מה זה השעמום הזה?

מה זה השעמום הזה?

החל ממחר אין אצלנו לימודים וכולם בלי יוצא מן הכלל פשוט נסעו הבייתה והשאירו אותי לבד במעונות הרפאים שיש פה עכשיו. וכמה אפשר להקשיב למרצה לביוכימיה שחופר על פוספורילציה אוקסידטיבית? החבר לומד, אז אני לא אפריע לו. מה שמצריך את כולכם, בלי תירוצים, לבדר אותי. איחלתי לכולכם בהצלחה

Saladin

New member
סתם להבין משהו...

מאיפה הגיע ה-ל' לפוספורילציה? למה אי אפשר להסתפק בפוספוריזציה? את רוצה להגיד לי שפוספטים מעורבים בעוד עיסוקים חוץ מפוספוריזציה? אני לא קונה את זה
.

כי אלה שני דברים שונים

פוספוריזציה זה הדבקת פוספט. פוספורילציה חמצונית זה בכלל שרשרת הולכת האלקטרונים במיטוכונדריה. עוד לא הגעתי לקשר של זה לפוספט. הפסקתי בשקופית 12 מתוך 70

Thumpers

New member
אימא... אני רוצה את אימא...

מפחיד אותי לקרוא מילים ארוכות שכאלה!!! :p סתם, דוקא נשמע מעניין שחבל על הזמן. :)

svety

New member
אני אבדר אותך, אם את תעודדי אותי.

מסתבר שבלילה חבר ממש טוב שלי ניסה להתאבד. האמת שקשה להגיד "חבר ממש טוב" כי לא דיברנו המון זמן, מאז הנוביי גוד. הוא לא הטיפוס שמתקשר ואני כל הזמן שוכחת להתקשר, הוא גם לא ממש יוצא מהבית, רק לשכונה והשכונה שלו דיי רחוקה ממני :\ אני פשוט.. לא יודעת איך להתחיל לעכל את זה אפילו. איך להתמודד. כרגע הוא בבי"ח, אף אחד לא יודע [או לא רוצה] להגיד לי מה המצב שלו. אוףאוףאוףאוףאוףאוףאוףאוףאוףץ אוף.

Lion_Heart

Well-known member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

אני כאן לעודד

svety

New member
תודה ../images/Emo10.gif

דברים מתחילים להתבהר קצת, ואני קצת יותר... בסדר. עד כמה שאפשר להיות בסדר עם המצב המחורבן הזה.

In Red

New member
אוי חומד...

בא לך לבלות קצת ביחד הערב? *שולחת חיבוקים ונשיקות*

svety

New member
יש מצב

בגדול או שאני הולכת לוולפסון, לבקר את הידיד שלי או שאני הולכת עם עומר לקניון פ"ת לחפש חולצה לחג, אז אני אדבר איתך אח"כ ונראה

StriX Starlight

New member
ולהגיע לשם בכוחות עצמך זו לא אופציה?

לדרוש לראות אותו, לתשאל את הרופאים שלו... משהו..

svety

New member
כבר קיבלתי עדכון

הוא מורדם, אחרי שטיפת קיבה. ככה שעד שהוא יתעורר - אין לי מה לעשות שם.

Lion_Heart

Well-known member
שולח המון עידוד

את צודקת זה מצב מחורבן, אבל לפחות יש תקוה

svety

New member
תודה ,זה באמת חשוב לי

אני מאוד אופטימית אבל עסוקה בעיקר בהלקאה עצמית על זה שפספסתי שלל סימני אזהרה.

Lion_Heart

Well-known member
אל תלקי את עצמך../images/Emo201.gif

הקלישאה של "מה שהיה היה" זה נכון...תעזבי את מה שיכולת לעשות כי זה לא יעזור,עכשיו תהיי שם בשבילו, זה מה שאת יכולה לעשות עכישו

svety

New member
משתדלת

אבל זה קשה ההגיון והרגש לא הולכים ממש ביחד אז המח שלי יודע שאני הייתי בסדר גמור, אם לא מעבר אבל הלב שלי קצת נשבר היום בבוקר.

Lion_Heart

Well-known member
אני יודע

יש לך איזה 100 "יכולתי לעשות" בראש...ואת יודעת שזה לא משנה וזה לא עוזר אבל זה תקוע שם...ובכן יש לך כרגע את ההזדמנותלנסות שוב...ואני מאד מקוה שידידך יצא מזה

svety

New member
../images/Emo24.gifתודה

זה בדיוק מה שעובר לי בראש :\ מה אם ומה אם ואיפה טעיתי ואיפה הייתי חרא חברה :|

Lion_Heart

Well-known member
../images/Emo201.gif../images/Emo24.gif

אלה שאלות שאפשר לעבור עליהם שעות אם לא ימים בלי למצוא כלום

svety

New member
כוסאומו, מה זה משנה, הוא התעורר

והתקשר אלי והתנצל שעה ואמר שהוא מרגיש כמו אידיוט וכנראה שאנחנו נפגש מחר ואוי אלוהים, איזו הקלה כשהוא התקשר כמעט בכיתי מאושר...

למעלה