מה היה אתמול?!מה פיספסתי?!

מה היה אתמול?!מה פיספסתי?!

יום אחד לא הייתי ובלאגנים?!?!מה היה ספרו לייי..... מצטערת שפתחתי עוד הודעה סורררייי היסתקרנתיי...

אוהווווווו

מה לא הלך זאת השאלה!!!!! את לא מאמינה!!!!...אז ככה, יש כמה אנשים שחשבו כניראה שזה פורום פסיכולוגייה והתחילו לספר סיפורים אישיים על איתאבדיות, וגם מישהו המציא על שרון דברים מאוד לא יפים וזה פגע בה! ואז השחקנים החליטו לא להגיב יותר בפורום....אבל אז...הם חזרו.... ווואווו זה רק חלק ממה שקרה....קיצר היה שמייח אתמול!!!

קראתי מה שקרה פה..אני מזועזעת !!

מה?! אותה ילדה שכתבה את זה השתגעה לגמרי? רק בגלל שלא נתנו לה מספרי טלפון של השחקנים לאיים בהתאבדות,ובצורה כזו להשפיל אותם ולפגוע בהם????? אותה הילדה לא חשבה שזה יכול לפגוע בהם שמישוה מאיים להתאבד בגללם כביכול?! איפה ההזדהות עם מצבו של האחר,המחשבה על מה יכול לקרות אם...?! הפורום הזה ממש אבל ממד מתדרדר....כל העניין הזה שהסדרה נגמרה עושה לא טוב לכמה אנשים פה..חבל באמת! תמצאו חיים ואל תאיימו בהתאבדויות! ואם זה כבר רציני-אז באמת כדאי שתלכו לפסיכולוג או משהו ותטפלו בעצמכם/בחברים שלכם,ואל תאיימו על השחקנים שאם הם לא ייתנו לכם x,y,z אתם תתאבדו! אתם לא יודעים אילו רגשות אשם עשיתם לשרון,למשל. אני ממש מקווה שהמצב פה ישתפר,ושהפורום לא ייאלץ להגיע למצבים כאלו. *סליחה ששירשרתי הודעה בשרשור חדש* יאללה..אני חייבת לעוף,מחר יש לי מבחן ענקי בערבית... צ'אוווו

איך גילו שזה לא אמיתי ?

מה היא לא התאבדה בסוף והיא לא בבית חולים? והיא לא נכה????????

miss chupi

New member
לא....

זאת אחת שהטרידה בטלפון את שרון ואת גור ורועי והיא כתבה על שרון ככה בגלל שהיא לא נתנה לה ת'אייסיקיו שלה עזבי יותר טוב שלא היית פה אתמול בפורום הפך לסדום ועמורה פחחח

s h l a g e r

New member
צודקת!!! וכל הסיפור זה סתם בלוף

אותה ילדה שעתה את זה הודעתה ועכשיו זה היא בטיפול של תפוז

יש לי שאלה...

איך קוראים ל(סליחה על הביטוי) מטומטמת שבגללה קרה מה שקרה (וזה הרבה) לפורום? אחחחחחחחחח אני ארביץ לה(סתם סתם...)

s h l a g e r

New member
אם הבנתי נכון והבנתי נכון!

קוראים לה עדי וחברה שלה או למשהי שהיא המציאה קוראים הדר הכינוי של עדי הוא "העדי של הפורים" או משהו כזה

Refael30

New member
תשובה.

שלום, לילדה שעשתה את הבלאגן קוראים עדי דהן וכינוייה "עדי של הפורום". עדי הועברה לטיפולם של תפוז אנשים. תודה.

Refael30

New member
סמכי עליהם הם ייגלו,יימצו עימה הדין

אל תחשבי שהם דפוקים יש IP מס' מחשב . הם מזינים אותו אצלם ורואים אצל מי היא מחוברת, תפוז מתקשרים לחברת האינטרנט ומבקשים את הטלפון שלה, ואז הם כבר ייטפלו בה.

אה.. אבל רגע.. מה בפועל הם יעשו לה?

כלומר, הם יתנו לה קנס או לא יתנו לה להיכנס יותר לתפוז??

shusha13

New member
יוו מלא זמן לא הייתי פה חח

מה חדש?... עדכנו אותי בבקשה.. :):) ושיהיה לכולם יום טוב ומקסים

אהלן מאמי זוכרת אותי?????????

יאו מה הפסדת חבל על הזמן איזה באלגן היה פה אתמול הפליצו לנו שקר שמסית נגדנו את שרון המסכנה כוס אמא של מישכתב ששרון אשמה!!!!!!!

shusha13

New member
חח לולי מאמוש' חח בטח שזוכרת...

מה קרה?? האאאאאאא איך נכנסים לצ'אט?

למעלה