מה כולם עוד ישנים פה ?

dafgol

New member
מה כולם עוד ישנים פה ?

אילנה איך הבנים מרגישים? יוסי איגור שינון איה אתם? בנות אתן ישנות\עסוקות\בעבודה? איך עבר הסופ"ש? שמחה שהעוגה שלך שרית נטרפה ע"י אלה ושות'
יאללה תתעוררו אני צריכה לבקש מכם משהו.... תחזיקו לי
מחר
, יש לי ראיון עבודה ואני נורא רוצה שזה יסתדר לי
יאללה עורו קומו ילדים

../images/Emo140.gif../images/Emo57.gifאיזה יופי דפנה,,בהצלחה מכל הלב

קבלתי גם הצעת עבודה כאן במרכז חצי חינם,מסרתי להם מזמן קו"ח,,יש מנהל חדש שרוצה לשנות דברים,,אנשים,,מחפש מישהי אסרטיבית ויש שם קצת בלגן,,, הבעיה היא פעמיים בשבוע משמרות כלומר :מהשעה 2-9 בעיה לחפש מישהי אחראית שלמעשה תהיה מהשעה 4 עד 9 עם הילדים,, זה השעות החשובות ביום שלי איתם וגם הבכור זקוק להשגחה. השכר הוא מינימום עם דגש לעלייה,אבל,,לא יודעת,, התפקיד הוא אחראית הקופה הראשית אבל,לא רוצה מתוך לחץ להתחיל ולטעות,מה גם שאני צריכה להכניס את ליאם למעון,,,הוא ממש צריך גן אני רואה את זה אבל נראה,,, תגובות רבותייי,,,,,,,,,,,,
ומתי את חושבת לבוא לבקר יקירתי??? השבוע אמרו "סערה",,,נו שויין נראה,, ליאם מחלים לאט לאט,,גדל,,מצחיק,,,מתוק ממש,,, ניתאי,,גדל,,משגע אותי,,,דרכו למדתי/לומדת אייך להיות רכה יותר ובאמת להבין את הקשיים שלו אבל זה לא מספיק,כשאקבל תמיכה רגשית והדרכת הורים יהיה יותר קל,אבין אותו יותר.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif

מחר בבוקר נוסעת לצ'ק פוסט לראיון, העבודה עצמה בטבעון....מתאים לי כל כך.... הלוואי הלוואי
אעדכן מחר כשאחזור מהראיון ואז אפרט קצת יותר.
אילנה על ההתייחסות
ומקווה שלך ולי יסתדר במהרה בימינו,כל אחת בתחומה

בהצלחה מחזיקה../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif חזק חזק חזק!!!!

מצטערת, רק עכשיו יכולה לנשום, היה לי יום מטורף!!!! תעודות + מחר ביקור...............חשוב נשיא המדינ המגיע !!!! לילה טוב דנייי

חזרתי רק אתמול מבית חולים

ביום שיישי בבוקר ועד יום שבת בערב לא חשתי בטוב אחרי שהרופא של מזואל היה אצלינו וחשבתי שהעסק ירגע ביום ראשון המצב לא היה טוב , התקשרנו לקופת חולים הכללית לעשות תור אבל אמרו שאין תור ורק ביום שלישי יש (היום ) ,ולכן בגלל המצב הרע שבו הייתי נאצלתי ללכת למיון בבית חולים העמק ושם קבוע שצריך לאשפז אותי למעקב ורק אתמול שוחררתי ואני מוסר לך המון הצלחה בראיון העבודה אני מאחל לך להתקבל למשרה שאת חפצה בו

dafgol

New member
מה קרה? איך אתה הבוקר ?

החלמה מהירה ותרגיש טוב

frige

New member
יוסי-מקווה שאתה כבר בקו הבריאות

תרגיש טוב.
שרית

למעלה