מה בפינה
לקראת הקיץ

מה בפינה
לקראת הקיץ

אוטוטו חופשת הקיץ פורצת לעולמנו.
כמה זמן חופשת קיץ אצלכם? מתי היא מתחילה ומסתיימת?
האם יש התארגנות מיוחדת לקראתה?
מה מתוכנן לילדים? מה מתוכנן למשפחה?
איזה סוג חופשות מתאים למשפחה שלכם?

אצלנו חופשת הקיץ היא 7 שבועות

מתחילה בתחילת יולי ומסתיימת באמצע אוגוסט. הזמנו קוטג' בחוף המערבי של סקוטלנד לחמישה ימים ואנחנו מתכננים, אם יתאפשר, להגיע לאיי שטלנד, אבל לא קבענו כלום עדין. אחותו של בעלי מגיעה עם חברה ל-3 שבועות לאי שלנו, אבל לא תלון אצלנו. זאת חופשה ראשונה שאנחנו לא בישראל בקיץ. חופשה מאוד מאוד שונה משנים קודמות

עוד שנייה מתחיל

הבת יוצאת היום לחופש. יש להם בערב CONTINUATION NIGHT בה הם "הופכים" באופן רשמי ל 6TH GRADERS אז הם לא מחוייבים ללכת לבית הספר מחר ומחרתיים .... עדיין מתקשה להאמין ששנה הבאה היא הולכת למידל סקול!
הבנים מסיימים ביום שישי ויוצאים רשמית לחופשת הקיץ.
הם כולם חוזרים ללימודים מתישהו בתחילת אוגוסט ... לא זוכרת את התאריך המדוייק חחח
אין התארגנות מיוחדת לקיץ.
קנינו להם חוברות עבודה, כמו כל שנה. דיברנו קצת על מה ואיך הולך היום להיראות, אבל תכלס אני זורמת (עובדת מהבית) ומחכה מאוד לקצת שקט, בלי לחץ ובלי לקום מוקדם בבוקר להכין סנדביצ'ים

מה בתוכנית:
שניים מתוך שלושת הילדים בספורט תחרותי שהוא YEAR ROUND אז אימונים ממשיכים כרגיל. הבת בעונת התחרויות עד סוף יולי, ויש לה גם CAMP של שבוע ביוני.
מתוכננים שני טיולי קמפינג עם חברים.
הרבה בריכה.
חברים.
סליפאוברים.
סרטים.
משחק בחוץ עם השכנים.

אני ובעלי עובדים כרגיל כך שלא מתוכננת איזו חופשה מרגשת (זה יגיע בחורף)
אה, והבת הולכת עם חברות בשישי בערב להופעה של טיילור סוויפט באצטדיון בדנבר! נראה לי אחלה דרך לפתוח את תחילת החופש לא!?

alphadelta

New member
לכבוד הקיץ שהגיע

חופשת הקיץ מאד ארוכה. הילדים כבר גדולים ויחלקו את הזמן בין שינה עבודה לימודים וכולי.
אוהבת שיש פחות לחץ והרבה יותר זמן משפחה

למעלה