מה אתם חושבים על הלגלוגים של הבנות על החנונים

מה אתם חושבים על הלגלוגים של הבנות על החנונים

אני ממש לא מבין אם הם אמורות ללגלג בכוונה לפי תסריט או שהן מלכלכות עליהם באמת.מגעיל אותי היחס שחלק מהבנים היותר חלשי אופי מקבלים.הן יורדות עליהן ולמה הם טובות יותר? הן הרי טיפשות כמו נעל, רדודות ועם מוח מכווץ.הדבר תמוה ביותר לאור העובדה שהן יודעות שזה יהיה משודר ושבני זוגם יראו שהן לועגות להן.מה דעתכם?

yaniv3943

New member
אני גם לא אהבתי את זה למרות שלא כולן ליגלגו

אולג שיצא עם גלימה ויין היה קצת מוזר

yaniv3943

New member
גם אני מחבב אותו

לא בגלל שיש לו ביטחון עצמי אלא בגלל שהוא מצחיק

פיש דוג

New member
זוועה, זה מה שקורה שמערבבים פיגור שכלי

עם אודם ולק. אבל הבעיה האמיתית היא של "הגברים" החנונים שמתנהגים כמו כלבות מיוחמות.
במקום אחר היו הופכים אותם "לנערות ליווי", והתשלום היחידי שהיו מקבלים שם זה את השיניים שלהם בשקית אוכל.

StriX Starlight

New member
אני חושבת שהתבלבלת.

זה לא Ynet וכאן לא מקבלים תשומת לב חיובית ע"י ירי לכל הכיוונים עם אמירות מרושעות והעלבת אנשים.

קרקלה

New member
מנסה למנות את ההיבטים השוביניסטים הפוגעניים

השונים בתגובה הזאת. נראה לי שהגעתי לפחות ל-5 סוגיות נבדלות זו מזו, שעל כל אחת מהן אפשר לכתוב יופי של תזה.

HouseAtreides

New member
תוכלי לפרט בקצרה מהן הסוגיות הללו? זה מעניין

ברור לי שמדובר בהסגברה גסת רוח ואלימה במיוחד, אבל לא בטוח שאני יודע בשלב זה לרדת לרזולוציה מפורטת של 6 סוגיות ידועות ונבדלות....
אני בעיקר רואה בין השורות כיצד הכותב מנסה לשכנע את עצמו, ללא הצלחה, שהלגלוג של הבנות כלפי החנונים לא מכעיס אותו (כי זה ילדותי לכעוס על מי שהן בעצם סוג של מפגרות שאינן מסוגלות לקחת אחריות על מה שהן אומרות), ושיופיין לא מעורר אצלו קנאה (כי מה יש לקנא ביופי שהוא כולו תלוי אודם ולק). הוא לא מצליח להשתכנע - ובצר לו פונה לאלימות הן כלפי הבנות והן כלפי החנונים...

קרקלה

New member
הנה מה שאני רואה כאן:

(בתוספת אילוסטרציות עליזות של תפוז)

פיגור שכלי עם אודם ולק -
מלכוד היפה הטיפשה (ברור שזה לא רק ענין שלו, כל התוכנית מבוססת על ההנחה הזאת). אולי גם ככלל, מיתוס היופי.

"הגברים" החנונים -
כפייה מגדרית כלפי זכרים. מהו "גבר", מהי גבריות, אגרסיביות ודומיננטיות כפועל יוצא שלה, ג'ודית באטלר כזה והתיאוריה הקווירית

מתנהגים כמו כלבות מיוחמות -
כאן יש כל מני: מעמדם של גברים שמדמים עצמם לנשים (מתקשר גם ללהט"ב ולתיאוריה הקווירית למעלה); מיתוס הנשים הנימפומניות (התמודדות גברית עם מיניות נשית לא ממושטרת); "הגבר הסמרטוט", שלא בא משום מה עם מיתוס מקביל של...האישה האסקופה?; וכמובן, כוח נשי=מיניות (ומסוכנת)

היו הופכים אותם [כך במקור] ל"נערות ליווי" -
זנות, עבדות מינית. מעמדן של זונות; שעבוד מיני כדרך להכפפת נשים

שיניים בשקית אוכל
אלימות נגד נשים

בטח יש עוד, אבל כרגע לא עולים לי. איזה משחק עליז!

HouseAtreides

New member
ניתוח מצויין, וגם תזכורת עבורי לנער את האבק

מכמה ספרים שמחכים ממני להתייחסות כבר זמן מה:

מיתוס היופי - נעמי וולף

גברים בשינוי - חן נרדי

- ? (זקוק כאן המלצה, כנראה על יותר מספר אחד)

מופקרות - ענת גור

- ? (נראה לי שאת האלימות אשאיר לסוף)

קרקלה

New member
לא הכרתי את "גברים בשינוי"

ונראה לי שזה ממש במעלה הסמטה שלי, תודה!

Thumpers

New member
שזה הדבר הכי אמיתי בתוכנית.

מה שהם אומרים? ערוך.
המשימות? מכורות. (לפעמים)

כשהיפות צוחקות על החנונים זה השביב היחיד של כנות שיש בתוכנית. כי ככה הן עושות גם במציאות.

robiko

New member
לא מתפלא בכלל

הרי בשביל מה הן הולכות לתוכנית? בשביל לקבל קצת חשיפה ו15 דקות של תהילה. הרי אף אחת מהן לא ממש רוצה להשתנות, אלא לפרוץ לתודעה. הן רועות את החנונים כתור סוג "רוע נחוץ" כדי להתפרסם, ובמילא בגלל שהתוכנית מוטה לצד שלהן (הן לא אמורות לעבור שינוי, רק החנונים.) הן יכולות ללכלך חופשי.

תלוי איך מסתכלים על זה...

מבחינת הצופה-משעשע
מבחינת האמירה החברתית-בעייתי מאוד, זלזול בבני אדם בגלל שונות חברתית...

maya1618

New member
מה שהכי מעצבן שיש שם בנות שמעמידות פנים שהן ר

רדודות ריקניות מתוכן.מה כאילו זה המחיר של הפרסום שהן מוכנות לקחת? אי אפשר להתייחס אליהן ברצינות ולכן ככה גם אני עושה.אני נטו צופה בגלל הבידור שאגב שהוא נמוך. ומה הקטע של הערפד הזה שמה????באמת שאני+איתו=חדר לבד? תהרגו אותי באמת

LINKING5

New member
פעם ראשונה שאני רואה את הסדרה

ואני חייבת להגיד שהעונה הם ממש לא הצליחו לשמור על תקן ה"יפה" הבנות מטומטמות כמו נעל אבל ממש לא יפות...

דווקא יש שם כמה סבירות

נטלי הכי יפה העונה (כלום לעומת נלה או סהר מהעונה הקודמת, אבל עדיין), משי והודיה חביבות, סיוון הייתה יכולה להיות מדהימה לולא היה לה איזה משהו בפנים שמשום מה תמיד אני מוצא אצל ביצ'יות.

ella xoxo

New member
אני מזכירה לכם, שבמציאות זה לא כמו במסך!

הרבה ממשתתפי הריאליטי פשוט נראים הרבה יותר טוב במציאות!
מה גם שסקס אפיל לא עובר דרך המסך

ומה לעשות, כן הבחורים חכמים, אבל הבנות נראות טוב. אז הן לא
אינטלקטואליות במיוחד, אבל הן יודעות להראות טוב, ואיך לדבר עם אנשים ולהשיג
את מה שהן רוצות, אז אני לא חושבת שאפשר לקרוא להן טיפשות כמו
נעל...מצטערת, אבל תמיד כשאנשים יושבים בטוקבקים ומתמרמרים
על התוכנית הזאת, שגם ככה חצי ואם לא יותר שם מבויים לחלוטין וערוך
יתר על המידה, נשמע לי כאילו הם מוציאים את התסכול שלהם מהחיים
של עצמם...ואני יכולה להבין את היחס שלהן באיזשהו מקום. וזה לגמרי
לגיטימי שזה ימשיך, אם הקבוצה של הבנים הללו לא יתמודדו מולם...
אם משהו, היחס הזה רק יעודד אותם לבנות עמוד שדרה

למעלה