מה חושבים👨‍🎓👩‍🎓 חורזים וכותבים

Harrington

Well-known member
מנהל
על נתניהו לנאום או לוותר על הנאום באו"ם בעיצומו של מלחמה?
הנאום חשוב, דווקא בתקופת המלחמה. מאחר וישראל מותקפת על-ידי רבים (לרבות טובים) ברחבי העולם על פעולותיה במהלך מלחמה זו, הרי שדווקא עכשיו (ואולי גם בהקשר הגרעין האירני) נאום רוה"מ באו"ם חשוב. המלחמה תמשיך להתנהל היטב גם אם ייעדר מהארץ לכמה יממות בודדות. בוודאי כך ב2024 למניינם, כאשר גם בעת שהייתו בארה"ב ובזכות מטוס 'כנף ציון' גם בדרך הלוך וחזור, הוא יכול לתקשר עם כל מי שצריך לתקשר לצורך ניהול המלחמה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הנאום חשוב, דווקא בתקופת המלחמה. מאחר וישראל מותקפת על-ידי רבים (לרבות טובים) ברחבי העולם על פעולותיה במהלך מלחמה זו, הרי שדווקא עכשיו (ואולי גם בהקשר הגרעין האירני) נאום רוה"מ באו"ם חשוב. המלחמה תמשיך להתנהל היטב גם אם ייעדר מהארץ לכמה יממות בודדות. בוודאי כך ב2024 למניינם, כאשר גם בעת שהייתו בארה"ב ובזכות מטוס 'כנף ציון' גם בדרך הלוך וחזור, הוא יכול לתקשר עם כל מי שצריך לתקשר לצורך ניהול המלחמה.
אחת הסיבות להתקפות לרבות על אזור השרון והמרכז, היא בכדי למנוע את נאומו.
מי כמוהם יודע שהוא אשף בנאומים והם זוכרים את האהדה שקיבל בנאומו האחרון בקונגרס.
מטרתם למנוע את הנאום ואסור לתת להם את ההצלחה הזאת.
נאומו חשוב מאוד למרות שזה לא קהל היעד שישנה את דעותיו האנטישמיות לאחר הנאום.

מקסים 45

Well-known member
ברור! נתניהו לא יטעה כפי שראש ממשלת בריטניה טעה.
מביך: ראש ממשלת בריטניה קרא לחמאס לשחרר את "הנקניקיות"

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור! נתניהו לא יטעה כפי שראש ממשלת בריטניה טעה.
מביך: ראש ממשלת בריטניה קרא לחמאס לשחרר את "הנקניקיות"
מילת קוד צבאית כפי שגפרורים מציין חיילים ;)

משתפרת1

Well-known member
אני מאד מקווה שבתקופה כל כך גורלית נתניהו יזיז משהו בניו יורק ובוושינגטון בדרך המדינית בעוד צה"ל מזיז כל כך הרבה בדרך הצבאית. אם יעשה מהלך מדיני בנוסף לנאום באו"ם (גוף ממש לא חשוב לעתידנו)- נסיעתו מוצדקת.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מאד מקווה שבתקופה כל כך גורלית נתניהו יזיז משהו בניו יורק ובוושינגטון בדרך המדינית בעוד צה"ל מזיז כל כך הרבה בדרך הצבאית. אם יעשה מהלך מדיני בנוסף לנאום באו"ם (גוף ממש לא חשוב לעתידנו)- נסיעתו מוצדקת.
אם הנסיעה כפי שזה נראה כרגע תהיה קצרצרה, וושינגטון כלל לא עומדת על הפרק כנראה. פגישות עם ראשי עולם שבמקרה יימצאו גם הם בבנין האו"ם אולי כן. אבל בשביל כל הנ"ל אין צורך בנסיעה מיוחדת. בוודאי לא בשביל לשוחח עם וושינגטון (בשביל להיפגש עם מנהיגים 'מאחורי הקלעים' באו"ם אפשר להגיד שיש עניין דווקא להימצא שם פיזית ולא דומה מפגש אקראי כזה לשיחה מסודרת ומתוכננת מראש באופן רשמי).

משתפרת1

Well-known member
אם הנסיעה כפי שזה נראה כרגע תהיה קצרצרה, וושינגטון כלל לא עומדת על הפרק כנראה. פגישות עם ראשי עולם שבמקרה יימצאו גם הם בבנין האו"ם אולי כן. אבל בשביל כל הנ"ל אין צורך בנסיעה מיוחדת. בוודאי לא בשביל לשוחח עם וושינגטון (בשביל להיפגש עם מנהיגים 'מאחורי הקלעים' באו"ם אפשר להגיד שיש עניין דווקא להימצא שם פיזית ולא דומה מפגש אקראי כזה לשיחה מסודרת ומתוכננת מראש באופן רשמי).
ביום ראשון-שני נדע יותר. כרגע אפשר רק לנחש ולקוות.

פולגאר

Well-known member
כרגע בחגשות מעריכים שנתניהו ינהל בארה"ב דיונים בענין הפסקת אש ען חיזבאללה. לא שנסראללה הולך לכיוון, אבל חשוב שבעולם ישראל תצטייר כמי שכן שוקלת את המהלך.

ai27

Well-known member
לנתניהו יש חמ"ל נייד במטוס
אותו מטוס שלפיד וכנופייתו ניסו לפרק...

לכן אין סיבה שמונעת ממנו להשתמש בכישוריו הרבים באו"ם, בזמן שהוא משתתף בישיבות הנדרשות בארץ

dory30

Well-known member
לכן אין סיבה שמונעת ממנו להשתמש בכישוריו הרבים באו"ם, בזמן שהוא משתתף בישיבות הנדרשות בארץ
מנתניהו יש רק שני דברים שצריך לקחת- כושר השכנוע והשרידות. מעבר לזה, איש רקוב. הישראלי המכוער בהתהוותו. אני מתנצל בפני אנשים שעובדים מולי בחו"ל שהאפס מייצג אותי.

ריקי זו אני

Well-known member
חייב לצאת לנאופ באו"ם ואני חושבת שאפשר גם שיתן שני נאומים ליהדות ארה"ב, ויביא איתו כמה מיליארדים של דולרים... לטובת הקמת מפעלי תעשיה ליצור תחמושת... ולמה...?
מכיוון שאישיות כזו עומד ונואם, נאום חשוב יש סיכוי שיהיו בנאום ביטויים ומשפטים משני דרך וכיוון שישארו לדראון עולם.
האם l have a dream נחשב למשהו יוצא דופן... מילים שלא נאמרו קודם? לא!
עוד נאום של נואם... אבל... והאבל כאן הוא המשמעות.

מקסים 45

Well-known member
חייב לצאת לנאופ באו"ם ואני חושבת שאפשר גם שיתן שני נאומים ליהדות ארה"ב, ויביא איתו כמה מיליארדים של דולרים... לטובת הקמת מפעלי תעשיה ליצור תחמושת... ולמה...?
מכיוון שאישיות כזו עומד ונואם, נאום חשוב יש סיכוי שיהיו בנאום ביטויים ומשפטים משני דרך וכיוון שישארו לדראון עולם.
האם l have a dream נחשב למשהו יוצא דופן... מילים שלא נאמרו קודם? לא!
עוד נאום של נואם... אבל... והאבל כאן הוא המשמעות.
אשת עסקים מדברת עסקים.

למעלה