מה אתם אומרים.........?

anonymous_1

New member
מה אתם אומרים.........?

אם אני אספר להורים שלי שאני הומו או שהם יחטפו התקף לב או שהם יחטפו התקף עצבים לעד או שניהם אבל בסכ"ה נמאס לי להיות בארון ונמאס לי לחיות באשליות רק חבל שהם הורים כאלה חלשים מכל בחינה אפשרית וחבל שהם כאלה אידיוטים וחבל שאני אידיוט וזהוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו סתם, אני לא באמת עצבני..... אני סתם דפוק ביי אנשים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה שאני אומרת

שאתה בכלל לא אידיוט ואתה בכלל לא דפוק... וגם ההורים שלך לא... אתה משהו אחר, משהו מיוחד, שרוב האנשים וחבל לא מקבלים את הדרך שבא אתה נוהג וחושב. אלה הם החיים, אין מה לעשות. יש כאלה שאומרים אולי ההורים יפתיעו ויקבלו את זה בהבנה, אבל זה לא בדיוק ככה אצל כל אחד. אני חושבת שאם אני יגיד את מה שעובר לי בראש לחברות, לידידים, לחבר להורים, הכל יהרס, ויחשבו שאני דפוקה. תמשיך בשלך, תאהב את עצמך זה הכי חשוב, ואתה לאאידיוט ולא דפוק, אתה פשוט כמו שכבר אמרתי משהו מיוחד...

anonymous_1

New member
ומה שאני אומר........

ההורים שלי כן דפוקים, וגם אני דפוק, ומה שהכי דפוק בכל העניין הוא שהם כאלה אנשים חלשים שכל האחריות מוטלת עליי, ואין לי זין לספר להם שאני הומו כי הם לא יוכלו לחיות עם זה, ולא מספיק כמה בעיות שכבר יש לנו הנה עוד אחת.....בכל אופן, אין לי זין לחיות ככה יותר אני רוצה לצאת כבר מהארון ולחיות את החיים הארורים שלי אבל שוב, אי אפשר......... בכל אופן אני קיבלתי את עצמי, הם לא יקבלו אותי..... ואני לא מבין למה אני בא לכאן בכלל לא בשביל לקבל רחמים............אלא כי נמאסססססססס לי ואין לי איך להוציא את זה פלאי המקלדת מה שנקרא........כמה עצבים אפשר להוציא דרכה תודה על ההקשבה............ וסליחה ביייייייי

../images/Emo52.gif ../images/Emo35.gif

אתה לא צריך לבקש סליחה בכלל... זה דווקא טוב המקלדת הזאת, היא מוציאה עצבים, וזה טוב ללב... תחשוב חיובי, תחשוב טוב אל תחשוב על הרע... בן כמה אתה בכלל?

דרור22

New member
אני אומר....

שאתה צריך לספר להם לא בגללשלך נמאס- אלה בגלל שאתה רוצה לשתף אותם- אל תעשה את זה בכעס או תדחה את זה לגיל שתהיה קצת יותר מנוסה, אחראי וכדומה... אתה צריך להבין שכמו שלך היתה תקופת הבשלה לפני שבכלל היית מוכן להודות שאתה הומו , להם הדבר (בד"כ) בא בהפתעה.... ואתה צריך לחשוב היטב אם וכשתספר להם הם יוכלו להבין אותך - אחרי הכל אלו הם ההורים שלך וקצת התחשבות בהם - ע"י מציאת מועד נוח- כאשר "אין להם הרבה על הראש" היא דיי מכרעת.. אבל כל אחד וההורים שלו אני מניח... שלך דרור- ואל תעשה מעשה נחפז מידי ..... כי אחרי הכל אלו הם האנשים שתצתרך להמשיך לגור איתם לפחות עד אחרי הצבא...

anonymous_1

New member
אני לא יכול..

הם לא יעמדו בזה......הם כל כך חלשים גם בלי קשר לזה..... ואצלנו אין דבר כזה מועד נוח, תמיד יש בעיות ותמיד זה קשה...... מה לעשות, אלה ההורים שלי בלי קשר לזה כל החיים שלי בזבל ועם קשר לזה הם גם אז בכל אופן אני הולך לעשות משהו קצת שונה (בצורה חיובית כמובן) כדי לשבור את השגרה הדפוקה הזאת ביייייייי

עצה.

פשוט אל תספר. במילא אתה עדיין לא מספיק בוגר. יש לך זמן. לחיות בארון זה אולי לא הכי מגניב בעולם, אבל הארון כן מספק הגנה מסויימת, שנעלמת כשאתה יוצא ממנו. אם אתה פוחד שיציאתך מהארון תביא לדברים שליליים - פשוט אל תצא. חכה עד שתצא מהבית, חכה עד שתהיה עצמאי ותעמוד פחות או יותר בזכות עצמך ואז ההחלטה תהיה גם בוגרת יותר וגם טובה יותר לכל הנוגעים בדבר. ותזכור שתמיד יש תקופות כאלה של דכאון-ארון, וזה עובר. מאחל לך הרבה הרבה אושר, ושולח
, נצח.

anonymous_1

New member
אבל......

נמאס לי כבר לחיות ככה ממילא אין לי בכלל חברים (בכלללללל), אז מה זה משנה ? מה אני כבר אפסיד, חוץ מזוג הורים מעצבנים ? הקטע הוא שהם יהיו עצובים ואני פשוט לא יודע מה הם יעשו...........ואני אוהב אותם ואני לא רוצה להרוס להם את החיים. ואני נמצא בדיכאון ממלא סיבות אחרות שלגמרי לא קשורות (או אולי חלקן כן באופן עקיף........) אני רוצה כבר לעבור הלאה, נמאס לי כבר מהחיים הדפוקים שלי. בכל אופן ביייייייי ותודה על העצה

kbb

New member
נראה לי שאתה צריך לברר כמה דברים ע

נראה לי שאתה צריך לברר כמה דברים עם עצמך: 1. האם אתה שלם עם עצמך ובמיוחד עם הנטיה המינית שלך (שהיא דרך אגב ממש לא נוראית כמו שאתה מתייחס אליה וחוץ מזה שישנם עוד לפחות חצי מיליון (לפי הסטטיסטיקה כמובן) אנשים כמונו ומרביתם חיים עם זה כמו שצריך. 2. למה אתה חושב שההורים שלך כאלה חלשים-אם אמא שלך עמדה בלידה אחת לפחות אז היא בטוח לא חלשה-ונראה לי שהיא עמדה בזה. 3. אתה הבן שלהם ומה לעשות שזה גם לטוב וגם לרע. 4. אתה עדיין צעיר מכדי שהזהות המינית שלך תהיה לגמרי מגובשת. 5. מה דעתך על קבוצות של נערים בגילך-יש כאלה באגודת ההומואים והלסביות. אני הייתי באחת כזו פעם וזה מאוד עזר לי בעניין של לשתף את הלבטים שלי עם אנשים בני גילי-מומלץ לנסות. מאחלך לך קבלה עצמית שלמה
ולגבי החברים: אף אחד לא ירצה להסתובב עם מישהו עצוב ושלילי-תהיה קצת יותר שמח ותחייך ואז אנשים יחייכו אליך חזרה...

anonymous_1

New member
מה לעשות, כשאתה בדיכאון אתה לא

יכול להיות בנאדם נחמד ושמח......... 1. לא, אבל אני חי עם זה 2. ההורים שלי כל הזמן עצובים והם מספיק דואגים לי כי הם רואים שאני מתנהג מוזר בשנים האחרונות 3. באסה 4. הזהות המינית שלי מגובשת וזה די ברור לי... 5. בטח גם שם ישנאו אותי, אבל זה ממילא לא יצא לפועל אז מה זה משנה לא מסוגל להיות נחמד כשהכל בזבל. בכל אופן, רק בשבילך הנה חיוך מאולץ.....
בייייייייייי

עצה בשבילך

אם תמיד תחייך גם כשלא תרצה, ותעשה את זה "מאילוץ" את תרגיש יותר טוב, באמת... שיר בשבילך מקווה שלא (מתוקונת16) תהרגי אותי... זה שיר שהיא רשמה...

מדליקונת 16 לא רוצחת... ../images/Emo6.gif

ובאמת לא תזיק לאף אחד (גם לא לי) טיפה של אופטימיות....
שירלי

MARMELAD

New member
תקשיב לי, ותקשיב טוב !

לרחם על עצמך, לזרוק את המילים "דפוק" ו"שנאה" בכל משפט - לא יוביל אותך לשום מקום. תבין, בהנחה שאתה הומו - זה מה יש. או שאתה מקבל את זה, או שאתה ממשיך לרחם על עצמך, לשנוא את כל העולם, לצאת מנקודת הנחה שאף אחד לא יקבל אותך - ואתה יודע מה - אם ככה אתה תתייחס לעצמך - ככה העולם יתייחס אליך. כאלו עצות מצוינות קיבלת כאן - הכי חשובה - לחייך. כן, תחייך, חיוך מאולץ אפילו. כשאתה תחייך, יחייכו אליך בחזרה. וכל חיוך שתקבל יגרום לך לחייך בחזרה. וכשתחייך בחזרה, יחייכו אליך עוד יותר. זה מעגל, חמוד. אין מה לעשות. אם נתחיל לרחם על עצמנו - מה יהיה לנו בסוף? בדידות, ניכור, שנאה. למה אתה צריך את זה בכלל? תחייך, תחייך. לא ככה. חיוך יותר גדול. נו? לא לא לא.... חיוך יותר גדול גם מזה. עכשיו זה כבר יותר טוב. תרגיל: לך למכולת שאתה לא מכיר. קנה משהו. חייך למוכר. חיוך רחב. הוא חייך אליך בחזרה? יופי. תמשיך. בסוף יהיה בסדר. ד"א ראשון: הידעת שאנשים שמחייכים סובלים פחות ממחלות? ד"א שני: קבל קישור לגלריית האושר של בנים בלבד. תראה איך שמישהו מחייך הוא נראה יותר טוב. בהצלחה. גיא

anonymous_1

New member
תגובה או משהו

אני לא מרחם על עצמי בכלללללל, אבל אני עדיין שונא את עצמי וזה לא קשור אני רואה את החיים כפי שהם, אני לא סתם אומר ודרך אגב הנוסחה הזאת של החיוך לא תמיד עובדת (לי לפחות) זה לא פורום חולי נפש פה אז אני לא אשפוך את האוטוביוגרפיה הדפוקה שלי כאן בכל אופן תודה רבה על העצות ביייייייי נ.ב. לא יודע מה אני עושה בפורום הזה....מצטער, פשוט מרגיש לא שייך, אז תעזבו וזהו, ואל תתחילו עם "אין סיבה להרגיש ככה אתה מוזמן להיות פה" או לא יודע מה כי זה מאוד נחמד ואני מודה לכם על זה מראש אבל אני לחוץ מדי כאן אז תודה ובייייייייייייייייייייי

למעלה