מה לא לקחו בחשבון ביזפורטל....

elad04

New member
מה לא לקחו בחשבון ביזפורטל....

החלטות נאיביות של אנשי ביזפורטל ...
האם לא הבינו שבזמן שהם מחפשים כל מיני פתרונות כאן אנשים מזמן מצאו בית אחר ?
לאנשים מזמן אין סבלנות בטח שלא מדובר בענייני הון שהם קריטים בכל רגע...
האם ביזפורטל לא מבינים שללא אפשרויות ב ס י ס י ו ת כמו אפשרות עריכה , מ א י ה !!! , הקפצות של הודעות , דף קצר מאוד ....זה לא יעבוד ???
החלטות של אנשים חובבנים לא במקום
תתעוררו , ויפה שעה אחת קודם.

DNA111

New member
צודק !!!!!

elad04

New member
אני מאוד מקווה שרגעים אלה ממש לא מאוחרים מדי

כל הדברים האלו ידועים להם

אתה צודק ב- 100%!
אני יודע שעובדים על הדברים האלו ברגעים אלו ממש, ואני מקוה מאוד שהדברים ייפתרו במהרה!

חברים יקרים

כואב ולא נעים לראות את התגובות. חבל לגלות שהנסיון לשדרג את הבית לווילה מרגיש לכם כמו נסיון שיפוץ שכשל. לא זו היתה הכוונה ואני גם חושבת שלא זו התוצאה – ואני אסביר. תפוז היא פלטפורמת הפורומים המתקדמת ביותר. יש בה פיצ'רים לגולשים ופיצ'רים למנהילם שלא קיימים בשום מקום אחר, אבל לוקח זמן להבןי ולהתרגל, לדעת איך לכוון את המערכת כך שתתן מענה לפורומים בשוק ההון. חלקכם – מי שגדל בתפוז – מכיר ויודע על מה אני מדברת. שועלי דיבורסה הוותיקים פחות.
אני מבקשת שתתנו צ'אנס. אף אחד בביזפורטל לא מקל ראש בדברים שנכתבים, אנחנו מקיימים פגישות דחופות כדי לתת פתרונות לקשיים שעליהם אתם מדווחים, לתעדף במה נטפל קודם, להבין לעומק מה ההשלכות של כל שינוי והדוגמאות רבות.
בשבוע הבא או לכל היותר זה שאחריו אני מניחה שיהיה כבר מענה להודעות המ.א.י.ה. נושא עריכת ההודעות גם הוא בטיפול. לגבי השרשורים אני חושבת שיש מקום להמשך לימוד של המערכת על ידי המנהלים – יש סיכוי שהפתרון כבר קיים. אמוטיקונים, מספר הודעות בעמוד ועוד – כולם במקומות שונים של טיפול ואעדכן בקרוב מה לוחות הזמנים.
אנחנו עושים את המירב על מנת שהווילה שלכם (וגם שלנו) תעמוד איתנה וגאה, תייצר את זירת הדיונים החזקה ביותר בשוק ההון. חשוב שתדעו את זה, חשוב גם שתמשיכו לשתף באיפה מפריע לכם דבר זה או אחר, איפה הריצפה עדיין עקומה.

תרשו לי לסיים במשהו אחר.
ב-21 לינואר אחר הצהרים, אנחנו מקיימים מפגש משקיעים עם מנכ"ל פלוריסטם. מי מכם שזה מדבר אל ליבו – מוזמן לבוא. זו תהיה עבורנו הזדמנות להכיר ולשוחח בגובה העיניים, לפגוש את האנשים שמאחורי המילים, ועל הדרך לשמוע על חברה מאוד מאוד מעניינת לעניות דעתי.

הנה הלינק להרשמה. תודה חברים ושבת שלום. אתם מוזמנים להגיב ואנסה להשיב לכל
http://www.bizportal.co.il/campaignleads/Pluristem2014/minisite.html

וכן, כתבתי קודם כל בוורד כי אין אפשרות לערוך עדיין

נוגרון

New member
צר לי אבל במקום אופטימית הפכתי לפסימית

את מדברת על פלטפורמה משוכללת ואני מוצאת כאן מערכת איטית, לא מתפקדת, לא מקצועית וללא מושג מסחרי. מתנצלת על השפה אבל לא על התוכן
למה חיכיתם עד כה? הלכתם למיזוג ולא בדקתם מה השוק מציע כאלטרנטיבה ... אחרת הייתם מתנהלים אחרת. אצל מתחרים עובדים ללא הפסק לחדש
ולעדכן מדי שבוע אתם נרדמתם בשמירה. חבל, חבל, חבל!

מוקדם לפסימיות נוגרון

נוגרון, אני מאמינה ויודעת שאת טועה.
יש בתפוז מערכת טובה וקואופרטיבית, שמכירה מאוד טוב עבודה מול קהילות ולוקחת לתשומת ליבה כל ניואנס בהתנהלות.
ממש לא שוקטים על השמרים אלא כבר עמלים על אפשרות למחיקת הודעה ועוד שלל דברים שכבר הזכרתי.
אנחנו לא נרדמים בשמירה ואפילו לא אגזים אם אומר שהדבים שקורים כאן מדירים שינה מעיני חלק מהצוות שלנו.
כמו שכבר ביקשתי - אל תמהרו להספיד את הבית, יש לנו עוד הרבה מה לעשות יחד. לא תמצאו מקום כה מכיל שאתם כל כך חשובים לו באתרים מתחרים.
את מוזמנת לפנות גם בתיבת המסרים האישית (שכה רציתם בדיבורסה ולא יכולנו אז לתת לזה מענה) ונמשיך את הדיון בחלק מהדברים שם, אפילו טלפונית
בינתיים -
סופשבוע נפלא

הסמוי100

New member
כפרה עלייך זו בדיוק הבעיה שלך

במקום לבנות וילה
לקחתם חירבה והתחלתם לשפץ
אז אין פלא שהיסודות כאן רעועים והכל נראה כמו טלאי על טלאי
אם היה לכם חזון ורצון הייתם צריכים לבנות וילה חדשה מהיסודות

ותחשבי על זה

meital G

New member
לילה טוב

שמי מיטל ואני מנהלת את הקהילות בתפוז.

קראתי את ההודעה שלך, ואת שאר ההודעות שנכתבו בעניין המעבר בימים האחרונים.
היה לי חשוב להגיב.
ראשית - אנחנו ערים
ועוקבים אחר הפידבקים שלכם.כבר עכשיו הצוות הטכני שלנו עובד על הדברים ובמהלך שבוע הבא תתחילו לראות שינויים (לפחות שניים מהדברים שכתבת יקרו כבר במהלך שבוע הבא)

אני מבינה את התסכול ואני מבינה גם את העצבים.
אני מבקשת עוד טיפה סבלנות.

בינתיים חשוב לי שתדעו שיוני דואג לצרכים של הקהילה ומדבר איתנו באופן יומיומי
חשוב לי שתדעו שאני נכנסת לפורום על בסיס יומיומי ושהדברים כבר בעבודה.
ובעיקר חשוב לי שתדעו שהפורומים של שוק ההון עומדים כרגע בראש סדר העדיפויות ונעשה ככל שביכולתנו כדי שימשיכו להיות בית , כזה שהוא מקצועי וגם נוח.

אתם מוזמנים לפנות אליי בכל בעיה או שאלה.
אני מבטיחה לעדכן במהלך שבוע הבא.

DNA111

New member
טוב שמחקתם את התגובה של ספונסר

פשוט חוצפן,

אם כותבים מהפורום הזה היו פונים לכותבים שלו בספונסר על מנת להביא אותם לכאן
הוא היה מתעצבן ומאיים בחסימה.

מה ששנוא עליך אל תעשה לאחרים.

לא אני היה זה שמחק את ההודעה שלו

אני לא בטוח שזה היה טוב שהיא נמחקה, אבל לא שווה שאפתח על זה (או עליו) דיון, כי אז הוא ישיג את מה שהוא רוצה.

מיטל מחקה את התגובה הזו לבקשתי....

וזאת ע"פ שלדעתה ולדעת האופטימית לא היה צורך למחוק.
הסיבה , הדבר מורה על מצוקה ועזות מצח שמשדרים המתחרים.
לדעתי , אין מקום לכך.
בכל אופן , כדאי שנתרכז בעתיד ולא בעבר.
שבת שלום חברים !

meital G

New member
עדכון נוסף

ראיתי שרבים מכם דיווחו אתמול על איטיות בגלישה ועל כך שהודעות נעלמו לסירוגין.
אני שמחה לעדכן שהתקלות סודרו.

במהלך שבוע הבא נמשיך לעדכן בשינויים טכנים נוספים.

אני אשמח לקבל מכם פידבקים נוספים ברמה האישית.

סופ"ש נעים

צהריים טובים ושבוע טוב

קראתי את מה שאת והאופטימית כתבתן, משתדלת להאמין לכן ובכן, מעט קשה לי ,יש מינימום שצריך פורום ולאו דווקא כלכלי/שוק הון,אפשרות חיפוש נראה לי כדבר הבסיסי ע"מ שלא יחזרו ומחזרו שאלות
את רוב הבעיות העלו לכם כאן בפורום ויוני מנסה להושיע אותנו וסופג את הריקושטים .
אולי לתפוז יש ניסיון אבל הקהילה שעברה אליכם מדיבורסה רגילה למעט יותר, ואת זה אינכם מסוגלים/רוצים/נותנים

לתשומת ליבכם דיבורסה היה בית,גרמתם להרבה לנטוש וחבל,

ממרום גילי לימדו אותי שלא מזמינים אנשים לארוחה לפני דהארוחה מוכנה ומחכה להם חמה,מה שאתם עשיתם זה הזמנתם לפני שהתחלתם לבשל וכעת עושה רושם שהקדחתם /שרפתם
את התבשיל

לתשומת ליבכם,זה שאצתן עונות שמשתדלים לא עוזר ולא מנחם אף אחד

למעלה