מה הטובלרון האהוב עליכם?

בדרך כלל השוקולד המועדף עליי הוא שוקולד לבן, אבל כשזה מגיע לטובלרונים, אני לא יודע, משום מה אני אוהב יותר את הרגיל, בעטיפה הצהובה.
1693093550424.png

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בדרך כלל השוקולד המועדף עליי הוא שוקולד לבן, אבל כשזה מגיע לטובלרונים, אני לא יודע, משום מה אני אוהב יותר את הרגיל, בעטיפה הצהובה.
בדרך כלל עם פיצפוצי אגוזים.

בדרך כלל עם פיצפוצי אגוזים.
הם כולם עם אגוזים. תגידי לנו את הצבע של העטיפה :)

אולי את מתכוונת לזה שבצבע תכלת. יש בו יותר אגוזים מבשאר הסוגים ולכן הוא מסומן עם ציור של אגוז למרות שכמו שאמרתי בת'כלס בכולם יש אגוזים.

Harrington

Well-known member
מנהל
צפה בקובץ המצורף 88094
אם יורשה לי על אף שזאת לא שאלת הדיון, חשוב לדעת שלא כל מוצרי טובלרון כשרים. גם לא אם מדובר באותו סוג בדיוק. כלומר ניתן לרכוש טובלרון מסוג X (צבע ותוכן) תחת השגחה, אולם אם אין על המוצר סימון שהוא יוצר תחת השגחה (למשל בקניה בחו"ל), הוא לא יהיה כשר.

שמלת תחרה1

Well-known member
אם יורשה לי על אף שזאת לא שאלת הדיון, חשוב לדעת שלא כל מוצרי טובלרון כשרים. גם לא אם מדובר באותו סוג בדיוק. כלומר ניתן לרכוש טובלרון מסוג X (צבע ותוכן) תחת השגחה, אולם אם אין על המוצר סימון שהוא יוצר תחת השגחה (למשל בקניה בחו"ל), הוא לא יהיה כשר.​
בדיוטי פרי בישראל יחזיקו לא כשר?

Harrington

Well-known member
מנהל
בדיוטי פרי בישראל יחזיקו לא כשר?
לא יודע להגיד בוודאות. אבל ראיתי לא מעט ישראלים שרכשו את הטובלרון בדיוטי פרי בנמלי תעופה סביב העולם, כשהם מניחים שברגע שבארץ זה כשר (וזה גם לא תמיד נכון) זה יהיה נכון בעולם כולו. זאת טעות נפוצה שמתקיימת במוצרים נוספים. אבל הטובלרון פשוט דוגמא מצוינת לכך :).

למעלה