מה לגבי איזהשהי פעילות דיימונד'ז?

מה לגבי איזהשהי פעילות דיימונד'ז?

מזמן לא הייתה.
והפעם - שאלון 1. מה היה קורה אילו הייתם פוגשים את הילה הלוי ברחוב? 2. מה הקליפ הכי טוב של הלהקה לדעתכם? 3. מה השיר של הלהקה שהכי ריגש אתכם? 4. איזה שיר לדעתכם יתאים לסיון לשיר (בכל שפה שהיא), שכבר יצא לאור? 5. יצא לכם לחלום על הדיימונד'ז? אם כן, מה חלמתם? 6. אם הייתי צריך "להעלים" מהקריירה של הבנות 3 שירים שלא מצאו חן בעיני, אילו הם יהיו? 7. ולהפך - מהם שלושת השירים הטובים ביותר של הלהקה לדעתכם? 8. מה התמונות מהאירוע שבו לקחו חלק הבנות, מצא חן בעינכם? (אם יש - צרפו) 9. אם הלהקה הייתה שוקולד-מנטה-מסטיק, אז מי כל אחת הייתה? 10. כשאתם שומעים את המילה דיימונד'ז, מה עולם לכם ישר בראש?

../images/Emo210.gif

1. מה היה קורה אילו הייתם פוגשים את הילה הלוי ברחוב
את הג'ירפה שלי?! אם הייתי רואה כ"כ גבוה הייתי אומרת לכם
2. מה הקליפ הכי טוב של הלהקה לדעתכם
שיהיה לי את הכח 3. מה השיר של הלהקה שהכי ריגש אתכם
רוצה אל החופש 4. איזה שיר לדעתכם יתאים לסיון לשיר (בכל שפה שהיא), שכבר יצא לאור
אמ... Every Time We Touch 5. יצא לכם לחלום על הדיימונד'ז
אם כן, מה חלמתם
אני כמעט בטוחה שכן ואני לא זוכרת מה... 6. אם הייתי צריך "להעלים" מהקריירה של הבנות 3 שירים שלא מצאו חן בעיני, אילו הם יהיו
אין כאלה שלא אהבתי אבל יש כאלה אהבתי פחות. 7. ולהפך - מהם שלושת השירים הטובים ביותר של הלהקה לדעתכם
שיהיה לי את הכח, בוא נזרום, רוצה אל החופש, אתה הכוכב ארבעה שירים
8. מה התמונות מהאירוע שבו לקחו חלק הבנות, מצא חן בעינכם
(אם יש - צרפו)
תודה להדר
9. אם הלהקה הייתה שוקולד-מנטה-מסטיק, אז מי כל אחת הייתה
חח לא יודעת 10. כשאתם שומעים את המילה דיימונד'ז, מה עולם לכם ישר בראש
זה משהו שלא בא לי לענות עליו הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo3.gif

1. מה היה קורה אילו הייתם פוגשים את הילה הלוי ברחוב?רצים אלייה ובודקים שזו באמת היא
2. מה הקליפ הכי טוב של הלהקה לדעתכם?שיהיה לי 3. מה השיר של הלהקה שהכי ריגש אתכם?להיות איתך 4. איזה שיר לדעתכם יתאים לסיון לשיר (בכל שפה שהיא), שכבר יצא לאור?אממ "לראות את האור":| 5. יצא לכם לחלום על הדיימונד'ז? אם כן, מה חלמתם? מלא פעמים..כבר לא סופרת
6. אם הייתי צריך "להעלים" מהקריירה של הבנות 3 שירים שלא מצאו חן בעיני, אילו הם יהיו?אממ לא עולה לי משו כרגע 7. ולהפך - מהם שלושת השירים הטובים ביותר של הלהקה לדעתכם?רוצה אל החופש,שיהיה לי את הכוח,להיות איתך 8. מה התמונות מהאירוע שבו לקחו חלק הבנות, מצא חן בעינכם? (אם יש - צרפו)יש...אבל אני במהירה ואין לי כוח
9. אם הלהקה הייתה שוקולד-מנטה-מסטיק, אז מי כל אחת הייתה? אממ הילה הלוי-ירדנה ארזי..זהו
10. כשאתם שומעים את המילה דיימונד'ז, מה עולם לכם ישר בראש?הבנות?

../images/Emo214.gif

1. מה היה קורה אילו הייתם פוגשים את הילה הלוי ברחוב?הייתי עומדת. ואחרי חמש דקות מתחילה לחשוב אם חלמתי
2. מה הקליפ הכי טוב של הלהקה לדעתכם?אל תשאלו אותי.. 3. מה השיר של הלהקה שהכי ריגש אתכם?רוצה אל החופש 4. איזה שיר לדעתכם יתאים לסיון לשיר (בכל שפה שהיא), שכבר יצא לאור?תשאלו אותה מה השיר שהכי מרגש אותה, זה השיר. [רק מה שנכנס ללב יוצא הכי יפה..] 5. יצא לכם לחלום על הדיימונד'ז? אם כן, מה חלמתם? אולי מזמן... לא זכור לי כעת. 6. אם הייתי צריך "להעלים" מהקריירה של הבנות 3 שירים שלא מצאו חן בעיני, אילו הם יהיו?רק השיר האחרון שהוציאו
7. ולהפך - מהם שלושת השירים הטובים ביותר של הלהקה לדעתכם?רוצה אל החופש, בוא נזכום, ו"לא זה לא"... 8. מה התמונות מהאירוע שבו לקחו חלק הבנות, מצא חן בעינכם? (אם יש - צרפו)אה? 9. אם הלהקה הייתה שוקולד-מנטה-מסטיק, אז מי כל אחת הייתה? שוקולד- הלוי, מנטה - סיון, מסטיק- עם שלם 10. כשאתם שומעים את המילה דיימונד'ז, מה עולם לכם ישר בראש?לימור

'ני #$^@$#

1. מה היה קורה אילו הייתם פוגשים את הילה הלוי ברחוב? אומרת לה "בא לך לעלות אלי לכוס קפה?!!?" 2. מה הקליפ הכי טוב של הלהקה לדעתכם? לא זה לא 3. מה השיר של הלהקה שהכי ריגש אתכם? בואו נעשר ונהיה יחדיו 4. איזה שיר לדעתכם יתאים לסיון לשיר (בכל שפה שהיא), שכבר יצא לאור? שירי פופ עדינים 5. יצא לכם לחלום על הדיימונד'ז? אם כן, מה חלמתם? שאנחנו אוכלות אח''צ פצצ 6. אם הייתי צריך "להעלים" מהקריירה של הבנות 3 שירים שלא מצאו חן בעיני, אילו הם יהיו? אממממ לא יודעת 7. ולהפך - מהם שלושת השירים הטובים ביותר של הלהקה לדעתכם? שיהיה לי, כח האהבה ו..... רוצה אל החופש 8. מה התמונות מהאירוע שבו לקחו חלק הבנות, מצא חן בעינכם? (אם יש - צרפו) אמממ הכל של הלוי 9. אם הלהקה הייתה שוקולד-מנטה-מסטיק, אז מי כל אחת הייתה? הלוי שוקולד
10. כשאתם שומעים את המילה דיימונד'ז, מה עולם לכם ישר בראש? הילה הלוי תעשי לי גדודדדדדדדדדדדדדדדדד

למעלה