מה הקטע(ים) שהכי הצחיק(ו) אתכם?

מה הקטע(ים) שהכי הצחיק(ו) אתכם?

אותי כמה: 1. כמובן אלחנן חחחחחחחח 2. ממ הקטעים עם יונתן המושלםםםםם שלי כפרעליו הקרועע הזהה!
3. הבלוג של איתייי......... חחחחחחח 4. הקטע עם אמא של אלחנן (צילה) בכיתה 5. קטעים של אלחנן ואילנה 6. אאממ קטעים של יעל ומור ביחד שלפעמים יש להן יציאותת (חחח לדוגמה-מור: יעל מה את עושה פה? יעל: מתרימה, מה אני עושה פה?)

שלי...../images/Emo20.gif

1)רועיקוש כפרע עליו עם ה"בלוג של איתי,הבלוג של איתי אוהבים עד בלי די את הבלוג של איתי!" חחח 2)ועם תום אדם ורועי שרועי אמר כזה:"קול.איך עשיתי את זה?" חחח נשפכתי...

משהו מצחיק

איך שאלחנן מדבר עם צביקה בטלפון ואז הטלפון נפל לאקווריום של בלילי ואז הוא לא שמע כמעט כלום

ריקרדו

ריקרדו=יונתן שלי אני אוהבת אותך חיים שלי שאתה מסתכל פה עם אתה מסתכל תצלצל 0548088730 אני אוהבת אותך חיים שלי!!!! אה ובקשר לתגובה הקטעים האלה מצחיקים אבל לא ממש אני אוהבת את זה שאיתי פתאום מטומטם והוא אומר משהו חכם אבל שזה לא קשור לקטע כמו זה: (איתי ותומר חושבים על רעיון חמכונית שלהם) איתי-הנה תומר תשבור את העיפרון הזה (תומר שובר) תומר-נוו איתי- עכשיו תשבור את כולם יחד (תומר לא מצליח תומר-טוב מה זה קשור איתי-לא יודע חחחח זה היה קורעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע וגם הקטע של איתי וריקרדו אני לא יגיד עכשיו אבל זה ממש ממש ממש קורע איתי ריקרדו ותומר אני חולה עליכם אה ואיתי=רועי פגשתי אותך אתה היית בפסטיגל עם אליענה מגון!!! זוכר גם יעל=ספיר הייתה וגם אורי=גור בכלל אני אוהבת את כל השחקנים בראש גדול חוץ מיונתן אח של תומר אין לי מוסג איך קוראים לו במציאות שיהיה יאללה שגעתי אותכם ביייי

תגובה למור פלוס אלעד

תגידי מה את סתומה שאת מפרסמת את הטלפון שלך אסור לעשות דברים כאלה בן או אביעד יכול לחסום אותך אז אל תעשי את זה שוב

דניאל866

New member
חחחח...

אותי הכי הצחיק הקטע שטלי שרה ואז הוא אמר לה את שרה כמו חתולה מיוחמת אז היא כזה אמאאאאאאאאאא אמאאאאאאאאא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה