מה הסיפור עם איזבלה הזאת

B i m B

New member
מה הסיפור עם איזבלה הזאת

שמישהו כאן יסביר לי מה בדיוק נסגר איתה..... מה הסיפור איתה? מה הקשר שלה לבולדייו ושלי מי התינוק, מאיפה היא הכירה את פול? חסר לי השכלה בנושא אנא השלימו לי

sharona78

New member
איזבלה

בקצרה, היא הייתה חייבת טובה למייקל בולדווין והוא השתמש בה כדי להפריד בין כריסטין לבין פול ע"י איזשהי תוכנית שבעלה לשעבר הוא מסוכן והיא חייבת הגנה מפניו, אז פול הבלש הגן עליה עד כדי כך שהיא אפילו גרה אצלו איזשהי תקופה, היא התאהבה בו נכנסה ממנו להריון (כן, התינוק ריקי הוא של פול), וכך גם הצליח מייקל בולדווין היקר למנוע מפול לטוס לכריס שעבדה באותה תקופה באוסטרליה, כריס ופול היו פרודים באותה התקופה - הוא רצה לטוס אליה על מנת להציל את נישואיהם אך בגלל ה"קייס" של איזבלה הוא לא יכל להשאיר אותה לבד על מנת שיוכל להגן עליה מבעלה לשעבר "הרשע"... אז הוא כל הזמן דחה את הנסיעה.... בסוף כריסטין עצמה חזרה הביתה מאוסטרליה ודבר ראשון שהיא רואה זה את בעלה פול באקט מיני עם איזבלה - בקיצור תפסה אותם על חם.... זה פחות או יותר הסיפור של איזבלה ומייקל שמבוסס על שקרים ומזימות על מנת להפריד לנצח בין פול לכריסטין... עד עכשיו זה הולך להם, אבל הבנתי שאוטוטו האמת מאחורי כל המזימה של מייקל ואיזבלה עומדת להתגלות....

למעלה