מה הקטע של בנות בצבא

קטרפי

New member
בנות בצבע זה צחוק ../images/Emo110.gif

גם אם הם כן הולכות כמעט כולם נעשות ג`ובניקיות (לא שאני לא.... אבל לפחות רוב הבנים לא ככה) וגם לבנות בקרבי מתייחסים אחרת לגמריי מבנים, כמו בג`י איי ג`יין - נכון שזה רק סרט אבל כמה שזה עצוב ככה זה באמת

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

rinani

New member
וחבל באמת שמתייחסים אלינו כך!

זה שיש בנות שהם ג'ובניקיות יש לזה שתי סיבות 1. הם העדיפו את התפקיד הזה על תפקיד אחר 2. לא נתנו להם להיות במשהו אחר ובקשר לדבר השני שאמרת רע מאוד שמתייחסים אלינו שונה מלכם אני אומרת שצריך לתת יחס שווה ולא לנסות לפצות אותנו או כל דבר אחר!

Get Out

New member
קודם כל אתה טועה בלי קשר לקרבי

יש בנות עושות תפקיד יותר חשוב מבנים במודיעין ומלא תפקידים שאתה לא שמעת עליהם אז א"א להשוות בצבא בין בנים לבנות <מותר פעם להגן על בנות
>

חחחחחחחחחחח

כן בנות קרביות זה בלאי, והביאו אותן רק כדי לעודד את הלוחמים.... או כמו שאומר הפתגם הידוע: בנות בצבא בשביל המוראל. בנים בצבא בשביל להרים את המוראל :))

jessy19

New member
תראה...

מצד אחד, אני מבינה את הזעם שלך כלפי העניין ומסוגלת לראות ולהבין את הנקודה שלך שבעצם במציאות כמעט ואין בנות קרביות. אבל מצד שני, היחס אל בנות קרביות או בנות שהן מפקדות הוא יחס מאוד מזלזל ולכן למרות ההתקדמות בחברה אל יחס אל נשים, עדיין אין נשים בצבא באותו היקף כמו גברים.

Ella175

New member
אפה אפה אפה

אני קרבית בקרוב ולא מתביישת להגיד שבאתי רק כדי שיגידו שיש בלונדניות בתותחנים ואם תסלחו לי זו מטרה חשובה.

למעלה