מה דעתכם על רעיון הפורום?

Vivi Sparrow

New member
מה דעתכם על רעיון הפורום?

מצטערת אם מה שאני הולכת להגיד לא במקום. סמדר, את יכולה למחוק את ההודעה הזאת אם תרצי, מכל סיבה שהיא. אני דיי נגד הרעיון של פורום במקום הקומונה שהייתה לנו. בקומונה הייתה הפתיחוּת ותחושה של פרטיות כזאת. עם המעבר לפורום, הרגשתי שהאינטימיות הלכה והכל השתנה. זה לא נראה אותו דבר ולא נשמע אותו דבר. אנחנו גם לא יכולים עוד לשתף אחד את השני בהורדות שקשורות למוסיקה ולתרבות היפנית, כפי שהיה נהוג בקומונה. לציין גם את כל אלה שבאים ואומרים "היוש מה קורה?! אני אוהב לשמוע תשיר פתיחה של אינוישה!11" ושואלים מי היו מאליס מיזר? בדיוק אתמול חן דיבר על זה איתי ועם עוד ידידים במפגש. התופעה הזאת רק תלך ותגדל אם יהיה פורום במקום הקומונה. זה לא טוב, זה לא נחמד, זה לא כיפי. אני לא רוצה שהפורום יהפך למקום רביצה לספאמרים ולוואנאביז שיהפכו את הפורום למה שהוא לא אמור להיות. אשמח לשמוע את דעת שאר חברי הקומונה. חג שמח, VS

olga chan

New member
חיחיחי... מה זה קומונה?

מה ההבדל בכלל בין קומונה לפורום?

הגישה שלך../images/Emo203.gif טיפה מתנשאת לדעתי...גם אני לא אוהבת וואנביז והכל,אבל אני בעצמי לא מרגישה עד כדי כך שייכת עד שיש לי זכות לומר משהו.כל בנאדם שמצטרף לפורום יכול להיות אחלה בנאדם, וזה נראה לי מתנשא קצת לא להקים פורום רק כדי לא להתערבב עם "אספסוף".

olga chan

New member
את רואה היקארו נוגו?

ראיתי בחתימה שלך שעשית ציטוט מהסידרה... יש לך מושג אולי מה השמות של השירים של הסידרה?

olga chan

New member
של כולם...

אבל בעיקר את השיר הסיום הראשון שהיה ואת שיר הפתיחה האחרון שהיה

שניהם מדהימים../images/Emo99.gif../images/Emo203.gif שירי פתיחה: 1.get over-dream 2.i'll be the one-HAL ../images/Emo99.gif 3.fantasy-Nana Katase ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif שירי סיום: 1.Bokura No Bouken-kids alive ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif 2.Hitomi no Chikara-Mizuki Arisa ../images/Emo99.gif 3.SINCERELY-dream 4.days- Shela 5.music is my thing-dream ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif וזהו,אני מקווה שאין לי טעויות../images/Emo3.gif

yuki no hana

New member
כן אתה צודק

אבל יש עדיין את הקומונה וכולם יכולים להיות גם כאן וגם שם... אי אפשר עכשיו לזגור את הפורום פתאום ככה בגלל דברים כאלה

Swan Princess

New member
היי ויוי! מה קורה? D: אז אממ

אני דווקא חושבת הפוך :} אני חושבת שהפיכת הקומונה הקטנה והפרטית לפורום פתוח וגדול יותר תורמת המון, וכך יותר ויותר אנשים יהיו מודעים למוזיקה היפנית ולכל מה שמסביב לה. לדעתי זה מעולה. וכמובן שיש כאלה שהם רק ב'תחילת דרכם', ויודעים בינתיים רק על הפתיחה של אינויאשה, זה גם משהו. אז עונים להם על השאלות, ממליצים להם על שירים אחרים.. מה הבעיה בזה? :p גם אנחנו פעם לא ידענו מי אלה מאליס מיזר!! :O (אני עדיין לא יודעת חח, אבל חפיף). בינתיים אין שום ספאמרים ושום וונאביז... וגם אם יהיו אז נשתין עליהם! ביג דיל P: טוב אני צריכה להוריד זבל......... אז זהו בעיקרון חחח והיה כיף אתמול! ותוסיפי אותי למסנג'ר קדימה חת שתיים :]

oracle

New member
מה פתאום למחוק? לקול שלך יש מקום

להשמע... אני מבינה מאיפה באים הדברים שלך, כי יש דברים שהלכו לאיבוד קצת במעבר מקומונה לפורום, לפחות בהתחלה, אבל אני מאמינה שעם הזמן הם יחזרו, ובינתיים קיבלנו במקומם המון דברים חדשים ונפלאים. תני לזה קצת זמן ואני מקווה שעם הזמן תרגישי קצת אחרת, אבל גם אם לא, את תמיד מוזמנת לכאן בשמחה ואהבה... את יודעת את זה, נה?~~~

למעלה