מה דעתכם על אויבינו שונאינו מבית???

פולגאר

Well-known member
רק בישראל זה קיים
לסגור ומיד את כל האוניברסיטאות בארץ|פטיש|
האם אנחנו חייבים לממן את תומכי אויבינו??!!|תוהה|
שכחו את חיפה, שבאופן לא מפתיע, ביטלו את ההשעייה של הסטודנטים שתמכו בטבח:

Harrington

Well-known member
מנהל
רק בישראל זה קיים
לסגור ומיד את כל האוניברסיטאות בארץ|פטיש|
האם אנחנו חייבים לממן את תומכי אויבינו??!!|תוהה|
בעקרון אני חסיד גדול של חופש הביטוי, גם ביחס להתבטאויות קיצוניות. אבל כשמדובר בתמיכה מובהקת בטרור ו/או בפגיעה בסטודנטים שמשרתים במילואים באופן שיוצר עבורם אווירת לימודים בלתי נסבלת, ברור שעל המוסדות להתערב ושזכותה המלאה, שלא לומר חובתה המלאה לעשות כן.

אכן, זאת צביעות לא קטנה לצקצק בלשון על מה שקורה בארה"ב כשהלכה למעשה אותו דבר קורה כאן 'בבית'. הקטע הוא שהנהלות המוסדות הללו יודעות מראש שזה יעבור להן די בשקט. אולי פה ושם איזה מאמר שיתקוף, אבל בזה זה יסתכם. הדיפ-סטייט הרי לצידן.

אבי בן 1231

Well-known member
בעקרון אני חסיד גדול של חופש הביטוי, גם ביחס להתבטאויות קיצוניות. אבל כשמדובר בתמיכה מובהקת בטרור ו/או בפגיעה בסטודנטים שמשרתים במילואים באופן שיוצר עבורם אווירת לימודים בלתי נסבלת, ברור שעל המוסדות להתערב ושזכותה המלאה, שלא לומר חובתה המלאה לעשות כן.

אכן, זאת צביעות לא קטנה לצקצק בלשון על מה שקורה בארה"ב כשהלכה למעשה אותו דבר קורה כאן 'בבית'. הקטע הוא שהנהלות המוסדות הללו יודעות מראש שזה יעבור להן די בשקט. אולי פה ושם איזה מאמר שיתקוף, אבל בזה זה יסתכם. הדיפ-סטייט הרי לצידן.
אני איתך, כמובן!! הבעיה פה היא שמדובר בכל האוניברסיטאות, כולן הפכן להיות דומות לאוניברסטת ביר זיית בירושלים.
זו מכת מדינה שיש לבער אתמול!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
אני איתך, כמובן!! הבעיה פה היא שמדובר בכל האוניברסיטאות, כולן הפכן להיות דומות לאוניברסטת ביר זיית בירושלים.
זו מכת מדינה שיש לבער אתמול!!!
או שלא הבנתי את בדיחה או שאינך יודע שאוניברסיטת ביר זית היא לא בירושלים, אלא צפונית לרמאללה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אהה ....... אכן טעיתי במיקום של ביר זית.
למען הסר ספק, זאת לא התקטננות סתמית (אם כי נראה שמתישהו נהיה כזה). זה פשוט ההבדל בין שטח שישראל מופקדת עליו לשטח שכפוף לרש"פ. מהרבה מאוד בחינות, לרבות זו שאתה דן בה בדיון שלך, הבדל משמעותי.

למעלה