מה דעתכם על ........

מה דעתכם על ........

אחה"צ קפצתי לקניון , לא משו רציני , חלב , ביצים קוטג' ..........על כל צעד ושעל ועל כל חנות התנוססו מודעות ענק על פתיחת ארועי סוף העונה ועל גודל ההנחות האסטרונומי שיעניקו לנו אם רק נכנס לקנות......... ההודעות היו בנוסח "עד......70%."....... מוכר לכם נכון? המילה "עד" באותיות כ"כ קטנות , ובחנות פנימה יש איזה גופיה מצ'וקמקת שרק עליה יש הנחת 70% ..... והכי מקומם אלו המחירים אחרי ההנחות .... ואם מגיע לכאן במקרה בעל רשת אופנה , הייתי רוצה לשאול אותו למה אתם מגזימים במחירים בתחילת העונה? למה לעבוד על הפראיירות שזקוקות מכל מיני סיבות למלתחה חדשה,ובסוף עונה להוריד כאילו את המחירים ? אם אתם מוכרים את הקולקציה במחירי סוף עונה בשיא עונת החורף , הרי אתם לא מפסידים ...למה לא למכור במחירים שפויים ישר מההתחלה? אשמח לתגובתכם....

מיקושה

New member
צודקת..זה באמת מרגיז

כשאת קונה בגד.. במחיר מופקע לכל הדעות ושבועיים אחרכך את עוברת ליד אותה חנות והמחיר צנח ב50%.. זה ממש מעצבן
הם אפילו לא מודיעים שצפוייה הוזלת מחירים..

כל מחירי סוף העונה וההנחות זה בלוף

כי הם מתנים את ההנחות לגבי מוצרים מסויימים או שכבר לא משאירים סחורה על המדף וממילא אין ממה לקחת.

דנטל

New member
את צודקת, אבל...

למה שהם יורידו מחירים אם יש מי שמוכנים לשלם את זה? זה לא שמדובר בקונים תמימים, ברוב המקרים, אלא באנשים שיודעים שאלה לא מחירי מציאה עד כדי כך, אבל הם אוהבים משהו ומוכנים לשלם עליו. אישית, אני מקציבה לעצמי מה הוא המחיר שאני מוכנה לשלם על כל פריט, כך שלא כל כך משנה מה דורשים בחנות, אלא אם הדרישה נמצאת בטווח שהחלטתי עליו, והאמת היא שאני מניחה שגם אצל האנשים האלה יש איזה טווח מחירים שהם החליטו שהוא מתאים להם, רק שהוא טווח יותר גבוה משלי.

למעלה