מה זה איפה אתם נעלמתם בחג? ספרו קצת

dafgol

New member
היום הראשון של חול המועד ../images/Emo39.gif

טוב במהלך החג היינו בטבעון, באנו הביתה רק בשביל לישון להתקלח ועוד כמה דברים
הבוקר , אחרי שפתחתי את היום בשיחה עם שרית
נסענו לסידורים בטבעון < בנק , הבנים הסתפרו > אח"כ המשכנו לאלונים לצהריים
והבנים שיחקו שם קצת. אוטוטו רזי וגולן יקיצו משינת היופי שלהם
ונרד למגרש פה ליד הבית - מי מצטרפים אלינו

S r 35

New member
אצלנו החג עובר בכייף ../images/Emo13.gif

הסדר היה נחמד מאוד. נירוש שר את ארבע הקושיות ומצא את האפיקומן - גם קיבל את המתנה כבר. אתמול ארוחת החג היתה אצלי. היו כל המישפוחה וחברים שלי. היום הסתובבנו הזוגי, אני ורונקי תינוקי בקסטרא ובזבזנו את התלושים שקיבלנו לחג. ניר הלך עם חבר לסרט "צבי הנינג'ה" וקינח בארוחה בבורגר ראנץ'. ההנאה הייתה מושלמת, בעיקר בגלל שהחבר המשיך אלינו ונשאר אצלנו עד לפני כמה דקות. הערב הסתיים בארוחת ערב גדולה ושמחה, אצלנו, עם חברים ועם ילדים. מחר אנחנו מתכוונים לקחת את הילדודס לאגם החי ביראון לטייל שם קצת. בקיצור אנחנו נהנים מהחופשה ומאחלים לכולכם חופשה נעימה לא פחות.

לולי72

New member
לילה טוב לכולם

אנחנו חזרנו מיום עמוס לעייפה, מהספארי, נסענו בבוקר מוקדם ברכבת מקרית מוצקין (שם גרים חמי וחמותי) והגענו מוקדם לספארי, בילינו לנו 3 שעות בכיף בלי לחץ ובלי בלאגן ואח"כ בערב שמענו את הסיפור על הפיל שהרג שלשום את הפילה וזה עשה לנו רע על הלב. היה נחמד מאוד, מחר אפרט יותר, עייפה והולכת לישון .

LANIT1

New member
איזה יופי שרית העיקר שתעשו חיים

ואל תבזבזו הרבה כסף..

frige

New member
אנחנו בילינו אתמול ביער הקופים

ביודפת עם הילדים היה ממש כיף. בערב הלכנו לחברים שעשו על האש. יום סבבה. גם היום נעשה משהו נחמד. נראה, עוד לא הוחלט. יום נעים לכולם.
שרית

לולי72

New member
בהמשך לאתמול

בצהריים כשסיימנו את הביקור בספארי, נסענו לחברה שלי הילה שגרה ממש קרוב לשם וראינו את התאומים המתוקים אביגייל ואביתר (בני 3 חודשים) וגם הם עשו על האש, אז באותה הזדמנות ראיתי גם את ההורים שלה שלא ראיתי מזמן, וגם את אחותה התאומה עם הילדים שלה והאוכל היה מעולה ויובלי קיבלה מתנה מהם (כי כבר יומיים לא קיבלה שום דבר) ובערב חזרנו ברכבת לקריות ואז יובל נפגשה עם בת הדודה שלה רותם והן שיחקו והשתוללו ביחד ובלילה חזרנו הביתה, מותשים, מרוצים ועייפים. היום אולי ניסע עם חברה שלי לקיבוץ מזרע לפינת ליטוף ואחר הצהריים נרד למטה ניפגש קצת עם בר ורז ודניאלה....

frige

New member
איזה יופי

פגשת את הילה? כזו חמודה והילדים שלה? מתוקים. אם יובל נפגשה עם בת הדודה שלה זאת אומרת שגם את פגשת בגיסתך, אה? לא נורא, יש דברים שאפשר לסבול בשביל הילדים
. שיהיה יום נפלא שרית

לולי72

New member
שרית, אכן כן

ואת צודקת, הבנות נהנות ביחד, אז אין ברירה.

frige

New member
הכי קטע

ש-5 דקות אחרי שכתבתי לך את התגובה, אלי בישר לי שההורים שלו מגיעים אלינו עם האחיין של אלי, אז לקחתי את המשפט שרשמתי לך וספרתי עד 10, נשמתי עמוק ואני עדיין מחכה לשחרר
.

S r 35

New member
מקווה ש"שדדת" גם את חנות הגרביים

ביודפת. אני עושה את זה בכל הזדמנות שאנחנו ביער הקופים, אפשר למצוא שם הלבשה תחתונה ואפילו בגדים איכותיים ובמחירים סבירים. אגב - לא רחוק מיער הקופים יש גן משחקים מקסים של היישוב יובלים. גם שם אנחנו מבלים כשאנחנו באזור - אין ספק שזה גן משחקים עם אחד הנופים הכי מרהיבים שראיתי. תמשיכו להנות בחג.

LANIT1

New member
נכון נחמד ביער הקופים ... הייתי שם

תמשיכו להנות ושמרי על עצמך.. ולא לעבוד קשה כן.

יום של מרתון סרטים-רק חסר פופקורן

אני והבנו ת עשינו יום מרתון סרטים ובטן גב עים משחקים חברתיים היה כיף להתנתק מהעולם ל24 שעות בלי לענות לטלפונים פלאפון או רעש חיצוני ולהתמסר כל כולי להנאה מושלמת עים הבנות היקרות והמתוקות שלי ולפינאלה אבי חזר מהעבודה עים מתנות (לאחר מציאת האפיקומן - כל 1 בלילה שונה) לגו מיוחד לכל אחת וגיטרה חשמלית לשתיהן מומלץ ביותר - עזבו את הניקיונות והלחץ החיצוני ליום אחד אל תדאגו הוא יחכה לכם שם גם מחר היום עובר מהר מידי - תתעמקו בלראות ולחיות את ההווה ולא את העבר והעתיד

למעלה