מה דעתכם על האופנה החדשה?

אפרת10512

Well-known member
אני לא חושבת שזה לגמרי טרנד חדש, תמיד היו נשים שהעדיפו לא לצבוע את שערן, וגברים שבחרו כן לצבוע את שערם. היום מקשרים את חוסר הצבע לימי הקורונה .

דיברגנט חדש

Well-known member
האמת,שזה די ישן, הנשים בעבר לא היו צובעות את השיער... כשהיו מגיעים לגיל זיקנה, כל השיער היה שיבה.
היום אין או לרובן אין שיער שיבה, הן צובעות.
את מסכימה איתי שיש הבדל אם אישה בת 60 ומעלה מחליטה לא לצבוע שיער לבין אחת בת 40 שמחליטה לא לצבוע שיער כאשר שערותיה כבר לא בציבען הטיבעי?
אימי, למשל, התחילה לצבוע שיער בערך בגיל 65 (לא זוכר את הגיל המדויק) כי עד אז עוד צבע שערה היה הטיבעי שלה כשהיה בנעוריה.

נערך לאחרונה ב:

צביה.ש

Well-known member
את מסכימה איתי שיש הבדל אם אישה בת 60 ומעלה מחליטה לא לצבוע שיער לבין אחת בת 40 שמחליטה לא לצבוע שיער כאשר הן כבר לא ציבעה הטיבעי?
אימי, למשל, התחילה לצבוע שיער בערך בגיל 65 (לא זוכר את הגיל המדויק) כי עד אז עוד צבע שערה היה הטיבעי שלה כשהיה בנעוריה.
מסכימה איתך, זה עניין של רצון של מישהי... איך שהיא אוהבת את עצמה.
אני למשל התחלתי לצבוע שיער בגיל 50, ורק השנה התחלתי עם גוונים.

לא לצבוע שיער. להשאר עם שיער שיבא?
בגילאי 38-40 צבעתי... כיום 57 לא צובעת ולא אצבע...
צבע השיער שלי לא השתנה... שחור שחור שחור...
שיערה לבנה אחת עוד לא בצבצע וגם כמות השיער על המברשת...
סביר לגמרי.
בבוא היום?
אני באמת ומהלב לא מחפשת להיות יותר צעירה ממה שאני.
אני במקומי וטוב לי בוא... אז מה בעזרת צבע אני אלך ברחוב
וכל הגברים ישרקו כי חושבים שאני בת 52???
ההרגשה להיות טבעית - נהדרת...

סנדלים שטוחים שטוחים...
לא מתאפרת אלה כשיוצאת מהחווה
לא צובעת...
לק? בטחחחחחחחחח

GoldenEyes

Well-known member
אימי שתבדל לחיים ארוכים , חוגגת חודש הבא 98 , מעולם לא צבעה את שיערה
אין כמו ללטף את השיער האפור-לבן שלה ולהרגיש את הטבעיות שלו , ולא תחושה מחומצנת או תעשייתית

Harrington

Well-known member
מנהל
אין כמו טיבעיות?
נראה אותך לא מקצץ ציפורנים, ולא מתגלח, נותן לטבע לעשות כרצונו בך.
יש טבעיות ויש טבעיות. קיצוץ ציפורניים, הסרת שיער עודף מהפנים (וגם ממקומות אחרים לעניין) זה וכיו"ב, אני לא רואה בזה שום דבר לא טבעי. אמנם כמובן נכון שבתיאוריה זה לא שייך לנטו טבע, אבל בכל זאת.

לעומת זאת כל מעורבות כימית (צביעה וכדו') או ניתוחית (אסתטית), זה משהו אחר. על פני אלה ברוב המוחלט של המקרים כן, אני בעד הטבעי.

למעלה