מה חסר בכפר סבא?

DJ FuN

New member
מה חסר בכפר סבא?

שלום לכולם, הייתי רוצה לדעת לפי דעתכם מה חסר בכפר סבא מבחינת מקום בילוי? איזה מקום הייתם מעדיפים שיהיה בכפר סבא מאשר שתיסעו כל פעם רחוק מחוץ לעיר? תודה נתי

מה חסר בכפר סבא..

לדעתי מקומות בילוי לנוער. למשל מועדוני מוזיקה מועדוני ריקודים בינתיים המקום היחיד לבילוי של בני הנוער זה ספיר שמוביל לתגרות אלימות.

מקומות בילוי חסרים...

ובכן בעיני הקולנוע בכפר סבא מאוד לא נוח, הבאולינג רחוק מדי וחבל שאין אחד גם במרכז, הייתי שמחה אם יהיה מועדון שאפשר פשוט לרקוד בו, כל המקומות באזור התעשייה מאוד קטנים וצפופים, ולרוב שאני יוצאת זה בקבוצות גדולות יחסית(כשיוצאים לרקוד). באופן כללי יש לי סטיגמה לא טובה על מקומות הבילוי באיזור התעשיה, לא יודעת למה בהתחשב בעובדה שהייתי שם אולי פעמיים שלוש. חסר מקומות במהלך השבוע שיהיו פתוחים עד יותר מאוחר. יש את הקופי טרי אבל מצב המעשנים שם דוחה אותי ולא התקרבתי לשם כבר שנים.

DJ FuN

New member
אם יש לכם עוד רעיונות אני אשמח

הייתי רוצה אולי לפתוח מקום בכפר סבא.... השאלה היא מה.... מה עדיף? או מה נראה לכם ימשוך אנשים?

בעיני השאלה היא

קודם כל מה אתה רוצה ואוהב, כי רק מקום שתתחבר אליו תוכל להפיק ממנו את הטוב ביותר.

מבחינתי חסר דווקא צד אחר...

באולינג- בסדר גמור. חוץ מזה שהוא נסגר באיזה 23:00. מה הם חושבים לעצמם?! פאבים- מצויינים. אני באופן אישי הולך כמעט כל שבוע לבלו בר ונהנה שם מאוד. מה גם שיש שם ערבים שהם עושים בהם קריוקי ומסיבה ישראלית. (כן, על באמת המקום לא גדול. אבל גם לא ממש קטן). יש אפילו את הבארבי שמביאים אומנים לעיר... למרות שמסיבה לא ברורה לא יצא לי אף פעם להיות בהופעה בבארבי. ככה שאין לי מושג עד כמה הולך להם. הדבר שחסר לי זה הופעות כמו סטנד-אפ והצגות איכותיות. אבל ההצגות והמחזות האיכותיים לא יוצאים כמעט מת"א. וסטנד-אפ אני לא יודע למה אין כמעט בעיר... מועדון ריקודים- הלכתי כמה פעמים למקום שנמצא בקיבוץ רמת הכובש. שזה ממש ממש קרוב. היה נחמד אם היה מקום למסיבות בתוך העיר. למרות שגם ככה אני רוקד בעיקר סלסה וגם את זה יש לי בעיר

מסכימה שחסרות הופעות../images/Emo70.gif

פעם בשנה בערך מגיע לכפר סבא איזשהו סטנדפיסט , כל עניין מחזות הזמר או ההצגות הגדולות נשאר בתל אביב.

אתה מצליח להנות בבלו באר?

כל הכבוד לך.. אני כמעט נרדם שם.. ביחס למקומות שאני הולך אליהם בתל אביב.. זה מקום דיי עלוב אבל ביחס לכפר סבא.. נחמד ביותר.. לפעמים אני קופץ לשתות כוס בירה

ba r2 0 1 0

New member
למרות שכבר נאמר...

מקומות בילוי לנוער... על כל מה שיוצא בזה...

harhanegev

New member
קצת ירוק בעיניים !!!!!!!!!

שדות ופרדסים שאפשר לשוטט בהם, ולדעת שהם יהיו שם גם עוד 60 שנה כדי להראות אותם לנכדים ולנינים.

וואי, נכון!!!

לא חשבתי בכלל על הכיוון הזה... זה יהיה כיף מאוד אם יהיו הרבה מקומות טבעיים ופשוטים בכפר סבא. פרדסים, שדות וסתם מקום נחמד לשבת בו. בכאלה תחומים- אף פעם אין כזה דבר יותר מידי

למעלה