מה דעתכם על זה ש...?

מה דעתכם על זה ש...?../images/Emo140.gif

עכשיו ישנו טרנד חדש... אנשי הסלברטי "משתלטים" על עולם הדוגמנות... צלם אופנה מעדיף לצלם סלבריטי (ע"מ לפרסם או לקדם מוצר כלשהו) על פני דוגמנים מקצועיים... דוגמאות רבות ניתן לציין בהקשר הזה, למשל: מאיה בוסקילה (זמרת) מדגמנת בגדי ים (גו אנדר), אגם רודברג (שחקנית) מצטלמת לקטלוג של בגדי ים, מיכל אמדורסקי (זמרת) מדגמנת בגדי ים גם כן (סי יו), הרקדנית שה ווי ("נולד לרקוד") גם כן התחילה לדגמן, וכן הלאה... מה אתם חושבים על זה??-
- צעד חכם? או
- שצריך לתת למקצועיות בתחום לעשות את מה שהן יודעות לעשות?...
קישור מתאים לנושא: http://fashion.walla.co.il/?w=/2120/866962

topagency2

New member
לא יודע אם זה רק אני אבל..

יש משהו בקטע הזה שסלבריטאים נכנסים לענף הדוגמנות כל החברות מנצלות את המצב שאנחנו הגברים מתים לראות את הכוכבות המוערצות עלינו בבגדים מינימאליים. ואותו הדבר אצל הבנות שמתות לראות את יהודה לוי בלי חולצה. מיכל אמדורסקי איכזבה אותי הגוף שלה לא כמו שציפיתי מאיה בוסקילה לעומתה רזתה מאוד יפה אבל בצורה ממש מהירה מה שגורם למחשבות על דיאטת אנורקסיה קטנה שהיא אולי עשתה? אבל בסך הכל זו מגמה נחמדה רק שלא תמשך יותר מדיי שלא תגנוב לכל הבנות והבנים שזה עיסוקם העיקרי את העבודה.

fcolors

New member
בובה

זה נכון מה ששאלת מאוד תמיד מחפשים את המפורסמים יותר ולפעמים גם לא בצדק, זה אותו דבר לגבי צלמים כולם מחפשים את הצלמים המפורסמים יותר למרות שלדןגמא אני יכול להעיד על עצמי שאני חזק בתחום הצילום וגם עיצוב אלבומים דיגיטלים ברמה גבוהה, אבל תמיד פונים לצלמים המפורסמים יותר ולפעמים אני שווה יותר, למשל לדוגמא הנה צילום שעשיתי לסיום הלימודים במכללת הדסה, עבודה מקצועית. אבל לי יש סבלנות אני לא מתיאש אומנם אלה שמכירים אותי ויודעים מי אני באים אליי אבל אני בטוח שיום יבוא אני יפרוץ מעלה מעלה.

אז ככה........

אגם המושלמת היא גם דוגמנית לא רק שחקנית זה לא כזה מפליא שהיא תעשה קמפיין לבגד יםםםםם

אגם יותר שחקנית מדוגמנית...

זה כן מפליא שאגם תעשה קמפיין לבגד ים, כי אגם היא שחקנית לפני שהיא דוגמנית. זה לא שאני אומרת שהיא לא יפה. להיפך. היא אחת היפות (למרות שהיא לא גבוהה, יש לה פנים מהממות). אבל עדיין, זה כמו שנגיד שמאיה בוסקילה היא גם זמרת וגם דוגמנית. בשל הצלחתה של אגם כשחקנית, היא הגיעה לזה, שיש ביקוש שלה גם בתחום הדוגמנות. יש לה מעריצים רבים, ולכן הפרסום שהיא יכולה לתת למוצר הוא יותר גדול מפרסום שדוגמנית מקצועית, אבל אנונימית, יכולה לתת...

pinki girl1

New member
נכון..

זה לא מפתיע בכללל.. וגם ככה הסיכוי שיקנו בגד ים גדול יותר גם אם הוא מכוער... אבל מה אגם קצת מלאה וזה מצחיק...חחח

topagency2

New member
fccolors אהבתי תגישה שלך

הכי חשוב להאמין בעצמך וכיף לראות שאתה משתתף בפורום ולא סתם מנסה לפרסם את עצמך

אסי אני מחפש אותך :):)../images/Emo8.gif

אני חושב שלכל אחד יש את המקצוע שלו דוגמנית היא דוגמנית ושחקנית היא שחקנית:):) כמו שרופא משפחה הוא לא רופא אף אוזן גרון:):) ========== ולאסי fcolors ====== אהבתי את התשובה שלך :):)שיהיה לך שבת שלום גבר:):) אסי במידה ויש לך אתר שלח לי אותו במסר למה פה אסור לפרסם:):) וווששיי היה פה עשה בלאגן:):) *&*&*&*& וווששיי כי גם החלום שלי להיות צלם מפורסם:):)*&*&*& &&&&& ואני זכיתי לצלם את תותינקה:):) &&&&&

מאז ומעולם,סליברטאים היו נושא

משיכה לפרסומאים. אפילו שהם מפורסמים,חלק מהם נצלו את המומנטום והגשימו חלום להצליח גם בתור דוגמנית או דוגמן ורצו לקמפינים של פרסום, וחלקם עושים זאת בשביל נטו פרנסה שמוגשת להם על מגש כסף.בתור צלם,עבדתי עם המון מפורסמים-לא אנקוב בשמות,אבל עם רובם זה עבודת סיוט,הם מפונקים,חושבים שמגיע להם הכל וסה"כ לא כייף לעבוד איתם.מה לעשות,הם מפורסמים ואנחנו עוד לא

Gal Nissan

New member
אז ככה

אפשר להגיד שמידי כל זמן קצר מתגלה אצלנו סלב חדש בארץ ישראל הקטנה. סלב פירושו אדם המוערץ ע"י הקהל. וכאשר חברה מנסה לפרסם את עצמה כל מה שהיא רוצה זה שהקהל הרב יקנה את מוצריה וכמובן להרוויח כמה שיותר. ולכן כאשר היא מלהקת סלב לקמפיין הפירסום , מן הסתם הקהל הרב שמעריץ אותו ירוץ ויקנה את המוצר שהוא מפרסם...וכך רב החברות בארץ מתבססות...זאת הסיבה למשל שאומרים ששחקנים נטו הם זן נכחד. היום לפסטיגלים, מחזות זמר רציניות , או כל הצגה אחרת , נדיר למצור דמות ראשית שהיא שחקנית ולא דוגמנית \ זמרת או כל סלב מסוג אחר , מהעובדה היחידה ששחקן נטו לא מושך אליו קהל...

fcolors

New member
topagency2 תודה אחי אני גם שמח

להיות כאן בכייף אתה אחלה והאנשים פה סבבים ואושי בנתיים לא אין לי אתר משלי אני בונה אותו בעצמי עכשיו זה בתהליך בדיוק לוקח לי זמן כשאני אסיים אותו בקרוב אני יודיע כאן. ולגבי המפורסמים לא תמיד הם דוגמנים יוצא הרבה שהם לא שייכים לתחום אבל בגלל שהם מפורסמים ומכניסים כסף מותנים להם לדגמן על חשבון אלה שלמדו והשקיעו בדוגמנות, למשל אולי אני טועה יאיר לפיד דוגמן? או שדרן? אולי כן לא יודע אבל על אלה אני מתכוון

למעלה