מה אתם שומעים בשישבת?

HanAn189

New member
מה אתם שומעים בשישבת?

אמנם אנחנו פורום ביונסה, אבל ביונסה היא חלק מעולם גדול של מוזיקה, שכולל בתוכו מיליוני שירים, לחנים, ז'אנרים, שפות וצורות וכיום כל אחד אוהב להאזין למוזיקה שעושה לו טוב. אז כבודה של ביונסה במקומה מונח, אבל השרשור הזה מיועד לשירים אחרים שאתם ממליצים לשמוע בסוף השבוע הזה. מוזמנים לשרשר את השירים שלכם
כל שיר (אפשר אפילו יותר!
) מתקבל בברכה, תפתיעו, תהנו משירים אחרים ובואו נמתיק את סוף השבוע האחרון של נובמבר
שבת שלום ורוגע

LALSH

New member
שירים לשבוע מושלם

טוב... אז יש לי רשימה ענקיית של שירים טובים.. אז הנה 7 - לכל יום בשבוע...
1. JASON DERULO - FIGHT FOR YOU 2. WIZ KHALIFA - YOUNG, WILD & FREE FT SNOOP DOGG & BRUNO MARS 3. WALE - BAD GIRLS CLUB FT J. COLE 4. DRKAE - HEADLINES (ממליצה גם על הגרסה עם TREY SONGZ) ♥ 5. DRAKE - MAKE ME PROUD FT NICKI MINAJ 6. RIHANNA - WE ALL WANT LOVE 7. CHRIS BROWN - ALL BACK שיהיה לכם שבוע מפנק.... ♥♥

Jottamme 20

New member
המלצות שלי

מהחדש של ריהאנה- Roc Me Out Farewell Where Have You Been מהאלבום החדש והמצויין (!) של מארי ג'יי בלייג'- Need Someone Empty Prayers The Living Proof Someone To Love Me One More Try- Beverley Knight- שיר מעולה של זמרת מדהימה Un-thinkable- Alicia Keys Feat. Dominic

RTur

New member
קצת באיחור אבל...

אני הקשבתי לאלבום החדש של Seal - Soul II הכולל בין היתר קאבר מדהים לWishing On A Star שנורא התלהבתי ממנו.
Jason Derulo - Breathing סוף סוף הוא מוציא אחלה שיר שלא נשמע פאתטי מדי (הטקסט המביך נורא של It Girl למשל) וגם לא כולל איזה סמפול מלהיט אייטיז כלשהו. אמנם יש פה סמפול, אבל זה של איזה שיר עם בולגרי משהו וזה לא כזה נחשב חח. Robin Thicke - Love After War אולי הזמר הכי אנדרייטד שאני מכיר... הוא פשוט אדיר, נורא מוכשר עם קול מדהים, יכולת שליטה ואלתור מעולים (בלי אוטוטיונים וזה..) ושירים איכותיים, סוליים ומקסימים. זה הסינגל האחרון שלו (שמעתי שיצא עוד אחד אבל עוד לא שמעתי אותו) והוא מעולה.

למעלה