מה זה אומר

מקסים 45

Well-known member
אם בית המשפט קבע שנתניהו יכול לכהן כראש ממשלה
והשמאל יוצא להפגנות כדי להורידו מהתפקיד?

Harrington

Well-known member
מנהל
זה רק מצביע על הצביעות הטיפוסית והשגרתית של השמאל והרל"ב. זועקים בקול ניחר ורוממות שלטון החוק בגרונם, אך הלכה למעשה פועלים להיפך. לא חדש. רק דוגמה נוספת.

תקווה25

Well-known member
הרינגטון יודיע לכתוב יפה ..אבל לדעתי הוא מתנחם עם הכתיבה יחד עם אחרים שאולי בכל זאת ביבי יכול להמשיך..
אבל לא..לא תעזור הכתיבה ,צריך להאמין בלב שלם..

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינגטון יודיע לכתוב יפה ..אבל לדעתי הוא מתנחם עם הכתיבה יחד עם אחרים שאולי בכל זאת ביבי יכול להמשיך..
יש בעיה קטנה בתיאוריה שלך :). אותי לא כל כך מעניין אם ביבי ימשיך או לא. אני נהנה מזה שהוא ממשיך רק כדי לראות את השמאל והתקשורת סובלים :).

תקווה25

Well-known member
יש בעיה קטנה בתיאוריה שלך :). אותי לא כל כך מעניין אם ביבי ימשיך או לא. אני נהנה מזה שהוא ממשיך רק כדי לראות את השמאל והתקשורת סובלים :).
די לדבר על שמאל..השמאל לא קשור .ותאמין לי שאני לא שמאל.אני ימנית יותר ממה שחושבים החורזים .אבל אני רואה מה קורה ומקבלת אחלתה ההחלטות האלה איני שואפת.לדעתי די נגמר נמאס מכל ההחפשות על כל המדינה .ביבי צריך להתפתר .

Harrington

Well-known member
מנהל
די לדבר על שמאל..השמאל לא קשור .ותאמין לי שאני לא שמאל.אני ימנית יותר ממה שחושבים החורזים .אבל אני רואה מה קורה ומקבלת אחלתה ההחלטות האלה איני שואפת.לדעתי די נגמר נמאס מכל ההחפשות על כל המדינה .ביבי צריך להתפתר .
דברים מרתקים וחשובים, אבל כיצד הם קשורים למה שאני כתבתי?
כתבת שאני צריך להאמין כדי שביבי יישאר וכו'. אמרתי שלא כל כך אכפת לי אם הוא נשאר או לא. הסיבה שאני תומך בכך היא זו שכתבתי. קשר מיוחד אלייך לא היה, אבל בין אם את שמאל ובין אם את רל"בית, את מתנגדת, כך שאת בהחלט משתייכת לקבוצה שאני נהנה לראות מתעצבנת שביבי עדיין על כסאו :).

תקווה25

Well-known member
דברים מרתקים וחשובים, אבל כיצד הם קשורים למה שאני כתבתי?
כתבת שאני צריך להאמין כדי שביבי יישאר וכו'. אמרתי שלא כל כך אכפת לי אם הוא נשאר או לא. הסיבה שאני תומך בכך היא זו שכתבתי. קשר מיוחד אלייך לא היה, אבל בין אם את שמאל ובין אם את רל"בית, את מתנגדת, כך שאת בהחלט משתייכת לקבוצה שאני נהנה לראות מתעצבנת שביבי עדיין על כסאו :).
תמשיך להנות .

תקווה25

Well-known member
אני גם נהנת לראותך שאתה נהנה
אבלללל ארוך לכל דבר טוב יש לא סוף חח לא חושב?

מלאכת מחשבת1

Well-known member
הוא לא כותב "יפה", הוא כותב באיצטלת ליברל כאשר בפועל הוא פשיסט מהסוג הגרוע ביותר.

למעלה