מה יהיה?

• פותח הנושא Noiz
  • פורסם בתאריך

Noiz

New member
מה יהיה?

ביום שבת התחלתי לשחק משחק מחשב, בשם half life, סיימתי אותו, התחלתי את half life episode 1 באותו יום, והתחלתי את אפיסוד 2 באותו יום, אפשר להגיד שסיימתי שני משחקים שונים והתחלתי אחד חדש. ישבתי 16 שעות רצופות ביום שבת, הראש כואב, החשק מהכל נעלם... אבל הזה לא מנע ממני לסיים היום את אפיסוד 2... סיימתי גם אותו. חברים שלי קוראים לי משועמם, חברים...? ילדי הכיתה... אבל אם אספר לחברים שלי הם יגידו לי מטומטם. במהלך המשחק אתה חושב שאתה באמת האיש שמשחק באותו משחק, הסוף של המשחק עצוב, עצוב מאוד ותקראו לי מפגר אבל אני ממש עצוב בגללו, אני מהאנשים האלה שצריכים לבודד אותם? אני נהייתי מפגר, אני אשכרה נקשרתי לכל דמות ודמות במשחק, לאישה שמסתובבת לפעמים איתי ועוזרת לי במשחק, לאבא שלה שנרצח בסוף וזה הסוף העצוב... מה יהיה איתי? =[

JeykinsN

New member
בדיוק אני ככה

עם סימס. זה נוראא! אני עושה פשוט הפסקות על המן או מגבילה את עצמי במקום 5-6 שעות, שעה או משהו כזה.. ואם אני רוצה יותר משעה אני עושה הפסקה של רבע שעה או חצי שעה בין כל שעת משחק (שזו גם ההמלצה בחוברת של הסימס). כן, אשכרה קראתי אותה

היי

כתבת שאת מגבילה את עצמך לשעה במקום ל-5 או 6 שעות. נשמע גם שהרבה פעמים זה מצליח לך
. את יכולה לשתף כאן במה עוזר לך להצליח? אני חושבת שזה יוכל לעזור ל- NOIZ ובטח לעוד לא מעט אנשים...

JeykinsN

New member
אני

פשוט מרגישה רע אחרי שעתיים. ואז אני פשוט קמה וסוגרת את המסך. אני לא מכירה את המשחק שהוא שיחק בו, אבל סימס זה משחק די..אממ.. ריקני? שעת סימס מבחינתי זה כמו שלוש שעות טלויזיה (ואני אף פעם לא עושה מרתון כזה על הטלויזיה) אני שונאת את זה, לשבת ולעשות כלום.....

היי

אתה מעלה כאן שני דברים. האחד זה ההתמכרות למשחק, וזה שאתה לא מצליח להפסיק לשחק למרות שבסופו של דבר אתה מרגיש שזה עושה לך לא טוב. כמו ש- GOOLI כתבה, תנסה להגביל את עצמך. תנסה בהדרגה, להקציב לעצמך זמן מסוים ולהחליט שאתה מפסיק אחרי הזמן הזה, ולאט לאט להוריד את משך הזמן. אם לא הולך, תעזר בהורים. בכל מקרה, זה עניין של החלטה. זה לא קל, אבל זה אפשרי. כשתראה שאתה מתחיל להרגיש יותר טוב, בלי הכאבי ראש והכל, זה יתו לך כוח להמשיך ולהתעקש על לא להגזים. אתה יכול להעזר בדף שתכין לעצמך בו תכתוב לעצמך את זמני המשחק שאתה מקצה לעצמך, ותסמן בוי כשאתה מצליח לעמוד במשימה. הדבר השני הוא עצב שאתה מרגיש. אני חושבת שהשאלה כאן היא באיזו רמה של עצב מדובר. הרי כולנו יכולים להיות עצובים קצת אחרי סרט עצוב שראינו, אז גם להיות קצת עצובים אם קורה משהו לא נעים במשחק, זה נראהכ לי בסדר. השאלה כמה העצב הזה משתלט עליך, מפריע לך, מתמשך? מה עצם עושה לך עצוב? איזה מחשבות עצובות רצות לך בראש אחרי המשחק?

Noiz

New member
דיי

גיליתי שהעולם צבוע. היום טקס סיום שנה, מחר התיכון... מיליון ילדים שגם הסתובבו סביבי וידעו מה עובר עליי, קיבלו תעודות "עלה שלומית" אשר מציין את העזרה שלהם לחברה. ביניהם אלו שעזרו ריגשית לילדים... איפה אני יא חתיכת חארות? איפה אני שהייתי צריך אתכם יא חתיכת מגעילים? זה נמאס לי, וזאת באמת הפעם האמיתית שאני חושב על לעשות משהו נורא ולא אכפת לי. חוץ מזה, אני עצוב בגלל ששנה הבאה את את המחזור שלי, אבל למה? כל אחד ואחד היה שם מזד... חרא ילדים אחד אחד, צבועים ומסריחים, שהדבר הכי טוב שאמרו לי זה "אנחנו פה בשבילך" (כן, בטח, מגעילים קטנים). אף-אחד לא אהב אותי וכולם היו צבועים, שאמרתי משהו לא מצחיק אף אחד לא צחק, בצדק, אבל התייחסו אליי כאל טיפש, אל שאמרתי משהו מצחיק, מישהו אחר לוקח אותו ומספר לכולם... אני כל-כך כועס וכלכך מת בתוכי. אני לא רוצה להתבכיין וגם כל מה שתכתבו פה יראה לי צבוע, באלי לעשים לזה סוף. אהיה מפורסם אבל בדרך לא יפה.

Noiz

New member
////

אבקש שתימחקי דיון זה. באו אלי משטרה כי חבר שלי חשב שאני רוצה להתאבד, והוא הזמין אותם אליי. הייתי רוצה שנדבר במקום אחר. אבא שלי חושב שאני טיפש בגלל זה... המורה רוצה להביא לי פסיכולוג או משהו... איזה באסה

היי

אתה נשמע מאוד פגוע ומאוד כועס. לא קל להרגיש ככה. כתבת שאתה מבקש למחוק את הדיון. מה אתה רוצה שאני אמחק? כתבת גם שהיית רוצה לדבר במקום אחר. עם מי היית רוצה לדבר? למה פסיכולוג זה באסה? אם יש לך רגשות קשים ותחושות קשות, לדבר עם פסיכולוג יכול מאוד לעזור...

Noiz

New member
יש לי שאלה

אני יכול להיות עצוב גם לפעמים בימים שמחים.. האם יכול להיות שיש לי מאניה דיפרסיה? אני חולה או משהו?

היי

זה שאתה יכול להרגיש עצוב לפעמים גם בימים שהם שמחים, לא נשמע כמו מאניה דיפרסיה. הרבה פעמים אנשים יכולים להרגיש עצב ושימחה לחילופין ואפילו בו זמנית. זה לא נשמע משהו מדאיג. מאניה דיפרסיה מאופיינת במצבי רוח מאוד קיצוניים של עצב ושל שימחה. בתקופות העצב, מדובר על תחושתה של עצב ודכאון, ובתקופות של המאניה, לא מדובר על סתם להיות שמח, אלא על משהו קיצוני יותר. אתה מרגיש שאתה שמח בצורה מוגזמת? שאתה במין מצב רוח ממש מרומם? תנסה לתאר קצת יותר למה אתה מתכוון בלהיות עצוב גם בימים שמחים. מזה העצב הזה? כל כמה זמן אתה מרגיש עצוב ובאיזו עוצמה? מזה אומר ימים שמחים?

Noiz

New member
אסביר, ממה שאני זוכר..

ב-3 שנים האחרונות אני יותר עצוב מאשר שמח, במקרים שמחים מאוד אני פשוט בחדר שלי כזה צוחק לעצמי כזה חזק בלב ולפעמים בקול, משפשף את הידיים אחת עם השניה... אני יכול פשוט לצרוח במקרים שמחים מאוד, לקפוץ, להתרגש מאוד בזמן שהלב שלי דופק כאילו אני מתרגש בעוצמה. שאני עצוב אני הרבה פעמים סתם חושב או משתעמם, מרגיש חולשה בגוף... זה יכול להגיע למצבים כמו לפני כמה ימים שכתבתי במסנג'ר לילדים שאני אומר שלום יפה, וכל מיני מילים שרומזים.. הנה, אני הולך להתאבד. לפעמים יכול לתפוס לעצמי בשיערות ולצרוח חזק חזק אבל בלי שאף אחד ישמע... יש מצבים שאני שומע מוזיקה רועשת וסתם קופץ בחדר ומזיז את הראש לצדדים עד שהוא קצת כבר כואב.... אם זה חשוב, אני עולה ל-י', באוקטובר בן 15...

היי

אתה מתאר עצב שאתה מרגיש בשלושת השנים האחרונות. יותר עצב מאשר שמחה. מה קרה בשלוש השנים האחרונות שגורם לך להרגיש עצוב? אני חושבת שאם אתה מרגיש עצב כזה, שווה לטפל בזה. חבל לסבול כשיש טיפולים שיכולים לעזור. היית פעם בטיפול?

bouscher

New member
אתה לא היחיד...

HL2 אחלה של משחק...ואין שום סיבה שלא תזדהה עם הדמויות...זה רק אומר שהמשחק היה טוב :פ

למעלה