מה אתם חושבים על רפואה אלטרנטיבית

slightly

New member
מה אתם חושבים על רפואה אלטרנטיבית ../images/Emo35.gif

כמובן כתוספת לטיפול תרופתי קונבנציונלי, ולא במקומו ! התחלתי לקחת כדורים של סולגאר - חילבה, כרומיום פיקולינט ושורש הארי. הפרוספקטים מבטיחים המון...אך האם גם מקיימים ?? בקשר לחילבה - אני יודעת שכבר מוכח שזה עוזר, אבל אני לא "סגורה" על המינון היומי שיש לצרוך. יש למישהו נסיון טוב עם זה ?

רפואה אלטרנטיבית.

אמא שלי התעסקה בזה לפני כמה שנים ואני יכולה לומר רק דבר אחד- זה פשוט נ-פ-ל-א... כמובן שזה לא תחליף לטיפול קונבנציונלי... אני לא שמעתי על כל הדברים שהזכרת חוץ מהחילבה- אני לא יודעת אם זה כל כך עובד, אבל כשאני אומרת רפואה אלטרנטיבית אני יותר מתכוונת לשיאצ´ו, הילינג, שמנים ארומטיים, פרחי באך וכדומה... זה ממש עזר לי תקופה מסוימת ואז פתאום זה הפסיק להשפיע ומאז לא ניסיתי שוב... בכל מקרה אני יודעת שרפואה אלטרנטיבית עוזרת ובגדול!!!

אני לא יודע אם זה בתחום...

ואני מדבר על רייקי... הבת שלי הרגישה ממש רע (נפשית) בגלל הסוכרת וגברת נדיבה מפורום הורים שלחה לה רייקי. אני לא יודע אם זה הגורם אבל הילדה פשוט חזרה לעצמה במהירות...

slightly

New member
רייקי בהחלט בתחום

אישית יש לי נסיון טוב עם רייקי, לא בסוכרת אלא בכלל. מעביר כאבי ראש, כאבי גב, מרגיע תינוקות בוכים ועוד הרבה. בקיצור...נחמד

slightly

New member
מהו רייקי

רייקי הינה שיטת ריפוי ואיזון אנרגיה המועברת מהמטפל אל המטופל באמצעות הידיים במגע עדין וישיר. על פי שיטת הרייקי, מהווה המטפל אמצעי להעברת אנרגיה קוסמית אל המטופל, אך הוא אינו ניחן בכוחות מיוחדים. באופן מעשי מתבצע הטיפול ברייקי על ידי כך שהמטפל מתחבר לאנרגיה הקוסמית, מניח את ידיו בעדינות על הגוף המטופל, או במרחק קטן ממנו, מטפל בעצמו או במטופל אחר, ומעביר אליו את האנרגיה. משך הטיפול נע בין 45 דקות עד שעה ומחצה, ובמהלכו חש המטופל רגיעה עמוקה וחמימות. מצרפת לך קישורים לאתרי רייקי בעברית, להנאתך. slightly

aronyz

New member
סכרת וטיפול אלטרנטיבי

מדובר אך ורק בסכרת מס 2 ע"י הבאת הגוף למצב בסיסי אפשר להתגבר על הבעיה . קימת שיטה נוספת והיא מופעלת ע"י הבדואים שתית תמצית תה העשויה מהשורש של הצמח סירה קוצנית. להביא את המטאבוליזם של הגוף למצב פעולה נכונה אפשר לעשות בעזרת ביומגנטים. פעילות גופנית כמו צעידה לפחות 4 פעמים בשבוע עוזרת לפתור את הבעיה תהיו מתוקים ולא מסוכר

הפלא השמני לריפואי חולי הסכרת

הפלא השמני לריפואי עצמי של חולי הסכרת לכול המעונינים לקבלת מחקרים על הפלא השמני לריפואי הסכרת ישלך אימאייל

elad2040

New member
חובת ההוכחה עליכם.

תנו לי טלפון אחד של חולה סוכרת סוג 1 שהחלים, שאוכל לדבר איתו. אין לכם? כמה מפתיע! אנשים, הזהרו משרלטנים!

אל תאמינו לשום מילה...

השניים האלו היו גם בפורום של אחותי הגדולה (לופוס) גם זוהי מחלה ממשפחת האוטואמוניות (שהגוף תוקף את עצמו) והם אמרו לכולם שבעזרת תזונה נכונה אפשר להרפא מכל מחלה (כולל סוכרת, לופוס ושאר המחלות הכרוניות) הקיצר, שטויות במיץ עגבניות...

gaia20

New member
אפשר לשאול לשמו של המטופל?

אך יכול להיות שזהו הטלפון של דוד בעצמו? אולי דוד יציג את עצמו כחולה סוכרת שנרפא? מה לעשות, עם רמאים אי אפשר לדעת......

gaia20

New member
היה צפוי שתגיעו גם לכאן...../images/Emo6.gif

מצטרפת לחן ואלעד- היזהרו!!!

למעלה