מה אני אמורה לעשות עם הקנאה?

crema10

New member
מה אני אמורה לעשות עם הקנאה?

שלום לכולם.
לא מזמן פרסמתי בפורומים שאני שמנמנה , ושאני נדלקתי על בחור שעובד במזנון .
פחדתי להתחיל איתו בגלל המשקל.
קיבלתי הערות שאני צריכה לרדת במשקל וכל מיני הערות.
הסכמתי עם זה באותו הרגע עד לפני כמה ימים .

יש לי סיפור שנוגד את מה שהאמנתי בו עד היום .
לפני שנתיים וחצי הייתי רזה בזכות דיאטה שהקפדתי עליה.
לא משנה אם הייתי רזה או שמנה גברים לא היו מתחילים איתי.
תמיד האמנתי שבחורים יעדיפו רזות.
גם כשרזיתי ועלה לי הביטחון , עדיין לא התחילו איתי בכל מקום.
אולי פה ושם אבל לא בחורים לטעמי.

איך שנכנסה חברה הזאת לחיי הזנחתי את הדיאטה. הפכתי להיות כמוהה שמנמנה.
אפשר להגיד שאחרי הזנחה עצמית היא אפילו נראית קצת פחות שמנמנה ממני כיום.

תמיד הייתה עדה לכך שהיא משכה תשומת לב של גברים.
מבחינת האופי שלה הוא יותר טוב משלי.
לא פעם קיבלתי ממנה ביקורת שאני צריכה להיפתח יותר ולהיות קלילה יותר .

לאחרונה אני רואה במו עייני איך שבחורים נועצים בה מבטים ממושכים.
מתחילים איתה מדי פעם גם לידי.
שבוע שעבר לפני שנפגשנו היא סיפרה לי ש-2 גברים נעצו בה מבט.
אחד אמר לה פשש איזה כוסית בקול רם , השני צחק איתה אם היא רוצה את האוטו שלו במתנה. היא כמובן התעלמה והמשיכה ללכת.
גם אז שעבדה איתי היו עובדים צעירים מתחילים איתה.
אני לעומת זאת גברים מבוגרים מתחילים איתי.
פעם אחרונה שאחד כזה התחיל היה השבוע. עשיתי לו התלמדות.
סיפר לי שהוא בן 47 רווק.
הוא נראה רע כלומר מבוגר.
אמר שפעם היה מאוד בררן עם נשים. העדיף רק רזות , אך היום הוא לוקח כל מה שבא לו ליד גם שמנות.
אמר כזה שאם לא היה לי חבר , היה מזמין אותי לצאת.
ויש עוד 2 בחורים כאלה בני 40 פלוס שמתחילים איתי.
אני ממש לא מעוניינת בגברים מעל גיל 32

לפני שבוע הלכתי עם חברה הזאת בת 23 לראיון עבודה.
המוכרת חשבה שאני הבת שלה.
כשהייתי רזה חשבו שאני בת 22
ואילו עליה חושבים שהיא בת 18 למרות היותה שמנמנה.

הייתי עדה לכל מיני סיפורים שלה שמתחילים איתה ומתפעלים ממנה.
אני ממש מקנאה בה

כל מה שחשבתי שגברים מעדיפים רק רזות פתאום מתגלה לי כלא נכונה בהכרח.

אנשים שלא מכירים אותנו חושבים שאנחנו אחיות. שתינו עם גווני שמש בשיער . רק שהיא עם עדשות כחולות ומראה של רוסייה ואני יותר מראה של ערבייה.

אני מקנאה בה המון שהיא מבוקשת ואני לא.
אנשים לא מכירים אותה בכלל.
היא לא מחייכת אליהם לא כלום ונמשכים אליה .
לעומת זאת אני זה סיפור אחר..
שלא נדבר על זה שהאופי שלי מופנם יותר.
אני רוצה למצוא אהבה , ורוצה שגם איתי יתחילו.
גברים צעירים לא מסתכלים עליי ברחוב , ולצאת עם בן 40 פלוס אני לא יצא..

Berethor

New member
האמנת שמשקל זה הפרמטר היחיד? את אומרת שיש לה מראה של רוסייה

אז מה הפלא שהרבה גברים נמשכים עליה. זה נכון שרוב הגברים בחברה שלנו מעדיפים נשים רזות, אבל אם לאישה יש פנים יפות ואופי טוב או/ו אופי מושך אז היו גברים שהיו מעוניינים בא אפילו אם היא מלאה. הנקודה היא שהיא יכולה להיות מושכת כמעט בלי להאמץ(העדשות הכחולות זה עדיין מאמץ מסוים), בלי להרזות ובלי לחייך, אבל לא כך המצב אצלך. הקנאה לא תעזור לך במקרה הזה, היא פשוט נולדה יפה יותר, וזה אוטומטית מעלה את הערך שלה בעיני גברים. את צריכה לחשוב מה את יכולה לעשות עם מה שיש לך, ולא עם מה שיש לה. החברה שלך גם נשמעת כמו מקרה של "אלוהים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים", כי היא אומנת מושכת הרבה מבטים וצומת לב מגברים, אבל עושה רושם שהיא לא ממש מעוניינת בצומת לב שהיא מקבלת. בכל מקרה מה שנכון לגביה, לא נכון לגביך, אתם אנשים שונים, זה שהיא יכולה להיות למשוך בלי לתאמץ, לא אומר שאת יכולה לעשות את אותו דבר, יש אנשים שנולדים יפים יותר, בדיוק כפי שיש אנשים שנולדים חזקים יותר, על אותו עיקרון יש גם גברים שלא הולכים למכון כושר ולמרות זה עדיין די חזקים, באופן טבעי ובלי מאמץ. בכל מקרה למצוא זוגיות טובה זה לא פשוט, את צריכה לחפש מישהו שיהיה לך מספיק התאמה איתו, וגם עניין הדדי. גם לי היו לא מעט מקרים שאלו שהיו מעוניינות בי, לא הייתי מעוניין בהן, אם כי במקרה שלי זה לא היה בגלל גיל, אלא בעיקר משום שהאופי שלהן לא התאים לי. בנוגע למראה, גבר בדרך כלל פשוט לא יתחיל עם מי שלא נראת מספיק טוב לטעמו, אלא אם כן הוא נואש/לא בררן.

להתחיל עם מישהי זה במלא לא פשוט, אז עדיף לעשות את זה במקרה שזה באמת שווה את זה, אם כי אפילו אז זה לא פשוט. נשים נוטות להתפשר על מראה ועל גיל הרבה יותר מאשר גברים, זאת גם אחת הסיבות שגברים בני 40 פלוס פונים עליך, אפילו אם יודעים שאת הרבה יותר צעירה מהם. אבל כן אם רק גברים שהרבה יותר מבוגרים ממך פונים עליך, אז כנראה שרמת האטרקטיביות שלך לא גבוהה. תראי זה שאת לא מעוניינת להיות עם גבר שהרבה יותר מבוגר ממך זה הגיוני ולגיטימי, לגברים עצמם זה דבר שהוא גם חשוב בדרך כלל, גבר בדרך כלל לא יצא עם מישהי שהרבה יותר מבוגרת ממנו(במיוחד אם אין לה הרבה נתונים אחרים שמפצים על כך), אבל הוא בדרך כלל כן יהיה מוכן לצאת עם מישהי צעירה ממנו, הגבר בן 47 שהתחיל איתך הפך להרבה פחות בררן עם השנים, משום שהוא מודע לכך שהאטרקטיביות שלו ירדה עם השנים, "השווי שלו בשוק" ירד, וכמובן שגיל זה לא משהו שאפשר לשנות, להבדיל ממשקל, ולכן בדרך כלל לגיל יש יותר חשיבות. בכל מקרה את לא צריכה לקחת כל מה שאת מוצאת, אבל עדיף שגם תדעי להתפשר, את לא הולכת למצוא מישהו מושלם, משום שגם את מושלמת, כפי שאת לא רוצה להתפשר, גם גברים לא רוצים להתפשר, את צריכה לדעת כמה את באמת שווה, כדי מצד אחד לא להתפשר יותר מדי, ומצד שני גם כדי שלא תצפי ממישהו שהרבה מעל הליגה שלך שיהיה איתך. בקשר למופנות שלך, בדומה "לחוסר ניסיון" זה לא דווקא מאפיין שלילי, יש לא מעט גברים שדווקא יעדיפו מישהי מופנת, במיוחד אם הם מחפשים קשר רציני ולא סטוץ, משום שנשים מופנמות נוטות להיות נשים טובות ונאמנות, ככה שזה פלוס אפשרי מבחינת אופי. אם כי לא הבנתי איך את יותר מופנמת מהחברה שלך, אם היא אפילו לא מחייכת, ואת כן מחייכת.

למעלה