת 3.3 החל משעה 23:00 20 ש"ח עד חצות 30 אחרי 18+ סימטת ההודנא (רח' אברבנאל 13, פלורנטין, ת"א) JAH BLESS -יער

../images/Emo32.gif../images/Emo32.gifבומבמלהההה../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif

כרטיסים ב149 עד ה15.3.07, אח"כ עולה ל189. תאריכים - 5.6.7 באפריל. מניח שלא צריך לתת עוד איזה פרטים או משהו.. לעוד מידע - בפרטי.

הודעות בנושאי אירועים לשרשור הזה...

מזל טוב שיהיה יערק'ה
וגם לטיטיטיטיטיטיטיטובסקו!!!!!!!!!!1
ובאותה הזדמנות המון מזל טוב, אמנם באיחור אבל מותר לי כי גם הוא איחל לי באיחור, לNo. 1 פוטוגרפר במזה"ת! למי שעוד לא הבין אני מתכוון ליונתן שגב הקינג
אוהבים מלא כל טראבין קרו!!!!!!!!!!! קיצר, שרשרו אירועים מעתה לפה או שהודעותיכם ימחקו לאלתר...

איאנדאי

New member
שיגעון הרגאיי שישי 2.3.07 ../images/Emo197.gif

ראסטות ניכבדות הסלואו משה חוגג את פורים ב: ROOTS * DANCEHALL * REGGAE שורפים את המועדון ג סאונד ואורחים מחצות סלואו משה המחוגה 4 פלורנטין , ת"א כניסה חופשית bless

sundhri

New member
שאלה..

18+ עד כמה קשוח זה הולך להיות? אני תמיד באה למסיבות רחוב בהודנא ויש לי רק 17 וחצי.. טו פרובלמטיק? תגידו שלא, כי אני באה :) יהיה שמייח!! חג נפלא

למעלה