מה היא ההודעה הדרמטית שתהיה בפרק הבא ?

פנומן 72

New member
מה היא ההודעה הדרמטית שתהיה בפרק הבא ?

כולם היו המומים, מה כבר קרה שם ? סטייסי נאכלה ע"י דב נמלים ?

פנומן 72

New member
לא נראה לי

מייקאובר זה לא "הודעה דרמטית" שאחריה כולם פוערים את הפה כאילו קיבלו משימה לשחק עם טיגריסים...

ImZ

New member
הרבה פעמים משתמשים ב"הודעה דרמתית"

כדי למשוך את הצופים, ואחר כך מתברר שזה משהו מאוד טריוויאלי.. אבל אולי אתה צודק, אולי מישהו פרש מהתכנית

אכן.. חופית דורשת ביטה לתחת

כאיילו הלוו?? ואייק אפ למציאותת!! חושבת תצמה פריס הילטון חעחע חייה בסרטים :p

NP16

New member
היא נראתה בתור אחת מאלה

שהתפלאו.. האמת,אם מישהו פרש זה יכול להיות רק אלון כי היא נראיתה מוטרדת. למה שיציק לה שמישהו אחר פרש? ובעצם,גם אלון לא יפריע לה

אני מקווה שזה לא טוויסט מטופש ../images/Emo233.gif

למשל שעכשיו זה היפות נגד החנונים (טוויסט שהיה בעונה 5 האמריקאית וריסק אותה לחלוטין) או שמחליפים פרטנרים.

פנומן 72

New member
הטוויסט של היפות נגד החנונים היה דווקא מבריק

מה שעשו בעונה 5 היה להציב את היפות כגוף מול החנונים כגוף ולהריץ משהו כמו שני פרקים עם הדחות כדי שילמדו להכיר אלה את אלה. אחר כך גם נתנו ליפות לבחור בעצמן את הפרטנר וזה עדיף על פני הגרלה שבה אתה נופל על פקאצה מפגרת שעושה לך את המוות, או שאת נופלת על טמפיט עצלן שלא מעניין אותו התוכנית - דבר שגורם להדחה ורק בגלל הגרלה כושלת. כך שאני דווקא מאוד תומך באפשרות כזו, אלא שלא יכולים לעשות את זה כרגע לאחר שהזוגות כבר חולקו. אולי החלפת פרטנרים, אבל אני בספק גדול אם זה ייקרה. מה שכן נראה לי כפי שנאמר, אולי מישהו הודיע על פרישה... (אולי איזה חנון התחיל עם אלונה פיש והיא נעתרה לו ... לך תדע)

מה זאת אומרת "עם הדחות"? ../images/Emo233.gif

ואם היו מודחות שתי יפות, ואז היו שני חנונים בלי פרטנרית?

פנומן 72

New member
עשו שם איזה קטע דפוק

שהעבירו אנשים מקבוצה לקבוצה, כך שבסופו של דבר היה חנון אחד יותר ובבחירה של היפות - מי שנשאר אחרון (כמובן ללא יכולת להיבחר) - הודח.

כבר היה טוויסט מטופש כשאלעד ותמר הודחו

היו טוויסטים מטופשים גם בגירסה האמריקאית וגם החוקים הבסיסיים של הפורמט לא הוגנים ואבסורדים מי שזוכה במשימה מקבל חסינות אבל לצד הפרס הוא מקבל גם עונש כי הוא צריך להעמיד זוג להדחה והזוג הזה יכול להחזיר לו אז בעצם יוצא שלצד הפרס מקבלים גם "עונש" על הזכיה בחסינות בעונה החמישית האמריקאית הדבר שהכי לא אהבתי זה ההדחה אחרי משחק הפוטבול הדחה לא הוגנת ולא לעניין עצם הרעיון לצוות חנונים עם יפות זה רעיון נחמד אבל החוקים של המשחק לא טובים אני מראש יודע שהתוכנית לא הוגנת אז אני לא אקח קשה שום טוויסט מטופש בהשרדות לעומת זאת אני כן לוקח קשה את הטוויסטים (בעיקר האסמסים) כי הגירסה המקורית האמריקאית יותר הוגנת מהגירסה הישראלית

ImZ

New member
האמת שיש זוגות שאני לא מצליחה לדמיין אותם עם

מישהו אחר, ולעומת זאת יש כאלו שהייתי מחליפה אותם בכיף. למשל, הייתי מצוותת את לימור עם רם, כי לימור יותר רגישה מכריסטין, את כריסטין עם אור, ואת שגיא עם נלה. בעקרון הייתי שמה את סהר עם אור, זה בטוח יכול היה להיות מעניין, אבל את ברברבאום אי אפשר לצוות למישהי אחרת, נראה לי שסהר היחידה שמבינה אנגלית...

ודווקא לי נראה ../images/Emo233.gif

שסיוון (זו הייתה סיוון? זו שאמרה בפירוש שהיא לא יודעת אנגלית) היא היחידה שם שלא מבינה אנגלית. אני חושב שנלה, לימור וחופית גם יכולות להתאים למאור. לדעתי יהיה מצחיק לצוות את אלכס או שגיא עם חופית

svety

New member
בטח משהו טיפשי,

ברוב הפרומואים לתכניות ריאליטי, עושים טראראם גדול משטויות. אם זה משהו משמעותי, אז זה בטוח לא המייקאובר. אולי הדחה כפולה?

למעלה