מה היית בגילגול הקודם? סקר קטן

dgilad

New member
מה היית בגילגול הקודם? סקר קטן

שלום לכולם, אני מקווה שזה הפורום המתאים לשאול שאלה כזו. מעניין אותי, מבין אלה מבינכם שבדקו וגילו מה היו בגלגול הקודם שלהם, מה הם היו? תודה, גלעד

רותי 11

New member
כשבדקתי הייתי הרבה מכל הבא ליד כמו שאומרים

הייתי בהרבה מקומות בעולם כמו: הוואי, יוון, הודו, מצרים, ארה"ב ועוד מקומות שלא זוכרת כרגע ברובם הייתי אדם פשוט מן השורה אהה הייתי בגרמניה בתקופת השואה

dgilad

New member
את מתכוונת בגילגולים שונים?

איך גילית את זה בעצם? האם בעצמך? או ע"י מישהו אחר שגילה את זה עבורך? (שמעתי שעושים מין היפנוזות כאלה בהם עולים דברים, למשל). האם ידוע סדר הגילגולים? או שרק יודעים שהיית כל מיני דברים אבל בלי אפשרות לדעת את הסדר?

רותי 11

New member
בהחלט בגלגולים שונים

חלק ידעתי כי עשיתי שחזור גלגולים וחלק דרך תקשור סדר הגלגולים לא ממש ידוע למרות שאת הגלגול של השואה אני יודעת שהוא היההאחרון ואני יודעת עוד אחד שהיה לפניו בדיוק

ינוקא1

New member
כששחזרתי (אצל רותי
)

הייתי בגלגול אחד כורה רוסי , בגלגול שני אינדיאני , בגלגול שלישי זה היה משהו בבוכרה בתקופה עתיקה : סוג של כהן דת שהתעסק וחקר קריסטלים בתוך מערת קריסטלים ששימשה כמקדש (אגב , עד אז לא ידעתי שיש דבר כזה). (חוץ מזה , אמרו לי שני אנשים שונים שבעבר הייתי כהן גדול בבית שני. אחד גם ציין את השם. אבל עדיין לא יצא לי לשחזר את הגלגול הזה).

snoopytush

New member
האמת שניסיתי לעשות טיפול אחד של שחזור גלגולים

ולא הצלחתי לראות כי הייתי מלאה מנגנוני הגנה. אז כרגע אני לא עושה את זה. אני רק יכולה להגיד שלפי התחשות שהיו לי יש מצב שהייתי גבר בכמה גלגולים... מה ששוב מוכיח שנשמה היא לא בן או בת היא פשוט נשמה . אבל מצד שני רק טיפול אחד לא מעיד על הכלל ...

dgilad

New member
איך בעצם מתבצע שיחזור גלגולים כזה?

מה עושים? אל אומרת "אני רק יכולה להגיד שלפי התחשות שהיו לי". האם יש דרך לוודא פרטים על גילגול כזה או אחר? או שזה רק ברמת התחושות? ואם כך, איך יודעים אם זה נכון?

snoopytush

New member
עשיתי רק טיפול אחד אז אני לא יודעת כמה אני

"מוסמכת" להגיד... אני מעדיפה שינוקא או רותי יענו לך. אבל כן אספר שנתבקשתי לבחור שאלה כללית שצימצמנו אותה בהמשך כי היא נגעה בהרבה נושאים ורצינו ( אני והמטפלת החמודה), לפשט דברים כי באתי לטיפול חינם כי רציתי להתנסות:) אחר כך דיברנו על הנושא ואז נתבקשתי לשכב על מיטה היא השמיעה לי מוזיקה והדריכה אותי לא זוכרת מה היא אמרה אבל זה היה חלק קצת של דימיון מודרך. כל אחד זה עובד עליו אחרת לפעמים נדרשים מספר טיפולים אצלה ספציפית למשל הספיק טיפול אחד כדי שהיא תראה קטעים מהגלגולים הקודמים שלה. אני הרגשתי אבל מאוד במתח והיה לי קשה להרפות אז אולי בגלל זה התקשיתי. יכול להיות שאם אחקור את זה בעתיד כן אחשף לגלגולים הקודמים שלי כרגע פשוט זה לא כל כך חשוב לי

רותי 11

New member
ישמן מספר שיטות ודרכים להגיע

לשחזור גלגולים. או יותר נכון לעשות שחזור גלגולים ישנן שיטות של גמיון מודרך שהן קצת יותר שטחיות וישנן שיטות עמוקות יותר שאפשר להגיע לרמות של טיפול טובות יותר. בגדול זה נעשה כאשר המטופל נמצא במצב של הרפיה עמוקה אבל אף אחד לא נעלם באמת לשום מקום כשמסיימים את החוויה זוכרים הכל. איך יודעים שזה נכון? זאת חוויה מאוד רגשית ומורידה המון אסימונים לחיים שלך, פתאום דברים מתבהרים ומובנים יותר לגבי עצמך.

dgilad

New member
גם אחרי טיפולים מסוימים אצל פסיכולוג

אפשר לחוות "חוויה מאוד רגשית ומורידה המון אסימונים לחיים שלך, פתאום דברים מתבהרים ומובנים יותר לגבי עצמך." מה ההבדל? מדוע שנחשוב כי מדובר ב"חיים קודמים" ולא בדמיון שלנו? מה ההבדל?

רותי 11

New member
ראשית כל מה שאנחנו חווים כאן

המקור שלו הוא מחיים קודמים והכוונה אם בחרנו לעבור כאן שיעורים מסויימים או להגיע לתיקון מסויים המקור שלו הוא מחיים קודמים שלנו באנו לכאן כדי לפתור ולכן העומק של הדברים שונה לא סתם קורה שאנחנו נמצאים אצל פסיכולוג כל כך הרבה שנים ואנחנו לא מצליחים לפתור בעיה מסויימת וזאת משום שהמקור שלה הוא מחיים קודמים ואם לא נוגעים בנקודה עצמה ולא משנה מה הדרך להגיע לאותה נקודה לרוב אנחנו לא מצליחים לפתור את הבעיה. מה שכן צריך להבין שכל העיסוק בשחזור זה להתעסק עם התת מודע שלנו עם ה-ד.נ.א ששם נמצא כל המידע. ואם תבין מה זה הדיון שלנו אתה תבין שאתה לא "מתעסק" עם משהו שהוא חיצוני לך. הדמיון שלנו זה החיבור שלנו אל התת מודע שלנו ואנחנו לא יכולים להמציא שום דבר אם הוא אינו נמצא בתת מודע או במודע שלנו אנחנו לא יכולים להמציא שום דבר שאנחנו לא מכירים ולא משנה מאיזה תקופה או עולם.

dgilad

New member
כל מה שאמרת למעלה הוא אמונה בלבד

אני מנסה להבין מה מקור האמונה הזו. מהיכן את יודעת ש: "כל מה שאנחנו חווים כאן מקור שלו הוא מחיים קודמים... וכו'"? לא ברור לי מה הקשר לDNA, שאינו מכיל, עד כמה שידוע למדע לפחות, שום דבר ברמה חוויתית, אלא רק הוראות ביולוגיות לבניית ותפקוד הגוף. כל השאר אלה חוויות נרכשות במהלך החיים. כל ידע אחר הוא בחזקת אמונה, אלא אם תסבירי לי מה מקורה. האם זה כתוב בספר כלשהו? האם מדמיינים את זה? האם מישהו אחד דמיין ואחרים קיבלו כ"אמת"?

למעלה