מה דעתכם על מפגש פורום?

מה דעתכם על מפגש פורום?

אני עוד חושב על לבוא ל"סולם יעקב", אז בטח אפשר יהיה לארגן שם משהו. אם לא, תמיד אפשר להפגש במולי'ס

E l i a n

New member
הו, בשמחה ! :]

אני אהיה ב"סולם יעקב" כנראה, אז אשמח להיפגש עם כמה שיותר חברי פורום. חוץ מזה, תבוא לפסטיבל, יהיה כיף !!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלצערי הרב לא...

אבל אם נוכל לארגן משהו בת"א... מבטיחה לבוא =)

אני זרקתי...

אז אני ארים. הבעיה הקלה שלי, שעד ה-15 לחודש אני לא אדע מתי אני אוכל לחזור לשתות אלכוהול - אז אני מציע שזה יהיה בשבוע שאחרי ה-15, ביום שני או רביעי במולי בלומ'ס בת"א (שני/רביעי בגלל המוסיקה, כמובן). למי יש קשרים עם בעל הבית ויכול לדבר איתו? וחשוב יותר, מי מתכוון לבוא? להתפקד!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifואם אכפת לו

להכניס בת 19 פנימה.. (או שאפשר גם לא לספר
)

בת 19 זו לא בעיה

לא ראיתי אף אחד בודק ת.ז. בכניסה, רק תיקים. חוץ מזה, בגיל 19 חוקי לקנות אלכוהול
עד כמה שאני יודע, במולי'ס אין ממש הגבלת גיל (למעט 18, בגלל שזה פאב, אחרי הכל).

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלטמפל לא נתנו לי

למרות שאמרתי שאני בת 20... בדבלין הסתכלו עלי אבל לא אמרו כלום...אבל עדיין לא יצא לי הליות במולי'ס

tanka

New member
בכיף!

אם זה יהיה במקום הגיוני במרכז, אני בכיף אבוא

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifבכיף. אבל רק אם אתה משלם

את הטיסה...

אוקיי, בואו נמשיך

ב-15 אני אדע מתי שוב יהיה לי מותר לשתות אלכוהול, בתקווה שזה יהיה בקרוב. טיפה אחרי זה, אני רוצה את המפגש. אני אישית מגיע מחיפה, ואני אשמח להביא איתי טרמפיסטים, אם כי לא בטוח שאני אחזור באותו יום חזרה לחיפה. אודה מאוד למנהלת הפורום אם היא תעשה סקר על תאריכים רצויים. אני מציע את ה-17.5, יען באותו ערב כנראה אהיה במרכז.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאין לי בעיה להציב סקר חדש

אבל אין סיבה. פשוט כל אחד ירשום תאריכים לא נוכים לו (הרבה יותר קל ככה לדעתי אלא אם אתם תמידית לא יכולים ואז כדאי לעבור לכן נוחים
) אני בעיקרון לא יכולה בתאריכים : 14.5, 25.5, 28.5, ואם זה יגיע גם לחודש הבא אז בנתיים 3.6

למעלה