מה יהיה עם הטיסות האלה

Ice Age

New member
מה יהיה עם הטיסות האלה

הי חבר'ה, אולי למישהו מכם יהיה רעיון. אני מחפש טיסה נורמלית בתחילת שבוע הבא לקורק, וחזרה בשבוע אח"כ. כל הטיסות הן עם המתנה בכל מיני מקומות באירופה של משהו כמו יום שלם. אני בודק את Ryanair עכשיו, ואני זוכר שהיתה עוד חברה בסגנון שלה עם טיסות לקורק, מישהו מכיר? יש לכם רעיונות נוספים איך מגיעים לקורק בלי להתנחל בשדות תעופה?

thesheep

New member
Aer Lingus, RyanAir, Easy Jet

עד כמה שזכור לי אלה שלושת החברות העיקריות (אם לא היחידות) שעושות טיסות זולות באירופה בכלל ובאירלנד בפרט. אני הייתי לוקח את הטיסה הכי זולה לאנגליה, משם טיסת אייר לינגוס מלונדון (או כל מקום אחר באנגליה) ישירות לקורק. אפשר גם לנסות להגיע עם ארקיע (במידה ועדיין יש להם טיסות סדירות בימי ב') לדאבלין ומשם לקחת רכבת/אוטובוס/טיסת ryanair. שווה לפעמים לבדוק גם את אל-איטליה, מאליב וטורקיש אייר-ליינס - הן אמורות להיות הכי זולות לאירלנד בoff season - עד כמה שידוע לי הן לא מגיעות ישירות לקורק ולא תמיד הקונקשנים נוחים אבל עם קצת מזל והרבה חיפוש מצליחים. אגב, רק לידיעתך - אם לא טסת עם ryanair אף פעם, קח בחשבון שהמחיר גם מייצג את האיכות.

Ice Age

New member
המחיר הוא לא שיקול

העיקר שנמצא טיסה... הבעיה היא שכל הטיסות ללונדון מלאות. אבל תודה על הטיפ, אני אנסה בחברות האלה.

למעלה