מה יקרה אם.....

Shmilkiyahoo

New member
מה יקרה אם.....

ממשלת ישראל תקרא לכל הישראלים לעזוב את ארה"ב?

גופמן

New member
יושב בסן פרנסיסקו על המים

מצחיק. האמת מאוד מצחיק. הייתי שם את הסימן שאומר מצחיק אבל אין לי את האוריינות הטכנולוגית והפורומית לעשות זאת. ועדיין משעשע להפלייא. אולם כשישבתי היום במסעדה וסיפרתי לידידתי שישראל קוראת לישראלים לעזוב את הודו (כיון שאחיה נוסע להודו) היא שועשעה מאוד. כך גם אני. אין זה מצחיק שישראל קוראת לישראלים לעזוב את הודו? תארו לכם כתבה בעוד שבוע על ישראלי שחזר מהודו ומצא את מותו בפיגוע. ונשאלת השאלה האם ישראל תקרא לישראלים לעזוב את ישראל. ונתשבת התשובה: לא. ובבנין ציון ננוחם.

Gefen

New member
כמה נכון גופמן אני איתך

מה גם שמי שמכיר והיה בהודו יודע שכל כך גדול שם ויש אינסופ פינות של גן עדן עלי אדמות, בהם אני בטוחה שבטוח ורגוע ולא נשקפת כל סכנה למטיילים.. לפחות הרבה יותר גרוע ובטוח מהארץ כרגע.. ואת התסריט של ה"תארו לכם", זה באמת קרה -ממש לא מזמן, לפני מספר חודשים, חזר בחור ישראלי שטייל בדרום אמריקה במשך שנה (לא זוכרת פרטים מדוייקים..), ומצא את מותו בפיגוע יומיים לאחר מכן בארץ. ולמי שבהודו אני הייתי אומרת להתרחק מהצפון ולהתרחק מאוד מקשמיר, וגם לקוות שהפקיסטנים המטורפים לא יחליטו להשתמש בנשק גרעיני, כפי שהם רומזים/מאיימים בימים האחרונים.. תהנו מהודו כל עוד זה נמשך.. גפן

למעלה