מה חשוב לחפש ברב לאירוע?

rubyakerman

New member
מה חשוב לחפש ברב לאירוע?

אני עושה את האירוע שלי עוד חודשיים ועוד לא סגרנו עם רב

רציתי לדעת מה חשוב לברר ולדעת על רב, האולם שלנו (סיירוס למי שמכיר) מציע לי רב משלו שהוא עובד איתו אבל אני לא מכיר אז אשמח לעזרתכם כדי לדעת מה לשאול אותו במה להיתעניין...

למישהו יש ניסיון עם רב מהאולם עצמו או מהסיירוס?

המון תודה

מה חשוב לבדוק ברב?

חשוב מאוד לכל זוג וזוג לבחור את הדרך בה תתנהל החופה שלהם. ולכן, חשובה כאן הבחירה ברב. אינכם מחויבים לקבל על עצמכם את רב הבית של האולם אלא כדאי לבחור בעצמכם. על מנת שהבחירה תהיה מוצלחת מבחינתכם, כדאי לבדוק מספר נקודות: · חשוב לראות חופה שהרב ערך ולהתחבר לסגנון. · מיהו הרב, ואם יש לו נסיון עשיר בתחום? · האם הרב מוכר מטעם הרבנות הראשית ורשאי לערוך חופות בכל הארץ? · האם הרב עורך חופה אחת בערב בלבד? האם הוא מדייק ומגיע בזמן לחופה, ונוסך בכם תחושת ביטחון? · האם הרב מסוגל להתאים את עצמו לסגנון החופה שאתם מעוניינים בו? · מה ממליצים עליו הזוגות שכבר חיתן? ישנם זוגות שחשוב להם שהרב יהיה בעל השכלה רחבה, שיהיה מחובר לעם ולארץ, או ששירת בצבא. זוגות רבים מחפשים רב שיודע לשיר היטב, רב מזמר, על מנת שהטקס יעבור בצורה נעימה הרבה יותר, להם, למשפחה לחברים ולאורחים הרבים? האם הרב רואה בתפקידו ובעשייתו שליחות רבה? ישנם זוגות שמחפשים רב קליל, צעיר, בעל חוש הומור אם זה חשוב לכם- בוודאי שכדאי לבדוק זאת מראש. מעבר לעריכת החופה, חשוב מאוד להפגש עם הרב לפני החתונה על מנת לתאם ציפיות. אישית, במהלך המפגש אני נוהג להקדיש זמן לנושא הזוגיות ולהעצים את חיי הנישואין מתוקף היותי יועץ זוגי מוסמך. אין ספק שכל אלו מחברים את הרב אליכם ואתכם אל הרב, חיבור שהוא חשוב כל כך לרגע המאושר בחייכם!

למעלה