מה דעתכם על ילנה דוקיץ´?

מה דעתכם על ילנה דוקיץ´?../images/Emo9.gif

פעם הייתי חולה על אנה קורניקובה, אבל גיליתי שזה היה רק בגלל היופי, כי עד היום היא לא זכתה אפילו בתואר אחד, אם אני זוכר נכון, ועכשיו אחרי שהיא חזרה מהפציעה, היא מדורגת ממש נמוך משהו כמו מקום 70 אם אני לא טועה.אז הופיעה לה ילדה בלונדינית,בשם ילנה דוקיץ´ אהבתי את המבט שלה כשהיא מגישה על מגרשי חימר. לאט לאט היא התקדמה בדירוג, וגך גם היופי שלה
גיליתי שהיא שילוב של יופי וכישרון אז מה דעתכם עליה? ועל האבא הממש עצבני שלה?

רפי2002

New member
תשמע...

על כישרון, אפשר להתווכח.... היא משחקת יפה, אבל לא משהו גרניוזי.... בקשר ליופי.....איך אומרים, על טעם וריח אין מה להתווכח.... או במילים אחרות, ממש לא, אבל ממש לא.....

oren987

New member
אז להלן כמה פרטים על גברת דוקיץ

הילדה כיום כבר בת 16, (ועוד מעט בת 17), היא זכתה השנה בשלושה טורנירים גדולים (ביניהם רומא - המכובד, שם היא ניצחה את אמילי מורזמו בגמר). היא מאוד אוהבת טניס, ואכן היא שחקנית גדולה (מדורגת 8 בעולם), אבל כשזה מגיע להתמודדות מול הטובות באמת, היא כמעט תמיד מפסידה. רוצים עוד פרטים?? אתם מוזמנים להיכנס www.teenisinfo.homestead.com target=_blank>לאתר שלי: www.teenisinfo.homestead.com

galitay

New member
דוקיץ ....

אחלה שחקנית, יש לה עתיד אבל אם וויליאמס סיסטרס לא יפרשו והינגיס ודפנפורט ועוד כמה שחקניות יהיה לה קשה להתברג ב 5 הראשונות. חוץ מזה שיש לה גוף נהדר והיא נראית טוב מאד.

למעלה