מה הלאה?

מה הלאה?

בהתחלה לא היו כאן אנשים וטענתן לשיעמום - היום יש מספיק אנשים בשביל לקדם את הפורום קדימה. יותר ממה שהתקדמנו עד עכשיו. בשרשור ציפות הקודם ביקשתם שנרטיב את היובש- וזה מה שעשינו. רוצה לתאם ציפיות מחדש- מה עכשיו? לאן הייתם רוצים לראות את הפםורום מתקדם? מה המטרה שלנו? אשמח אם תחשבו ותענו תשובות מפורטות ביותר- כי אלו הולכות להיות המטרות הבאות שלנו.

badboy3919

New member
חפש את המטמון בכפ"ס ../images/Emo8.gif

ואת יודעת על מה אני מדבר...

Super Chuly

New member
לא בדיוק הבנתי את השאלה...

זו לא אני שלא הבינה- זו הדיסלקטי שבי, מצטערת... אפשר שוב? (רק יותר ל-א-ט?) ליהי :)

חחח מתנצלת שאני לא ברורה..

אני אנסה שוב- והפעם אם לא מבינה אל תתביישי. שרק הגעתי, פתחתי שירשור- מה אתם מצפים מהפורום- רוב התשובות הסתכמו בכך שאין בפורום חיים והיו רוצים לראות אותו יותר פעיל. בחודש האחרון פעלנו כולנו יחד והצלחנו לגייס עוד אנשים ונראה שעכשיו הפורום מספיק פעיל. מה מכאן? מה הציפיות שלכם לגבי העתיד, עכשיו שיש מספיק אנשים, מספיק כוח לדיונים, מספיק כוח לשינויים. אני שואלת, כי אני מרגישה שלמרות שיש שרשורים ולמרות שעולים נושאים השרשורים לא מצליחים להתפתח, הדיון לרוב מסתיים בשתיים שלוש מילים וחבל. מקווה שהובהרתי...

Super Chuly

New member
תודה על ההסבר

אני קצת איטית- לא אשמתי
הפורום באמת מאוד מאוד פעיל וכיפי, אבל תמיד אפשר להוסיף עוד דברים, לדעתי כמו לדוגמה אולי אפשר לעשות עוד פינות קבועות, כמו שבריאן עושה פינה על הפועל כפ"ס. אני יכולה להציע את עצמי לעשות פינת ביקורת קולנוע, למי שמעוניין לדעת על סרטים וכל זה, אם זה יכול לעזור. אבל זוהי רק דוגמא, אנשים אחרים יכולים להציע את עצמם- כל אחד בתחומו, וביחד נחליט איזה פינות מעניינות את חברי הפורום. ליהי :)

ליהי רעיון מעולה!!!

אשמח אם תעשי פינת קולנוע כי אני מאוד מתעניינת. בנוסף אם יש חברי פורום נוספים שיש להם נושא עניין שהיו רוצים לעלות אותו כאן בפינה מוזמנים להציע את עצמם כאן או במסר

למעלה