מה יותר אוהבים שוקולד לבן או שחור

מה יותר אוהבים שוקולד לבן או שחור

אני אישית אוהב את השוקולד לבן שאני מכניס אותו לפה יש לו טעם שאני עוצם את העניים גורם לי להרגיש קרוב לאלמה בן זאב

בור ששוקולד לבן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לי חולשה לשוקולד לבן!!! אני מתה על זה חחחחחח.... חברה שלי לא סובלת שוקולד לבן ואני תמיד אומרת לה שזה יותר טעים מחום!!!! (חחחח אושרי קרעת אותי, רק לא הבנתי מה הקשר לאלמו'ש המושלמת?!?!?!?!)

הקשר בין שוקולד לבן לאלמה בן זאב...

שוקולד לבן הכי טעים שיש אלמה בן זאב הכי מושלמת שיש כך נוצר הקשר גם אם לא הבנתם הכי חשוב שאלמה היא מס' 1 אוהבים אושרי וצליל oshri and zlil

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אושרי אני אוהבת מאוד מאוד מאוד שוקולד לבן, ואני גם אוהבת מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד את אלמה בן זאב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם שוקולד לבן זה דבר ממש ממש ממש ממש מתוק, וגם אלמה היא ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מתוקה!!!1 אין אני מתה עליה!!!!! מתה.!!!!!! חחחחח

חח.. אושרי..

porsh

New member
שוקולד לא רציני...

שאל על משהו שאוהבים באמת כמו סוגי בירות דברים שמתעסקים איתם קצת... אבל אם כבר שאלת השוקולד השחור הוא יותר טוב בכל זאת

porsh

New member
הייניקן וקורונה אחי אל תשכח...

כן בגלל הילדים אין חופשיות בדברים טובים אמיתיים..

yuviz

New member
משוגעת

אני אוכלת שוקולד בכמויות חום לבן מה ההבדל?! זה שוקולד! חחחח.. סתם אני לא עד כדי כך משוגעת מחוצ'קנת ודבה.. אולי דבה אבל לא משוגעת או מחוצ'קנת.. אני אוהבת שוקולד חלב חום או אוורירי יאמי חח..

אלמההההההההההההההההההההה

אלמה אני ואושרי מתים עלייך!!!!!! חחחחח אלמה, אושרי כבר חצה אותך לשניים (חחחחח הוא אומר שחצי שלי חצי שלו חחחחחחח) אלמה מה קורה????????? כולם אוהבים אותך פה!!!!!!!!

היי צליל!

כתבתי בשרשור של הילדה שראתה את יהונתן שאני מוכנה להתחלק לשניים בשבילכםםםםם!!

למעלה