מה יש לחורזים וכותבים לומר למר גיא?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
תראי, זה לא סוד שכבר המון זמן הוא ואורלי לא במיינסטרים התקשורתי.
אז מה שהוא עושה זה
הוא מנסה לרצות מישהו שם בחלונות התשקורתיים הגבוהים.
לדעתי זה בערך כמו להפשיל את המכנס כדי שמישהו יבוא לתקוע את אחוריו.
אילו התקשורת הייתה ימנית אז בטוח שהוא היה עומד על המדרכה ממול עם שלט : "אנחנו לא הפקר, אל תתפטר". :-P:

שמלת תחרה1

Well-known member
תראי, זה לא סוד שכבר המון זמן הוא ואורלי לא במיינסטרים התקשורתי.
אז מה שהוא עושה זה
הוא מנסה לרצות מישהו שם בחלונות התשקורתיים הגבוהים.
לדעתי זה בערך כמו להפשיל את המכנס כדי שמישהו יבוא לתקוע את אחוריו.
אילו התקשורת הייתה ימנית אז בטוח שהוא היה עומד על המדרכה ממול עם שלט : "אנחנו לא הפקר, אל תתפטר". :-P:
כול מילה אמת.

Harrington

Well-known member
מנהל
א. שישים מסכה כמו שצריך.
ב. שלא ידבר בשם אחרים.
ג. מי שמרגיש עצמו הפקר, כנראה שיש לו בעיה של בטחון עצמי ירוד. אישית ואני אזרח המדינה לא פחות ממר מרוז, אני ממש לא מרגיש הפקר.
ד. לי אין בעיה שרוה"מ יתפטר כעת, על אף שאני לא מתלהב מהחלפת גנרלים באמצע מלחמה. אבל התוצאה הכמעט ודאית של מהלך כזה תהיינה בחירות חדשות, בהן מר נתניהו צפוי לזכות שוב. לדידי זה טוב, מאחר ואם הסקרים יתממשו, הוא לא רק יזכה אלא אף יזכה לקואליציה יציבה ואיתנה שתאפשר משילות ותפסיק את הפרסה של ממשלת האחדות הפריטטית הנוכחית. אבל ספק אם מר מרוז מבין עד הסוף את משמעות דרישתו שכן לא נראה לי שהוא מעוניין בתוצאה הנ"ל :).
ה. המון בריאות לך מר מרוז, לאהוביך, ולכל עם ישראל (בריאות שתשתפר אם לא תתייחס אל עצמך ואל סובביך כהפקר ותעמוד בנקודה א').

שמלת תחרה1

Well-known member
א. שישים מסכה כמו שצריך.
ב. שלא ידבר בשם אחרים.
ג. מי שמרגיש עצמו הפקר, כנראה שיש לו בעיה של בטחון עצמי ירוד. אישית ואני אזרח המדינה לא פחות ממר מרוז, אני ממש לא מרגיש הפקר.
ד. לי אין בעיה שרוה"מ יתפטר כעת, על אף שאני לא מתלהב מהחלפת גנרלים באמצע מלחמה. אבל התוצאה הכמעט ודאית של מהלך כזה תהיינה בחירות חדשות, בהן מר נתניהו צפוי לזכות שוב. לדידי זה טוב, מאחר ואם הסקרים יתממשו, הוא לא רק יזכה אלא אף יזכה לקואליציה יציבה ואיתנה שתאפשר משילות ותפסיק את הפרסה של ממשלת האחדות הפריטטית הנוכחית. אבל ספק אם מר מרוז מבין עד הסוף את משמעות דרישתו שכן לא נראה לי שהוא מעוניין בתוצאה הנ"ל :).
ה. המון בריאות לך מר מרוז, לאהוביך, ולכל עם ישראל (בריאות שתשתפר אם לא תתייחס אל עצמך ואל סובביך כהפקר ותעמוד בנקודה א').
עם א, ב ג, מסכימה איתך
עם ד יש לי בעיה, למה שביבי יתפטר? לרצות את המפגינים?!

Harrington

Well-known member
מנהל
עם ד יש לי בעיה, למה שביבי יתפטר? לרצות את המפגינים?!
לא טענתי שביבי צריך להתפטר. רק אמרתי שאין לי בעיה עם זה. בטח שאין לי בעיה עם הקריאה לכך. לא שאני חושב שהוא צריך להתפטר. בטח שלא עכשיו. אבל הקריאה כשלעצמה לגיטימית. רק שכאמור מעלה, נראה לי שאלו הקוראים אותה לא ממש יורדים לסוף דעתם שלהם עצמם ולהשלכות דרישתם :).

למעלה