מה אפשר להגיד עלי?

mr. man

New member
מה אפשר להגיד עלי?

שמי מיכאל, תאריך לידה 6.8.85 (שישי באוגוסט, אולי זה יתבלבל בגלל הפורום או משהו). מה אפשר לספר עלי?

עינת

New member
:cool:

כמובן שאפשר לספר עליך המון אך כיוון שאיני עושה כאן מפה אספר בקצרה על כך שאתה בחור מאוד אינטילגנט.סביר להניח שגם נאה מאוד.בעל כשרון אומנותי.הרמוניה מאוד חשובה לך ולכן אתה נוטה להיות פשרן. אוהב להתווכח ואפילו טוב בזה. אלוף הרומנטיקה והחיזור. מחפש הגיון בכל דבר. כשרון אומנותי. זהו יקירי בשלב זה כיוון שאיני יכולה לעשות כאן מפה שלמה אז רק משהו על קצה המזלג. אור שפע ואהבה עינת

charmander

New member
אפשר להגיד שאתה פסיכי :cool:

סתם סתם :) אני חבר שלו הוא יבין :) ואם אני כבר כאן רציתי לשאול.. שמי עומר תאריך לידה 2.5.1986 מה אפשר לומר עליי?

Pikachuit!

New member
חחח .. גם אתה עומר ?

טוב טוב .. גם אני רוצה ! שמי הילה .. נולדתי ב15.1.1987 אני גרה בגבעתיים ואני אובססיבית בצורה לא יאומנת לפוקימון ! מה אפשר להגיד עליי ?

עינת

New member
בבקשה בלי הגדרות כאלו בפורום :-(

ולא בגלל שזה לא יפה ,רק בגלל שזה פורום.בחיים דבר איך שבא לך גם אני עושה את זה עם חברים קרובים... ועכשיו אתה רוצה תשובה ? טוב עומר מה שמאוד בולט אצלך זה שאתה איש שלום,רוצה שקט. בחור טוב שאוהב לעזור,רגיש ומופנם. קשור לאמא. יודע לשמור סוד אבל את הסודות שלך אתה שומר לעצמך. חברותי. ועוד הרבה דברים אחרים. אור שפע ואהבה עינת

למעלה