מה יהיה עם המפגש הפעם

א י ו ש י

New member
מה יהיה עם המפגש הפעם../images/Emo35.gif../images/Emo178.gif

התייאשתי לא יודעת איזה תאריך לבחור אם 31/5 יבחר התאריך ממש קרוב וצריך כבר לארגן הכל 2 התאריכים עדיין די צמודים. מה שיוחלט מקובל עלי נמאס לי להתחנן במסרים שיצביעו מקווה שעד מחר יבחר תאריך סופי ותתקבל החלטה אהיה כאן רק אחה"צ/ערב לראות
שבוע טוב.....

א י ו ש י

New member
קול 1 יותר, אך מניתי גם את../images/Emo31.gif

כלומר כמה לא יגיעו... לא יודעת, תחליטו אתם אי אפשר לרצות את כולם ולמצוא תאריך טוב לכולם מצד שני יאאלה 31/5 וזהו? נפטר מזה
מה אתם אומרים?

nuly12

New member
איושי................אם את צריכה עזרה........

אני בכל מקרה יכולה רק ב31.5 אבל אם את צריכה עזרה כלשהי אז רק תגיעי. אני מוכנה להשתדל כמה שיותר למרות שאני לא מכירה פה אף אחד (כמעט
)

spiky1

New member
איושי, לא חושבת שצריך

"להפטר" מזה
אם הקולות שווים פחות או יותר, צריך לראות אם אנחנו מספיקים להתארגן על רעיון/תוכן למפגש. אוכל ופטפוטים זה נחמד אבל לא מספיק

א י ו ש י

New member
אם כך../images/Emo124.gifורדהההההה../images/Emo70.gif

או מישהו שיש לו תוכנית למפגש משהו??? אחרת באמת נדחה ל14/6... כמו שאמרתי אני טובה רק בלארגן מפגשים, לא תוכניות בידור

לדעתי אפשר בינתיים להתחיל להעלות רעיונות../images/Emo13.gif

למפגש ובאותו זמן לסגור את התאריך

ay01

New member
לדעתי יש לך זכות להכריע ../images/Emo13.gif

מכיוון שאת זו שמתנדבת להוביל את הארגון הרי שיש משמעות גבוהה ליכולת שלך להרים ולארגן את הערב, גם אם יעזרו לך. לכן לדעתי את יכולה להכריע עם תאריך שנוח לך יותר. אם את חשה שעד ה- 31.5 לא תצליחי להספיק לארגן את כולנו אז אולי עדיף לדחות ל- 14.6. לשיקולך מה שיוחלט מקובל עלי

א י ו ש י

New member
האמת, לי אישית נוח יותר 14/6 אבל

אם אכן יהיה ארגון לצד ה"בידורי" של המפגש לקראת יום חמישי הקרוב, אין לי בעיה

yoelth

New member
לדעתי, יום חמישי הקרוב - קרוב מדי

עוד לא התחלנו לארגן ועל-כן הגיוני יותר באמצע יוני....

טל כ

New member
ואני בכלל חושבת...

למה לא להשאיר את התאריך המקורי? כמה אנשים לא יוכלו להגיע ב- 7.6 ? אולי זה אותו מספר אנשים כמו בשני התאריכים האחרים, ואז למה לשנות? חבל, נורא רציתי להגיע...

ורדה 1

New member
גם לדעתי יום חמישי הקרוב, קרוב מדי בהצבעה המקורית בכלל לא הצבעתי לתאריך הזה כי יש לי ימים מאוד עמוסים השבוע. אם זה יהיה השבוע אני מאמינה שלא יהיה לי זמן להכין תכנית...

א י ו ש י

New member
../images/Emo26.gif 6 / 14../images/Emo27.gifמ-פ-ג-ש../images/Emo36.gif

שימו
מתנצלת בפני מי שלא יוכל להגיע אבל כפי שנראה כאן אכן 31/5 יוצא קרוב מידי למה לא תאריך מקורי? כי נראה שהרבה ילכו להפנינג (אני גם שוקלת) כך נוכל להתארגן בשקט למפגש ההקדמה ליום ה' הקרוב תהיה די לחוצה ובלי תוכנית.. לכן, רשמו ב
את התאריך הנ"ל 14/6/07 יום ה' עד סוף אוגוסט יהיה לי עוד מפגש לארגן, כך שמי שלא יוכל להגיע הפעם, תהיה עוד הזדמנות

סנופה

New member
חבל, יש לי חתונה באותו יום../images/Emo10.gif

אבל אני מבינה שאי אפשר למצוא תאריך שמקובל על כולם, לכל אחד יש את האילוצים שלו. אני אעשה את מיטב המאמצים להבריז מהחתונה
תהנו!!!

למעלה