מה יש לך , הרב זרקי , להגיד על זה?

אכן מזעזע. מציע שתקראי היטב את אשר אכתוב

1. מעולם לא מלתי את "אדם מקסימוד" - לא זכור לי לקוח כזה מעולם.
2. מעודי לא עשיתי ברית "בחדר סגור" ו/או לא לעיני הקהל.
3. אני עומד על כך שאחד ההורים יעמוד לידי כל הזמן מתחילה ועד סוף.
4. יש וההורים היסטריים או אז אבקש שתהיה לידי אחת הסבתות.
5. אני מבצע ברית מילה במהירות שיא של 2-3 שניות.
6. אנשים שרגילים לברית שבה "עובדים שעה" לא מבינים כיצד זה יכול להיות.
7. חשוב לזכור שאנו הישראלים יודעים הכל ומומחים בהכל.
8. לכן, נח לאנשים לגבב הבלים ולא פעם שמעתי "בטח הוא חתך בצד" וכו'.
9. השיטה שלי מוכרת על ידי גדולי הפוסקים וענקי הרפואה בכל רחבי תבל.
10. הרב עובדיה יוסף, הרב מחפוד, הרב משאש, הרב עמאר, הרב קרליץ, הרב יצחק יוסף, הרב שלוש, חברי מועצת הרבנות הראשית לישראל כולם אישרו אותה בכתב. מטרתה למנוע סבל וצער לתינוק, אין דימון, אין בכי ואין חבישה. תמיד, ימצא "פרופסור" שיהיה לו מה להגיד מכל מיני שיקולים ואינטרסים. עובדה היא, ידי מלאות עבודה, ברוך ה' אני מבוקש ביותר, אני המוהל הכי יקר בארץ, למרות כל הרכילויות וההמצאות השיטה שלי עובדת ומוניתי למוהל ראשי של תל אביב לפני למעלה מעשרים שנה. אם היה לי פנאי, הייתי מוצא בקלות את ההורים ותובע אותם על לשון הרע. כיון שאין לי זמן לעסוק בזוטות, השארתי אותם בידי בורא עולם. יתירה מזו, אני מוכן ללכת לפוליגרף ולהבדק רק בשביל הספורט.. אני עונה לכל פונה, לא מתחמק מאף שאלה וכתבתי לך באריכות למען ידעו אחת ולתמיד מי דובר אמת ומי בודה סיפורי בדים.
רק אציין, אם הולכתי אותם שולל, מדוע לא הגישו נגדי תלונה ? ללמדך שהנייר סופג הכל והאינטרנט עוד יותר.. ירבו שמחות בישראל.
אני מצרף לך קישור מעניין בו תוכלי לראות בריתות ולשמוע מה חושבים על עבודתי, נסיוני ומקצועיותי כמה אנשים שמבינים קמת וראו כמה בריתות בחייהם.
https://www.youtube.com/user/avizarki/videos

libiבבית

New member
תודה על התגובה

בקשר לשם -הרבה שמות בתפוז הם רק כינויים .
בקשר לסיפור -הורדת לי אבן מהלב . מה שכותבים שם נשמע מאד אמיתי , אבל מאחר והבהרת -לא אתפלא אם מדובר בעוד מטורף יהודי אנטישמי מהפורום של המתנגדים לברית מילה .

אני אדם מתלבט ושואל -האנשים הרעים האלו הצליחו להטיל ספק בדעתי -שברית היא דבר קדוש ובמקרה גם בריא . אני חושבת שצריך מוח חולה להמציא סיפור כזה ולהפחיד אמהות.

רק שמחות.

למעלה