מה כל בלוגיסט מעדיף?

Tali1912

New member
מה כל בלוגיסט מעדיף?

* הרבה תגובות * הרבה צפיות (סטטיסטיקה) * מאין גלש? * סערת הטוקבקים * הפניה לבלוג אחר * המלצה של בלוגיסט אחר על הבלוג שלו * להגיע למומלצים בשער הבלוגים * להגיע לשער תפוזינה * להיות מומלץ בלוג של שרית פרקול * להיות במומלצים של השרוט * להופיע באינדקס הבלוגים * לזכות באוסקר הבלוגים * צציק ימליץ * אין עדיפות לכלום
* מה זה בלוג?
<מישהו יכול להסביר לי מה זה בלוג
) אתם יכולים לבחור מה שבא לכם, עדיף נימוק קליל.

מה עם בלוגרים שלא נמצאים בתפוז?

לדוגמא בלוגרים באתרים כמו ישראבלוג, רשימות וכן בלוגים פרטיים?
אם את מדברת רק על הבלוגיה, אני חושב שכדאי לציין זאת, הפורום נועד לכולם

Tali1912

New member
אמממ..

כשכתבתי את זה בראש שלי היה הבלוגיה כי כאן הבלוגים שלי (לא מכירה את מסך הניהול של ישרא). אבל איך שכל אחד מרגיש.

להיות מומלץ במקום מסויים..

כי זה נותן לך הרגשה טובה, ממלא אותך במוטיבציה ואנרגיה, וכי זה כיף
אפשר להוסיף את הבלוג שלך לאינדקס הבלוגים בחינם ובקלות.. כך שזה לא ממש בעיה.

Tali1912

New member
בקשר לאינדקס

אני רשומה לשם כבר<מאוד אוהבת את האתר האינדקס> יש שם גם אופציה של מוזיקה ודירוגים של אלבומים מלבד הבלוגים, מי שפתח את האינדקס הזה מגיע לו
, האינדקס כל הזמן משתפר שם.

אני חושב שבמידה זו או אחרת..

רוב הבלוגרים היו בוחרים את כולם חוץ מהשניים האחרונים.

A Radcliffe

New member
אני אישית מעדיפה...../images/Emo129.gif

תגובות. כי ככה אני יודעת שקראו את מה שכתבתי. וזה חשוב לי בעיקר בגלל שאין מי שקורא את מה שאני כותבת. ולא דווקא תגובות בבלוג. לפעמים ידידים שלי כותבים לי שהם קראו את מה שכתבתי ואין לי להם כוח להגיב או משו [
]. וויזלי:)

TheWhiteTigris

New member
ובכן...

תגובות. כי זה מטרת רוב הפוסטים שלי - לפתוח דיון. לכן אעדיף תגובות מכמה שיותר גולשים.

Purple Mushroom

New member
ולהלן תשובותי כדלקמן : ../images/Emo3.gif .

* הרבה תגובות . * הרבה צפיות בסטטיסטיקה . * מאין גלש ( אעדיף מתפוז , ולא מחיפוש בנענע , ואולי גם חיפוש בגוגל) * הפניות לבלוגים אחרים . * המלצות * להגיע למומלצים . * להגיע לשער תפוז
. * להיות במומלצים של השרוט * להופיע באינדקס הבלוגים . * לזכות באוסקר . * שאורי צציק ימליץ . * ועוד דבר שחשבתי עליו עכשיו : שיהיו לי כמה שיותר מנויים על הבלוגים . אני מנוי על עשרות , אז למה לי מנויים רק 3 ? ( או 4 ? ) .

אני שמחה שיש קוראים

שכןתבים לי ושואלים לגבי משו שכתבתי ונניח לא כתבי על זה שוב. לגבי כל היתר, מעניין אותי כקליפת השום.

2 Mיכל

New member
הרבה תגובות../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

זה שנכנסים לא אומרים שקוראים וזה שקוראים לא אומר שאיכפת. כשמגיבים, גם אם זה מאינטרס מסויים, זה עדיף. ובאמת מה עם בלוגים שלא בתפוז... לא הבנתי את חצי מהדברים שכתבת.

iditush forever

New member
מה שאני הייתי מעדיפה

אם במידה והבלוג שלי היה פעיל כיום, מה שהוא לא... מסיבות אישיות הפסקתי לכתוב בבלוג שלי. הרבה ציפיות מבחינת סטטיסטיקה, המלצות של בלוגים אחרים, להופיע במומלצים, או בשער תפוז אהה וגם מס' התגובות שאם הוא עולה ועולה זהלא יכול להזיק...
לילה טוב

למעלה